امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای Metal Gear Solid V The Phantom Pain-Diamond Dog Location
(09-25-2015, 04:00 PM)masterpourya نوشته است: یکم راهنمایی کن 29 کدوم بود

همونی که Code talker و در حال بردن با mother base هسیم بعد حمله میکنن هلیکوپتر سقوط میکنه
[تصویر:  ud5f_76099.3.jpg]
پاسخ
(09-25-2015, 03:57 PM)sasan2shiraz نوشته است: تو ماموریت 29 باید چه جوری این skull ها رو بکشم ؟

باید با همین موشک هوایی هست که تو ایرود داری،از طریقه ی اون جونشون رو کم کنی
Gears 4
[تصویر:  render_juvie_closeup610.jpg]
پاسخ
برو یکم جلوتر بعد هواپیما یه تیربار بزرگ می‌بینی دوتا کوچیک
باید با اون بزرگه حداقل دوتاشون رو بزنی و با اون دوتای دیگه هم حداقل یکی شون
بهد اون یکی دیگه خیلی راحت می میره
دقت کن اگه نتونستی با تیربارها اونجوری که گفتم بزنی برو توی اخرین checkpoint وقتتو الکی هدر نده
[font=GFRegular, 'Helvetica Neue', HelveticaNeue, Arial, sans-serif]The chain of retaliation is what will truly bind this board together as one[/font]

پاسخ
(09-25-2015, 02:23 PM)Sheytoonak نوشته است: آقا بعد اپیزود 22 که تموم میشه خودش میره پایگاه یا همون مادر بیس بعد یه ماموریت میده که باید بریا بالاترین قسمت پایگاه 35 نشون پیدا کنی تیر بزنی من هرکاری کردم نتونستم پیداشون کنم باید چه کار کنم؟!

آقا یکی جواب منو بده؟؟!
[تصویر:  wpid-b5clrjb-770x402.png]
پاسخ
(09-25-2015, 04:18 PM)masterpourya نوشته است: برو یکم جلوتر بعد هواپیما یه تیربار بزرگ می‌بینی دوتا کوچیک
دقت کن اگه نتونستی با تیربارها اونجوری که گفتم بزنی برو توی اخرین checkpoint وقتتو الکی هدر نده

رواله . فقط با همون تیر بارها دخلشون میاد پس ؟
[تصویر:  ud5f_76099.3.jpg]
پاسخ
من که فقط با اونها تونستم بکشمشون
[font=GFRegular, 'Helvetica Neue', HelveticaNeue, Arial, sans-serif]The chain of retaliation is what will truly bind this board together as one[/font]

پاسخ
فی روش دیگه هم برای این مرحله هست.اول حتما باید ماشین گان داشته باشی.
بعد میری گوشه نقشه نزدیک به هات زون.اسکال ها میان سمتت هرکدوم که خواست با شمشیر بزتنت صحنه آهسته میشه و میتونی کانتر اتک بزنی روشون.زمانیم که سنگ پرت میکنن سمت بت باید فقط بدویی.من همین امروز مرحله بیست و نه رو تموم کردم.جوابم گرفتم.موفق باشی
پاسخ
(09-25-2015, 04:22 PM)sasan2shiraz نوشته است:
(09-25-2015, 04:18 PM)masterpourya نوشته است: برو یکم جلوتر بعد هواپیما یه تیربار بزرگ می‌بینی دوتا کوچیک

من با اون راهی که گفتم رفتمش
با بمب بارون های هوایی که میزنی شاید در عرض 20 دقیقه یا کمتر ردش کنی تازه راحت تر اینه
Gears 4
[تصویر:  render_juvie_closeup610.jpg]
پاسخ
(09-25-2015, 04:40 PM)ALI-UNCHARTED 4 نوشته است:
(09-25-2015, 04:22 PM)sasan2shiraz نوشته است:

من با اون راهی که گفتم رفتمش
با بمب بارون های هوایی که میزنی شاید در عرض 20 دقیقه یا کمتر ردش کنی تازه راحت تر اینه

از همه این ها راحت تر اینه که بری بالای یک ساختمون مرتفع! ساختمونی که پله نداشته باشه و با نرده بون بری بالا. دیگه اسکال ها نمی تونن بالا بیان. سنگ هایی هم که پرت میکنن اصلا بهت نمیرسه. اون موقع با خیال راحت از بالا هم با تیر بزنشون هم با بمب هوایی! ولی حواست باشه بالای ساختمونی برو که پله نداشته باشه چون از پله راحت بالا میان!
[تصویر:  6nbcc5qui6npeyaqb2sz.jpg]
پاسخ
سلام بکس کسی میدونه چرا بعد اپیزود 43 ماموریت اصلیی نیس همه side ops هارو رفتم
ٌٌٌWE ARE THE WLAKING DEAD
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمای بازی sleeping dogs مکس پین 3 18 20,789 07-09-2017, 11:25 AM
آخرین ارسال: mahdi1w2w3w
  راهنمای نصب Max Payne 3 kasra 132 91,848 12-20-2016, 08:21 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
  راهنمای خط داستانی شخصیت ها در Dark Souls 3 | بخش دوم: sirris of the Sunless realms saeed aghababaee 1 1,887 08-30-2016, 08:29 PM
آخرین ارسال: PG.AMiRHoSsEiN
  راهنمای خط داستانی شخصیت ها در Dark Souls 3 | بخش اول: Siegward of Catarina saeed aghababaee 0 2,310 08-30-2016, 05:46 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  مشکلات بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain amir1853 10 5,350 03-25-2016, 03:30 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان