امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی و حل مشکلات دربازی های Xbox 360
سلام.چطوری میتونم بازی هایی که 2 تا dvd دارن رو اجرا کنم؟
پاسخ
(08-28-2013, 10:06 PM)'behzad.h' نوشته است: سلام.چطوری میتونم بازی هایی که 2 تا dvd دارن رو اجرا کنم؟

دیسک یک رو مراحلشو میری بعد خوده بازی بهت پیغام میده دیسک دو رو بزار 
با همون سیوی که از دیسک یک بدست آوردی با دیسک دو ادامشو میری 
البته راحت ترین راه نصب هر دو دیسک رو هارد یا فلشه
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
ببخشید این سوال رو اینجا میکنم آخه انجمن لایو خاک خوردس[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
من با چه سرعت حداقل اینترنتی میتونم لایو بازی کنم؟؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
(08-29-2013, 02:18 AM)'last assassin' نوشته است: ببخشید این سوال رو اینجا میکنم آخه انجمن لایو خاک خوردس[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
من با چه سرعت حداقل اینترنتی میتونم لایو بازی کنم؟؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

اصلا ربطی به سرعت نداره.شما برو با سرعت 128 لایو وصل شو اصلی ترین موضوع اینه که پینگت پایین باشه مثلا 50 برای این که بفهمی پینگت چه قدره برو به سایت speedtest.net تست بگبر

پاسخ
عرفان عزیز
پینگم رو نوشته 228 ms البته این برای 128 ه من دارم یه 4 مگ میگیرم حالا ببینم چی میشه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
بعد دوست عزیز من دقیقا متوجه نشدم پینگ بالا باشه خوبه یا پایین بعد range اشو بگید[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
(08-29-2013, 04:21 PM)'last assassin' نوشته است: عرفان عزیز
پینگم رو نوشته 228 ms البته این برای 128 ه من دارم یه 4 مگ میگیرم حالا ببینم چی میشه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
بعد دوست عزیز من دقیقا متوجه نشدم پینگ بالا باشه خوبه یا پایین بعد range اشو بگید[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

228 پینگت[img]images/smi/s0 (5).gif[/img] ببخشید ولی با مال چه کشور و هاستی تست کردی ؟؟ اگه با ایران تست کرده باشی که خیلی زیاده اگه نه پس با چه کشوری تست کردی.یه با 4m تست بکن با کشور ایران ببین چه قدر میشه.پینگم هر چه قدر کمتر باشه بهتره

پاسخ
من سرویسم شاتله ولی وقتی رو تهرانش میرم شاتل نداره چه کنم یه بار با هما زدم گفت 179 ولی من سرویسم شاتله
یه بارم با مبیننت زدم گفته113 چی کار کنم؟؟؟[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]

(08-29-2013, 04:55 PM)'OLD WOLF' نوشته است:
(08-29-2013, 04:21 PM)'last assassin' نوشته است: عرفان عزیز

228 پینگت[img]images/smi/s0 (5).gif[/img] ببخشید ولی با مال چه کشور و هاستی تست کردی ؟؟ اگه با ایران تست کرده باشی که خیلی زیاده اگه نه پس با چه کشوری تست کردی.یه با 4m تست بکن با کشور ایران ببین چه قدر میشه.پینگم هر چه قدر کمتر باشه بهتره

اولیو با اصفهان اشتباهی زدم[img]images/smi/s0 (53).gif[/img]

پاسخ
دوستان سلام
من الان رفتم یه فلش 16 گرفتم زدم به دستگاه و بازیع فورزا هورایزن رو نصب کردم ولی وسط بازی ارور میده و ری استارت میشه دستگاه!
میخواستم بپرسم مشکل از بازیه یا دستگاهم مشکل داره؟
در ضمن بازی برنرمکس نـــــــــــــــــــــــــیست!!!
پاسخ
(08-30-2013, 02:13 AM)'mhz' نوشته است: دوستان سلام
من الان رفتم یه فلش 16 گرفتم زدم به دستگاه و بازیع فورزا هورایزن رو نصب کردم ولی وسط بازی ارور میده و ری استارت میشه دستگاه!

بازیایه 97 درصد رایت رو نمیشه از رو هارد یا فلش اجرا کرد وفقط یه راه داره اونم اینهکه چند تا اهنگ(mp3)بریزی رو فلشت  وقبل اجرا ی بازی .اهنگ هارو اجرا کنی وبعدبازی رو اجرا کن بعدش می تونی از بازی لذت ببری (صدای اهنگرو هم می تونی ببندی)
 LIFE IS SHORT,PLAY MORE
gamertag in live :
saboor007 

[تصویر:  47579950367877603141.jpg]

پاسخ
(08-30-2013, 02:19 AM)'john' نوشته است:
(08-30-2013, 02:13 AM)'mhz' نوشته است: دوستان سلام

بازیایه 97 درصد رایت رو نمیشه از رو هارد یا فلش اجرا کرد وفقط یه راه داره اونم اینهکه چند تا اهنگ(mp3)بریزی رو فلشت  وقبل اجرا ی بازی .اهنگ هارو اجرا کنی وبعدبازی رو اجرا کن بعدش می تونی از بازی لذت ببری (صدای اهنگرو هم می تونی ببندی)

اولا مرسی که گفتی
دوما من اینو میدونستم ینی قبلا بهم گفته بودن این کارو بکنم اما واقعا نمیفهمم چطوری[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگه میتونی بهم بگی ذقیقا باید چه کنم ممنونت میشم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات و مشكلات XBOX 360 kasra 825 161,300 11-25-2017, 03:26 AM
آخرین ارسال: Pooya.seven
  خرید xbox live بدون کردیت کارت --shadow-- 1 2,122 12-01-2016, 01:35 PM
آخرین ارسال: --shadow--
  درخواست راهنمایی برای راه اندازی گیم نت Payamyekta 12 7,512 06-05-2016, 04:14 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  مشکل خلوط بودن سرور در gta v online xbox one Qazanfaree 2 2,556 01-28-2016, 12:34 PM
آخرین ارسال: Arefsca
  دانلود تم برای XBOX 360 (تم ها آپدیت شد در پست اول) Real G 32 23,380 10-13-2015, 10:07 PM
آخرین ارسال: morteza00981

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان