امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات Pc بازی GTA V
همه چیز خوبه و کرک و آپدیت گرافیک و کارایی که گفته شده رو کردم.
تو تنظیمات کش هم رفتم و...

ولی با اینکه رم 4 و گرافیک دو و سی پی یو ای 3 دارم

ولی با گرافیک600*800  وقتی رانندگی میکنم یا گاهی تیک میزنه بدجور

چکار کنم؟

رم بگیرم؟
پاسخ
(04-29-2015, 09:11 PM)pc gamer 2013 نوشته است: بازیم تو لوگو صدا داره ولی بعد اون صدا نداره 
کمک کنید  
:(
و مشکل دومم اینه ک وقتی ماشین سوار میشم افت فریم دارم تیک میزنه بازی میگیره چیکار کنم؟تنظیماتم همش پایینه 
GT 630 2GB DDR3

دوستان توروخدا کمک کنید :(( این صدا نداشتن رو مخه خیلی 
و اینکه تو رانندگی خیلی لگ دارم :((
در ضمن وقتی بازی رو از play gta v.exe اجرا میکنم ی عکس میاد بعدش سوکیال کلوب باز میشه بعدشم ارور میده و تمام نمیره بازی :((
پاسخ
(04-30-2015, 10:06 AM)Hossein = Gamer نوشته است: خواهش میکنم کمک کنید اصلا اینجوری بازی حال نمیده :-/
من بازی رو نصب کردم و بازی اجرا شد
یه مشکلی که وجود داره اینه که در بخش تنظیمات گرافیک یه سری تنظیمات غیر فعال هستند مانند reflection msaa یا grass quality یا in-game depth of filed effects

کیفیت سبزه های کنار جاده خیلی پاییه که مربوط به همین تنظیم grass quality هست که همیشه روی normal هست و نمیشه تقییرش داد.
میخواستم بدونم مشکل کجاست ؟
آیا تنظیمات شما هم همینجوریه ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید . :huh:
سیستمت چیه؟
پاسخ
(04-29-2015, 10:34 AM)Reza2015 نوشته است: سلام.

من یه مشکلی داخل بازی دارم.
وقتی کرک ورژن اخر ۳dm V4 ریختم تو بازی حدوداً یه روزی بازی رو انجام دادم و چند مرحله رو کامل کردم روز بعد که وارد بازی شدم تو همون صفحه ی اغازین با یه پیغام خطایی مواجه شدم این پیغام میگه که باید بازی اکتیو بشه (نیاز به کرک هست) و نیاز به یه اینترنت کانکت هست و این در صورتی هست که من کرک ورژن اخر ۳DM روی بازیم موجود هست و همچنین نتم هم بدون مشکل وصل هست، البته دوباره هم این کرک رو کپی پست کردم ولی تغییر نکرد.
حالاً به نظر شما مشکل از کجاست؟
توروخدا لطفاً راهنمایی کنید!!

دوستان من هنوز این مشکل رو دارم، حتی یه بار بازی رو پاک و دوباره نصب کردم ولی تغییری نکرد تازه بدتر هم شد زمانی که Launcher اجرا کردم اصلاً اجرا نمیشه و زمانی که روی PlayGTAV هم کلیک می کنم میگه که باید بازی رو دوباره نصب کنم، من کرک های v4 و v4 fix 3 همچنین اپدیت های v1 و v2 بازی رو روش نصب کردم ولی تغییریی نکرد.
توروخدا کمک کنید!!
پاسخ
با سلام ، بازی من هنگام کاور گیری stop working میده اپدیت 3 و کرک 4 رو ریختم فایل های بازی رو هم روی full control گذاشتم ولی با این حال باز هم هنگام کاور گیری stop working میده؟ :( :-/
[تصویر:  mszj_gtapix-wallpaper-1920x1080.jpg]
پاسخ
من رم سیستمم 8 یعنی دوتا 4 ولی تو بازی بعضی از شهر غیب شده یعنی به خاطر یدست نبودن رم . بای رم اضاف کنم
پاسخ
جناب hadi- wolf. باrun as administrator اجرا کن و نتیجشو بگو
[تصویر:  GTA-V-1.jpg]
پاسخ
(04-30-2015, 02:42 PM)mehdibis نوشته است: جناب hadi- wolf. باrun as administrator  اجرا کن و نتیجشو بگو

چه فرقی میکنه داداش بازم اونطوری میشه
چند نوع کرک امتحان کردم آپدیت 1 و 3 رو هم زدم کپی و رپلیس کردم آنتی ویروس ندارم فایروال هم همیشه خاموشه
تازه نسخه ی فول آنلاک چرا باید این همه مشکل داشته باشه
داداش خیلی زجر میکشم درکم میکنی؟ از صبح تا شب جلوی کامپیوترم

سیستمم هم زیاده مشکل سیستمم ندارم
پاسخ
(04-30-2015, 12:45 PM)Milad OC نوشته است:
(04-30-2015, 10:06 AM)Hossein = Gamer نوشته است: خواهش میکنم کمک کنید اصلا اینجوری بازی حال نمیده :-/
من بازی رو نصب کردم و بازی اجرا شد
یه مشکلی که وجود داره اینه که در بخش تنظیمات گرافیک یه سری تنظیمات غیر فعال هستند مانند reflection msaa یا grass quality یا in-game depth of filed effects

کیفیت سبزه های کنار جاده خیلی پاییه که مربوط به همین تنظیم grass quality هست که همیشه روی normal هست و نمیشه تقییرش داد.
میخواستم بدونم مشکل کجاست ؟
آیا تنظیمات شما هم همینجوریه ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید .  :huh:
سیستمت چیه؟

سیستم من 
gpu 9600 gt 1 gb 256bit
ram 4 gb ddr3 
cpu cor i5 4440 3.10

البته قرار بود کارتم رو عوض کنم که فعلا ممکن نیست 
پاسخ
دوستان من از دست این بازی قرص افسردگی میخورم
وقتی اجراش میکنم یه صفحه ی سیاه میاد همینجوری میمونه
کارت گرافیکم آپدیته ضمنا نسخه ی فول آنلاک هستش . حالا چاره چیه؟
دارم میمیرممم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 15,054 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 76,718 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 46,871 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 51,416 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 42,359 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان