امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات و ارورهای بازی Mad Max
(09-30-2015, 05:03 PM)samuraie نوشته است: سلام.
اول میخواستم تشکر کنم بابت راهنمایی خوبتون.من با حرکت تغییر ساعت و ویرایش فایل کرک تونستم وارد بازی بشم و دیگه ارور stop working نده.
ولی به 2 تا مشکل دیگه خوردم.
1. موقع بیرون اومدن از بازی کلا هنگ میکنه سیستم.
2.با اینکه رم 16گیگ دی دی ار 5 دارم نمیدونم چرا هر بازی که اجرا میکنم بعد یه مدت با ارور کمبود رم مواجه میشم.
سلام خدمت شما
1. شما چه نسخه ای از بازی رو دارید؟
از کرک ورژن چند استفاده می کنید؟
کارت گرافیک خودتون رو آپدیت کردید؟
2. تا جایی که اطلاع دارم رم ها تا DDR4 عرضه نشده اند. فکر می کنم منظر شما Vram که مربوط به کارت گرافیک هست رو گفتید ولی شما از کجا می فهمید که سیستم شما با کمبود رم مواجه میشه و اینکه مشخصات کامل سیستم خودتون رو بگید.
من خودم این بازی رو با با کرک V3 بدون هیچ مشکلی حتی در هنگام خروج از بازی روی ویندوز 10 بازی کردم.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(09-30-2015, 09:41 PM)مجید نصر نوشته است:
اول میخواستم تشکر کنم بابت راهنمایی خوبتون.من با حرکت تغییر ساعت و ویرایش فایل کرک تونستم وارد بازی بشم و دیگه ارور stop working نده.
2.با اینکه رم 16گیگ دی دی ار 5 دارم نمیدونم چرا هر بازی که اجرا میکنم بعد یه مدت با ارور کمبود رم مواجه میشم.
سلام خدمت شما
2. تا جایی که اطلاع دارم رم ها تا DDR4 عرضه نشده اند. فکر می کنم منظر شما Vram که مربوط به کارت گرافیک هست رو گفتید ولی شما از کجا می فهمید که سیستم شما با کمبود رم مواجه میشه و اینکه مشخصات کامل سیستم خودتون رو بگید.
من خودم این بازی رو با با کرک V3 بدون هیچ مشکلی حتی در هنگام خروج از بازی روی ویندوز 10 بازی کردم.

1.نسخه کرک شده توسط 3dm هستش
کرک و آپدیت 4 رو ریختم روش..
2.اشتباه از من بود .رم : 16 دی دی ار3 ، گرافیک 860gtm ddr5 ، ویندوز 8.1 ، سی پی یو 7 هسته ای
بعد یه مدت بازی یه ارور میاد your computer is low on memory,save your files and close the programs
پاسخ
(10-01-2015, 03:31 PM)samuraie نوشته است:
(09-30-2015, 09:41 PM)مجید نصر نوشته است:
سلام خدمت شما

1.نسخه کرک شده توسط 3dm هستش
کرک و آپدیت 4 رو ریختم روش..
2.اشتباه از من بود .رم : 16 دی دی ار3 ، گرافیک 860gtm ddr5 ، ویندوز 8.1 ، سی پی یو 7 هسته ای
بعد یه مدت بازی یه ارور میاد your computer is low on memory,save your files and close the programs

احتمالا درایو C تون پره... اگه مشکل این باشه با خالی کردن درایو مشکلتون حل میشه
من واسش مجنون اونم لیلی :(

میگه دوسم داره آره خیلی :)

پاسخ
دوستان من در هنگام اجرای بازی Mad max با ارور زیر متوجه میشم کسی راه حلش رو نمی دونه

[تصویر:  c67m6iihmp8cwfwz2gzn.png]
پاسخ
(10-02-2015, 01:44 AM)hossien AMA نوشته است: دوستان من در هنگام اجرای بازی Mad max با ارور زیر متوجه میشم کسی راه حلش رو نمی دونه

سلام دوست عزیز
شما کرک بازی رو به درستی کپی نکردید و به خاطر همین با این ارور مواجه میشید.
مطمئن بشید کرک بازی رو آنتی ویروس پاک نکرده باشه و از آخرین آپدیت بازی به همراه کرک v3 استفاده کنید.
به هیچ عنوان کرک های دیگه رو کپی نکنید و فقط از کرک v3 استفاده کنید.
پاسخ
سلام من با مد مکس هیچ مشکلی نداشتم جز یه مشکل...حرکاتش آهسته هست البته نه همه حرکاتش.مثلا فیلماش خوب پخش میشه.ولی دویدنش راه رفتنش رانندگیش مشت زدنش و شلیک کردنش آهسته هست...یعنی انگار گذاشتن رو اسلوموشن...مشخصات لپ تاپم:core i7 ram 8 graphic Gforce 610M گزینه های تو گرافیک رو همه رو یا یا آف کردم یا گذاشتم رو پایین ترین...لطفا کمکم کنین. :(
پاسخ
(10-02-2015, 04:13 PM)aramir70 نوشته است: سلام من با مد مکس هیچ مشکلی نداشتم جز یه مشکل...حرکاتش آهسته هست البته نه همه حرکاتش.مثلا فیلماش خوب پخش میشه.ولی دویدنش راه رفتنش رانندگیش مشت زدنش و شلیک کردنش آهسته هست...یعنی انگار گذاشتن رو اسلوموشن...مشخصات لپ تاپم:core i7 ram 8 graphic Gforce 610M گزینه های تو گرافیک رو همه رو یا یا آف کردم یا گذاشتم رو پایین ترین...لطفا کمکم کنین. :(
سلام
گرافیک شما اصلا مناسب این بازی نیست و برای اجرای این بازی خیلی ضعیف هست. من خودم این بازی رو با گرافیک 820m نتونستم به راحتی بازی کنم و گرافیک بازی رو توی کمترین حالت گذاشتم تا توستم بدون لگ و آهستگی تصویر بازی کنم.
پاسخ
(10-02-2015, 01:19 PM)مجید نصر نوشته است:
(10-02-2015, 01:44 AM)hossien AMA نوشته است: دوستان من در هنگام اجرای بازی Mad max با ارور زیر متوجه میشم کسی راه حلش رو نمی دونه

سلام دوست عزیز
شما کرک بازی رو به درستی کپی نکردید و به خاطر همین با این ارور مواجه میشید.
مطمئن بشید کرک بازی رو آنتی ویروس پاک نکرده باشه و از آخرین آپدیت بازی به همراه کرک v3 استفاده کنید.
به هیچ عنوان کرک های دیگه رو کپی نکنید و فقط از کرک v3 استفاده کنید.

آفا من مطمئنم کرک رو کاملا ریختم اما باز هم با این ارور متوجه میشم در ضمن آنتی ویروس هم ندارم حتی یک بار هم کاملا بازی رو پاک کردم و دوباره نصب کردم
پاسخ
سلام
اقا من ورژن 4 کرک این بازی رو گرفتم ولی تا حال نتونستم بازی کنم چون تو لودینگ اول بازی تو یه لودینگ ابدی یا اینقدر طولانی که من ردش نکردم تا حال :| چجوری درستش کنم
تمام کارای مثل عوض کردن زمان به هنک کونگ و BLoggedOn هم ترو کردم
سیسنمم اینه که میدونم مشکل از اون نیست
core i7 4720HQ
ram 16gb ddr3
gpu gtx 860m 4gb gddr5
در ضمن هاردمو تقریبا تازگیا خالی کردم پس سنگینم نیست
الان من چیکار کنم سریعتر لطفا کمکم کنید دهنم سرویس از بس انگولکش کردم ک درست شه
پاسخ
(10-03-2015, 03:02 AM)mahanc نوشته است: سلام
اقا من ورژن 4 کرک این بازی رو گرفتم ولی تا حال نتونستم بازی کنم چون تو لودینگ اول بازی تو یه لودینگ ابدی یا اینقدر طولانی که من ردش نکردم تا حال :| چجوری درستش کنم
تمام کارای مثل عوض کردن زمان به هنک کونگ و BLoggedOn هم ترو کردم
سیسنمم اینه که میدونم مشکل از اون نیست
core i7 4720HQ
ram 16gb ddr3
gpu gtx 860m 4gb gddr5
در ضمن هاردمو تقریبا تازگیا خالی کردم پس سنگینم نیست
الان من چیکار کنم سریعتر لطفا کمکم کنید دهنم سرویس از بس انگولکش کردم ک درست شه
اصلا کرک v4 برای این بازی نیومده و فیک هست شما کرک v3 رو امتحان کنید
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی dark_prince277 11,891 1,958,895 01-01-2024, 06:58 AM
آخرین ارسال: bazi_center
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,893 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,330 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,614 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  رفع مشکلات و ارور های بازی PES 2016 Seed 92 75,951 09-28-2018, 12:28 PM
آخرین ارسال: mobinkohan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان