امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشكلات XBOX 360
(01-25-2014, 01:58 PM)'viper13' نوشته است: سلام دوستان امروز که کنسول رو روشن کردم بجای صفحه ای که باید یوزرم رو انتخاب کنم یه صفحه سیاه اومد که درون به یه اروری اشاره میشد و به زبون چینی و انگلیسی بود هم زمان یکی از چراغای کنسولم قرمز شد [img]images/smi/s0 (38).gif[/img] بعدش کنسول رو خاموش کردم و دوباره روشن کردم مشکلی نداشت لطفا کمکم کنید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] باید چی کار کنم ؟یعنی کنسولم داره سه چراغه میشه؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

بهترین کار برای شما ایکس باکسیا
عزیزم بفروش یه ps3 fat بگیر خودتو راحت کن  ...
 من  خودم x داشتم قبلا 
یعنی به خدا تا به حال  یه مشکلم از ps3 ندیدم  اما وقتی x داشتم  دائما داخل این تعمیرگاه و تو اون تعمیرگاه
بعدشم هرجا که ببری یه چیم ازش ور میدارن تو خبر نداری ...

[تصویر:  pod4iwnvmem8eciccjow.jpg]
Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

i'm giving you a nightcall to tell you how i feel
i want to drive you through the night down the hills
i'm gonna tell you something you don't want to hear
i'm gonna show you where it's dark but have no fear
پاسخ
(01-25-2014, 07:13 PM)JOHN ABROZZI نوشته است:
(01-25-2014, 01:58 PM)'viper13' نوشته است: سلام دوستان امروز که کنسول رو روشن کردم بجای صفحه ای که باید یوزرم رو انتخاب کنم یه صفحه سیاه اومد که درون به یه اروری اشاره میشد و به زبون چینی و انگلیسی بود هم زمان یکی از چراغای کنسولم قرمز شد [img]images/smi/s0 (38).gif[/img] بعدش کنسول رو خاموش کردم و دوباره روشن کردم مشکلی نداشت لطفا کمکم کنید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] باید چی کار کنم ؟یعنی کنسولم داره سه چراغه میشه؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

عزیزم بفروش یه ps3 fat بگیر خودتو راحت کن  ...
 من  خودم x داشتم قبلا 
یعنی به خدا تا به حال  یه مشکلم از ps3 ندیدم  اما وقتی x داشتم  دائما داخل این تعمیرگاه و تو اون تعمیرگاه

اگر عین آدم باهاش رفتار بشه هیچ مشکلی براش پیش نمیاد
من خودم 4 سال یا بیشتره که XBOX دارم تا حالا هیچ مشکلی براش بوجود نیومده
البته آگاهی هم نیازه
پاسخ
(01-25-2014, 07:13 PM)JOHN ABROZZI نوشته است:

من  خودم x داشتم قبلا 
یعنی به خدا تا به حال  یه مشکلم از ps3 ندیدم  اما وقتی x داشتم  دائما داخل این تعمیرگاه و تو اون تعمیرگاه

من خودم یه مدل Arcade دارم، ولی تا حالا هیچ مشکلی نداشته، حدوداً 5 سال هم هست دارمش [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نمیگم PS3 عمرش کمه. ولی چه Xbox 360 چه PS3 توی مدل های اولیه مشکلات زیادی داشتن. PS3 Fat جزء مدل های اولیه هست و بعضی هاشون توش خرابی زیاد داره.

پاسخ
(01-25-2014, 07:17 PM)'Punished Snake' نوشته است:
(01-25-2014, 07:13 PM)'JOHN ABROZZI' نوشته است:

من  خودم x داشتم قبلا 

من خودم یه مدل Arcade دارم، ولی تا حالا هیچ مشکلی نداشته، حدوداً 5 سال هم هست دارمش [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نمیگم PS3 عمرش کمه. ولی چه Xbox 360 چه PS3 توی مدل های اولیه مشکلات زیادی داشتن. PS3 Fat جزء مدل های اولیه هست و بعضی هاشون توش خرابی زیاد داره.

من الان ps3 fat دارم تا به حال اخ نگفته  چقدرم که من ازش کار میکشم
البته بستگی به نگهداری هم داره

(01-25-2014, 07:16 PM)'ALAN' نوشته است:
(01-25-2014, 07:13 PM)'JOHN ABROZZI' نوشته است:

من  خودم x داشتم قبلا 

اگر عین آدم باهاش رفتار بشه هیچ مشکلی براش پیش نمیاد
من خودم 4 سال یا بیشتره که XBOX دارم تا حالا هیچ مشکلی براش بوجود نیومده
البته آگاهی هم نیازه

دست شما درد نکنه یعنی ما ادم نیستیم نه؟

Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

پاسخ
نقل‌قول: من الان ps3 fat دارم تا به حال اخ نگفته  چقدرم که من ازش کار میکشم
البته بستگی به نگهداری هم داره
من فقط گفتم:
نقل‌قول: PS3 Fat جزء مدل های اولیه هست و بعضی هاشون توش خرابی زیاد داره.
ولی مدل های اولیه کنسول ها یا کلاً خیلی از وسایل الکتریکی مثل همین موبایل ها (توی مدل های اولیه) تعدادیشون خرابی داره.
نمونش همین نسل هشت که هم XO و هم PS4 یه تعدادیشون مشکل داشتن.
بهتره بحث رو عوض کنیم چون دیگه داره تاپیک از موضوع اصلیش خارج میشه:)
پاسخ
دوستان جای اسپم مشکل بنده خدا رو حل کنید
اسپم باشه گزارش میشه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
(01-25-2014, 10:23 PM)'last assassin' نوشته است: دوستان جای اسپم مشکل بنده خدا رو حل کنید

مگه شما چیزی پرسیدید ؟

Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

پاسخ
(01-26-2014, 01:07 PM)'JOHN ABROZZI' نوشته است:
(01-25-2014, 10:23 PM)'last assassin' نوشته است: دوستان جای اسپم مشکل بنده خدا رو حل کنید

مگه شما چیزی پرسیدید ؟

من نه ولی اون بنده خدا پرسید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
آقایون من تازه Gears Of War قسمت Judgment رو نصب کردم بعد همش باید رویِ لوگو اِ بازی کلیک کنی تا برات ماموریت بیاره؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
منظورم اون اسکلت قرمزه هست که روی دیوارها میاره!!!
یعنی کله بازی اینجوری پیش میره؟!
مثلا مثل بقیه بازی ها نیست که بری جلو تا مثلا یکیُ نجات بدی یا مثلا Boss Fight داشته باشه؟!
Gears Of War 1,2,3 و سری بازی های Halo هم همیجوریِ؟!یعنی حالت مسابقه و تورنُمنت داره؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

پاسخ
(01-26-2014, 09:40 PM)COD_Ghost نوشته است: آقایون من تازه Gears Of War قسمت Judgment رو نصب کردم بعد همش باید رویِ لوگو اِ بازی کلیک کنی تا برات ماموریت بیاره؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
منظورم اون اسکلت قرمزه هست که روی دیوارها میاره!!!
یعنی کله بازی اینجوری پیش میره؟!
مثلا مثل بقیه بازی ها نیست که بری جلو تا مثلا یکیُ نجات بدی یا مثلا Boss Fight داشته باشه؟!
Gears Of War 1,2,3 و سری بازی های Halo هم همیجوریِ؟!یعنی حالت مسابقه و تورنُمنت داره؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

اون اسکلت قرمزا واسه این بود که بازی رو سخت تر میکرد در عوض xp بیشتر میداد ولی اگه اون لوگو هارو نزنی جلو بری بازی طبق داستان خودش پیش میره ربطی نداره [تصویر:  s0%20(60).gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی و حل مشکلات دربازی های Xbox 360 Real G 301 68,813 12-15-2020, 12:55 PM
آخرین ارسال: mehrdad9398094216
  خرید xbox live بدون کردیت کارت --shadow-- 1 2,126 12-01-2016, 01:35 PM
آخرین ارسال: --shadow--
  مشکل خلوط بودن سرور در gta v online xbox one Qazanfaree 2 2,561 01-28-2016, 12:34 PM
آخرین ارسال: Arefsca
  دانلود تم برای XBOX 360 (تم ها آپدیت شد در پست اول) Real G 32 23,420 10-13-2015, 10:07 PM
آخرین ارسال: morteza00981
  مشکل خاموش و روشن شدن خودکار xbox one taichi 1 3,337 09-07-2015, 03:20 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان