امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشكلات XBOX 360
فلش رو از قسمت سیستم ستینگ بخش storage با کنسولت configure کن که همه اطلاعات توش پاک میشه.
بعد دیسک یک بازی رو بذار برو تو بازی بعد خودش میگه کجا دیسک رو ذخیرهه کنه تو هم فلشت رو انتخاب میکنی.

پاسخ
اقا جی تی اِی انلاین اومد ولی تنها مشکلی که دارم اینه که بازی 97 درصد رایت هستش.

خواهشا بگید مشکلی پیش نمیاد؟؟ دیگه پول مول ندارم برم برنرمکسشو بخرم خواهشا بگید. ممنون

بعد اینجا کسی هست که بازی های 97 درصد رایت رو انلاین بازی کرده و مشکلی براش پیش نیومده باشه؟؟
[تصویر:  ll5f5xbhs6cokgk33zgc.jpg]
پاسخ
(10-01-2013, 05:25 PM)'www.' نوشته است: اقا جی تی اِی انلاین اومد ولی تنها مشکلی که دارم اینه که بازی 97 درصد رایت هستش.

خواهشا بگید مشکلی پیش نمیاد؟؟ دیگه پول مول ندارم برم برنرمکسشو بخرم خواهشا بگید. ممنون

بعد اینجا کسی هست که بازی های 97 درصد رایت رو انلاین بازی کرده و مشکلی براش پیش نیومده باشه؟؟

نگران نیاشید هیچ مشکلی پیش نمیاد نگران نباشید

پاسخ
اقا بن نشیم بدبخت شیم؟؟؟

بعد xbox من فقط یک جای فلش داره و من برای gta v از همون یک جا استفاده میکنم. حالا سوال من اینه که میخوام مودمو وصل کنم چی کار کنم؟؟
پاسخ
(10-01-2013, 11:16 PM)'www.' نوشته است: اقا بن نشیم بدبخت شیم؟؟؟

بعد xbox من فقط یک جای فلش داره و من برای gta v از همون یک جا استفاده میکنم. حالا سوال من اینه که میخوام مودمو وصل کنم چی کار کنم؟؟
 اگه وایرلسه که برو توی system بعد بروnetwork setting بعد بقیه کارا
اگه سیمیه یه کابل lan میخواد همونی که از مودم به کامپیوتر میزنی حاله از مودم به پشت ایکس باکس وصل کن[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
داداش سیمی هستش در ضمن من به پشت ایک باکس فلشه gta رو زدم دیگه جا نداره.

اصلا جای دیگری هم داره؟؟
پاسخ
زیر جای فلش پشت یه جا برای کابل Lan هست اونجا باید بزنی دیگه

پاسخ
دوستان در این مطلب همانطور که میبینید اخر هفته gold رایگان داریم.

https://gamefa.com/115522/xbox-live-gold...%AF%D8%A7/

و منی که تازه دارم xbox ام رو به اینترنت وصل میکنم ، 1 ماه gold مجانی دارم.

حالا سوال من اینه که ایا این اخر هفته ، به گلد من اضاف میشه؟؟

اصلا چیزی اضافه میشه؟
پاسخ
سلام و خسته نباشید

من بازی GTA V  رو بر روی فلش مموری16گیگ نصب کردم (دیسک1) ولی زمانی که
وارد بازی میشم ارور میده که نصب مشکل داشته و یا ارور میده که فلش رو دربیارید و دوباره بزنید
حدود5بار بازی رو نصب کردم تا بالاخره وارد بازی شد ولی 
بعد از طی 1مرحله دوباره همون ارور رو میده 

از دوستان تقاضا دارم راهنمایی کنید 
میخوام توی این چند رو ز حسابی بازی کنم
پاسخ
سلام من توی gta سوار جت که میشم کنسول ریستارت میشه چرا ؟! بعد ارور میده که محل نصب بازی رو عوض کن ! ایکس باکس من 500Gig هارد داره ! کجاش بریزم خو ؟! [img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی و حل مشکلات دربازی های Xbox 360 Real G 301 68,813 12-15-2020, 12:55 PM
آخرین ارسال: mehrdad9398094216
  خرید xbox live بدون کردیت کارت --shadow-- 1 2,126 12-01-2016, 01:35 PM
آخرین ارسال: --shadow--
  مشکل خلوط بودن سرور در gta v online xbox one Qazanfaree 2 2,561 01-28-2016, 12:34 PM
آخرین ارسال: Arefsca
  دانلود تم برای XBOX 360 (تم ها آپدیت شد در پست اول) Real G 32 23,420 10-13-2015, 10:07 PM
آخرین ارسال: morteza00981
  مشکل خاموش و روشن شدن خودکار xbox one taichi 1 3,337 09-07-2015, 03:20 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان