امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما درباره سخت افزار
آقا قایروالم هم غیر فعال کردم ولی نمیشه
نمیدونم چه مرگشه
وقتی هم که نصبش کردم اولش خودش اپدیت ها رو چک میکنه دیگه درسته ؟ حالا وقتی خواست چک کنه برا من نوشت unable to connect nvidia try again later
اینم عکس از قایر وال که غیر فعالش کردم
http://upload7.ir/images/99599062092186789090.png
اگه راه حلی دیگه پیش رو دارید بگید خیلی به این برنامه نیاز دارم
پاسخ
(10-04-2013, 02:03 PM)'gtxtitan' نوشته است: آقا قایروالم هم غیر فعال کردم ولی نمیشه
نمیدونم چه مرگشه
وقتی هم که نصبش کردم اولش خودش اپدیت ها رو چک میکنه دیگه درسته ؟ حالا وقتی خواست چک کنه برا من نوشت unable to connect nvidia try again later
اینم عکس از قایر وال که غیر فعالش کردم
http://upload7.ir/images/99599062092186789090.png
اگه راه حلی دیگه پیش رو دارید بگید خیلی به این برنامه نیاز دارم

داداش من nvidia تو ایران شیلتره با شیلتر شکن برو این 100 بار

پاسخ
دوست من همشو با شیلترشکن تست کردم که نشد دیگه !!!
من شاید فکر کنم بدونم مشکل کجاست الان که داشتم فکر میکردم یادم اومد که وقتی ویندوزم رو عوض کردم و cd کارت گرافیک رو نصبیدم چند تا گزینه بود که باید تیکشو بزنی مانند 3dvision و nvidia driver و nvidia update که من همه رو زدم به جز این nvidia update حالا شاید به خاطر این باشه شایدم نباشه حالا الان دوباره این cd رو نصبیدم ولی دیگه تیک گزینه ی nvidia update نمیاد دیگه
حالا اصن این نرم افزار رو میخوام برای سیستم بعدیم که میخوام بخرم اگه اینطوری باشه و روی سیستم بعدبم هم اجرا نشه همون کنسول آدم بخره خیلی بهتره چون تمام کار من با این نرم افزاره و اگه نشه میرم کنسول میخرم چون فقط برای سیستم بعدیم که میخوام 6 میلیون خرج کنم میخواستم این برنامه رو وگرنه اگه 6 تومن بیام پول بدم و نشه برای من اینطوریه که انگار پولم رو ریختم دور
حالا دیگه نمیدونم چیکار کنم که این برنامه اجرا بشه
پاسخ
(10-04-2013, 03:00 PM)'gtxtitan' نوشته است: دوست من همشو با شیلترشکن تست کردم که نشد دیگه !!!
من شاید فکر کنم بدونم مشکل کجاست الان که داشتم فکر میکردم یادم اومد که وقتی ویندوزم رو عوض کردم و cd کارت گرافیک رو نصبیدم چند تا گزینه بود که باید تیکشو بزنی مانند 3dvision و nvidia driver و nvidia update که من همه رو زدم به جز این nvidia update حالا شاید به خاطر این باشه شایدم نباشه حالا الان دوباره این cd رو نصبیدم ولی دیگه تیک گزینه ی nvidia update نمیاد دیگه
حالا اصن این نرم افزار رو میخوام برای سیستم بعدیم که میخوام بخرم اگه اینطوری باشه و روی سیستم بعدبم هم اجرا نشه همون کنسول آدم بخره خیلی بهتره چون تمام کار من با این نرم افزاره و اگه نشه میرم کنسول میخرم چون فقط برای سیستم بعدیم که میخوام 6 میلیون خرج کنم میخواستم این برنامه رو وگرنه اگه 6 تومن بیام پول بدم و نشه برای من اینطوریه که انگار پولم رو ریختم دور

حالا دیگه نمیدونم چیکار کنم که این برنامه اجرا بشه

والا من نمیدونم مشکل تون چیه

پاسخ
الان برای شما به راحتی اجرا میشه دیگه نه؟؟؟
میشه یه عکس از اونجایی که لیست بازیهات رو نشون میده بگیری؟؟
پاسخ
(10-04-2013, 03:14 PM)'gtxtitan' نوشته است: الان برای شما به راحتی اجرا میشه دیگه نه؟؟؟
میشه یه عکس از اونجایی که لیست بازیهات رو نشون میده بگیری؟؟

شما اصلا بازی رو سیستمت نصب داری؟ چون هیچ اثری از بازی نمی بینم تو اون عکسا، اگه داری یه عکس از تب Preferences بخش Games  بگیر بذار
[تصویر:  tiat31hcm87xm9rf990d.gif]
پاسخ
آقا دارم زیادم هست
farcry 3
assassins creed 3
و خیلی بازیهای دیگه
حالا من آدرس اون درایوی که بازیهام نصبه رو به نرم افزار دادم ولی نمیشناسه
ترسم بر اینه که سیستمی که میخوام چند روز دیگه به قیمت 6 میلیون بخرمه که روی اونم این نرم افزار جواب نده
به نظرتون رو سیستم بعدیم چواب میده ؟؟؟
پاسخ
ببخشید دوستان من با سیستمم توی battle 4خیلی لگ دارم  می خوام بدونم اشکال از سخت افزاره یا نرم افزاری چیزی ضمنا من battlefield 3 رو high اجرا می کردم اما تو battle 4 روی low به زور قابل قبوله
[align=right]cpu:core i7 2670QM 2.2 GHZ
[align=right]ram:16 GB
[align=right]VGA:nvidia gtx 560m
[align=right]driver:327.23
پاسخ
دوستان توی صفحه اصلی گیمفا یه خبری داشتیم که نوشته بود لیست بازیهای ps4 و xbox one که بر روی چه رزولوشنی اجرا میشوند
لینک اون خبرو هر کی داره بده بی زحمت
پاسخ
سریعا به کمک احتیاج دارم .

وقتی هارد یک کامپیوتر را کندیم بعد زدیمش به کامپیوتر خودم وقتی که روشن میکنم صفحه ی blue screen میاد بعد هی پشت سر هم ریست میشه

ویندوز هم نمیتونم عوض کنم چی کار کنم ؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما در لپ تاپ Station 6 3,076 07-29-2017, 09:43 PM
آخرین ارسال: AgentOfChaos
  مشکلات رایج پرینترها و نحوه رفع آنها avandprinter 0 1,715 06-11-2017, 10:36 PM
آخرین ارسال: avandprinter
  مشکلات رایج پرینترها و نحوه رفع آنها avandprinter 0 1,503 06-11-2017, 10:29 PM
آخرین ارسال: avandprinter
  5 نکته ای که درباره Skylake باید بدانید Gabit0 0 1,451 12-08-2016, 12:52 PM
آخرین ارسال: Gabit0
Photo نظرسنجی درباره بازار قطعات کامپیوتر (PC) bijan-MBA 1 1,500 07-17-2016, 04:49 PM
آخرین ارسال: Maryam-II

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان