امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشكلات XBOX 360
(02-07-2014, 02:42 PM)'me20' نوشته است:
(02-07-2014, 02:15 PM)'last assassin' نوشته است: الکی فن نخر یه پنکه بذار بقلش[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

لطفا اسپم ندید.
گزارش شد.

عزیز من اسپم نیست واقعی گفتم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا باید پولشو بریزه دور دوباره همون آش و همون کاسه
واقعا جدیدا چی کارایی که توی این انجمن نمی کنن بعضیا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
(02-07-2014, 01:12 AM)'me20' نوشته است:
(02-07-2014, 01:03 AM)'Bully' نوشته است: دوستان سلام من یه دستگاه اسلیم 250 گیگ دارم چند وقت هست تو بازیا افت فریم شدیدی داره یعنی هر بازی میزاری از همون اول بازی انگار داره مثلا با 20 تا فریم اجرا میشه همه ی بازی هارو هم رو هارد نصب کردم ولی فرقی نمیکنه حتی هارد رو هم از دستگاه در اوردم و از رو دیسک اجرا کردم ولی هیچ فرقی نکرد قبلا اصلا هیچ مشکلی نداشت به علاوه الان دستگاه خیلی هم داغ میکنه مثلا بعد 15 دقیقه به میزان خیلی زیادی دستگاه داغ شده و پاور هم صدای خیلی زیادی میده و همه ی این چیزا قبلا اصلا وجود نداشت یه روز وقتی دستگاه رو روشن کردم اینجوری شد هیچ کاریش هم نکردم که بگم برا اون بوده خلاصه اگه امکان داره راهنمایی کنید ممنون میشم.

سلام.
شما مشکلتون اینه که فن دستگاهتون درست کار نمیکنه و باید یک فن جدید تهیه کنید.

دوست عزیز از پاسختون ممنونم ولی اخه پاور بریک دستگاه هم صدای خیلی زیادی میده یعنی از همون اول که روشن میکنی کاملا واضحه با دور فن خیلی بالا کار میکنه بنابراین صدای خیلی زیادی ازش در میاد خب بنابراین اگه من برا دستگاه فن بگیرم مسلما مشکل پاورش حل نمیشه بعد من فکر میکنم علت داغیه دستگاه و صدای زیاد پاور از یه منشا باشه بازم اگه دوستان براشون امکان داشت راهنمایی کنن ممنون میشم.
پاسخ
دوستان بتلفیلد 4 چجوری نصب میشه؟!
من اول دیسک 1 رو نصب کردم بعد دیسک 2 که وارد بازی میشد ولی ارور میداد که دیسک مولتی رو بذار دیسک مولتی رو میذاشتم میگفت سینگل رو بذار
الان دیسک 2 رو نصب کردم که برا سینگل هستش بعد دیدم چون دیسک 1 پچ اچ دی هستش گفتم تو خوده بازی نصبش کنم و 2باره ارور میداد
زده 2 گیگ جا میخواد من هاردم 100 گیگ جا داره ولی بازم ارور میده و بعد از چند بار ارور 2باره میگه دیسک مولتی بذار یا دیسک سینگل رو بذار[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
پاسخ
آقایون
چجوری میتونم برنامه رو از فلش به صورت پلاگینز توی دستگاه جیتگ شده اد کرد؟؟؟؟؟
پاسخ
 من بازی thief رو تهیه کردم ولی موقع اچرا ارور آپدیت داشبورد میده
3f4b-40a3-1600 -2446-c810-1004
خودم آپدیتو ار سایت xbox.com دانلود کردم با فلش خواستم بریزم تو کنسول ولی بازم همون ارور رو میده بنظرتون مشکل از چیه ؟ چیکارش کنم ؟
I'm nuclear
I'm wild
I'm breaking up inside
A heart of broken glass
Defiled
Deep inside
The abandoning child

پاسخ
سلام کسی سیو 100 درصد nfs rivals رو برای xbox360 داره ؟؟؟

اگه داره لطفا بزاره برای دانلود
پاسخ
ممنون از کمکتون[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
سلام دوستان یه سوال داشتم من تا الان با کامپیوتر بازی میکردم حالا میخوام ایکس باکس 360 بخرم یکی از دوستام تو یاهو گفت چون ایکس باکس وان اومده دیگه کمتر برای 360 بازی درست میکنن میخواستم ببینم راسته حرفش یا نه. اگه میشه قیمت ایکس باکس 1 رو هم بگید
ممنون میشم جواب بدین.
پاسخ
سلام دوستان خسته نباشید. من دو هفتس GTA V رو خریدم و فقط دو روز تونستم بازی کنم ... 2 تا فلش 16 سوزوندم سر بازی کردنش ، امروز یه هارد اکسرنال سفارش دادم که کارمو راحتتر کنم ، میخواستم بپرسم که اصن هارد اکسرنال به ایکس باکس وصل میشه و میشه ازش برای نصب بازی استفاده کرد؟اگه آره و راه خاصی داره خوشحال میشم راهنماییم کنید. ممنون.
پاسخ
(03-17-2014, 10:19 PM)'green_lantern' نوشته است: سلام دوستان خسته نباشید. من دو هفتس GTA V رو خریدم و فقط دو روز تونستم بازی کنم ... 2 تا فلش 16 سوزوندم سر بازی کردنش ، امروز یه هارد اکسرنال سفارش دادم که کارمو راحتتر کنم ، میخواستم بپرسم که اصن هارد اکسرنال به ایکس باکس وصل میشه و میشه ازش برای نصب بازی استفاده کرد؟اگه آره و راه خاصی داره خوشحال میشم راهنماییم کنید. ممنون.

اره مثه فلش میزنی به ایکس باکس بعدم configure میکنی هاردتو که کلن 32 گیگش رو فک کنم بشناسه بعدم بازی رو نصب میکنی [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
 LIFE IS SHORT,PLAY MORE
gamertag in live :
saboor007 

[تصویر:  47579950367877603141.jpg]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی و حل مشکلات دربازی های Xbox 360 Real G 301 68,477 12-15-2020, 12:55 PM
آخرین ارسال: mehrdad9398094216
  خرید xbox live بدون کردیت کارت --shadow-- 1 2,121 12-01-2016, 01:35 PM
آخرین ارسال: --shadow--
  مشکل خلوط بودن سرور در gta v online xbox one Qazanfaree 2 2,555 01-28-2016, 12:34 PM
آخرین ارسال: Arefsca
  دانلود تم برای XBOX 360 (تم ها آپدیت شد در پست اول) Real G 32 23,368 10-13-2015, 10:07 PM
آخرین ارسال: morteza00981
  مشکل خاموش و روشن شدن خودکار xbox one taichi 1 3,331 09-07-2015, 03:20 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان