امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشكلات XBOX 360
ما رو که کسی کمک نمیکنه حداقل ما یه کمکی بکنیم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
احتمالا دکمه پاورت مشکل داره یه زنگ به این بزن ازش بپرس آدم مورد اعتمادیه » pinata.bz
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
دوستان کسی از این کابلا تا حالا خریداری کرده؟!

[تصویر:  xfit03uaj2o2xs86hnib.jpg]
اگه کسی آشنایی با این کابلا داره میشه یه توضیحی بهم بده راجبه ـش
میخواستم بدونم همین 2 تا سری رو داره یا اینم هست (فکر کنم کابل hdmi باشه)
[تصویر:  zk5s49tmotysdysckbrn.jpg]
آخه میخوام کنسول رو به مانیتور وصل کنم بعد هر جا میگردم کابل
vga به hdmi نیست تو اینترنت هم که خیلی گرونه!همشون نوشتن 130 هزار تومن!!!!فقط برایِ یه کابل کوچیک!!!!!!
حالا کسی چیزی راجبه این نوع کابل میدونه که ماله خوده ایکس باکسِ (منظورم تولید خوده مایکرو هستش)؟!!!

پاسخ
2 روز گذشت دریغ از یه کمکِ خشکُ خالی[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
------------
این شارژا با همه ی باطری ها سازگاری داره یا باید با باطری خودش خرید؟!
آخه یجا دیدم با باطریِ خوده ایکس باکس 70 هزار تومن بود ولی بدون باطری یعنی شارژه تنها 30 هزار تومن بود!
بعد فایده ای هم دارن یا نه؟!یعنی خوب شارژ میکنن؟!
پاسخ
(12-30-2013, 12:50 PM)'COD_Ghost' نوشته است: 2 روز گذشت دریغ از یه کمکِ خشکُ خالی[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
------------
این شارژا با همه ی باطری ها سازگاری داره یا باید با باطری خودش خرید؟!
آخه یجا دیدم با باطریِ خوده ایکس باکس 70 هزار تومن بود ولی بدون باطری یعنی شارژه تنها 30 هزار تومن بود!
بعد فایده ای هم دارن یا نه؟!یعنی خوب شارژ میکنن؟!

نمیدونم سازگاری داره یا نه نداره ولی میتونی یه باطری شارژری بخری بی صرفه تره[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(12-25-2013, 08:08 PM)last assassin نوشته است: فکر کنم کنسولم به فنا رفته
امروز دوباره اونجوری شد بعد چند بار خاموش روشن کردن با صفحه ای ترسناک با خطی عجق وجق روبه رو شدم ارور E74[img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
در همین حین چراغش قرمز بود (3 چراغه نه ها اسلیم دارم اون دکمه وسط پاورش قرمز بود[img]images/smi/s0 (41).gif[/img])
این ارور یعنی باید بدی کنسولو درس کنن مشکل سخت افزاری پیدا کرده از سایت اکس باکس خوندم
حالا بذارین یه داستان بگم که کلا اوضاع چجوریه:
اول که خریدم خراب بود رفتم عوض کرد کنسول رو 
بعد یه مدت دیسک زمانی که توش میذاشتم صدا میداد مثل این که یه میخ داره رو دیسک خش میندازه
توجهی نکردم وقتی بردم واسه آپدیت lt2 آقاهه گفت این درایوش(از لحاظ فیزیکی) 3 تا پیچ نداره از 4 تا[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بعد بنده خدا 1 داشت واسم گذاشت شد 2 تا بعد هنوز هم این صداهه بود
برای lt3 که بردم دوباره 1 پیچ دیگه واسم گذاشت شدم 3 پیچه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ولی هنوز یکی کمه هنوز هم کمه 
بعد یه مدت 1-2 ماه بعد آپدیت آخر هی این کنسول یه سری بامبول[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]درمیاورد هی میخوند میزد play game اجرا نمیکرد یا مثلا میزد open tray خلاصه هی بامبول درمیاورد
یه چیز مهم دیگه اینکه از وقتی این کارا رو دوباره شروع کرد(آخه دو سه ماهی از این کارا نمیکرد)که من با hdmi به تلویزیون جدیدمون وصلش کردم البته یه هفته بعد این
این دو سه روزم بعضی موقع ها اصن سیگنال نمیداد به نلویزیون و ریست میشد خودش
یه نکته دیگه صداهای عجیب و غریب هم زیاد میده
ولی امروز بعد این ارور خاموش کردم دوباره روشن کردم بالا اومد و بازی کردم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]هنوزم روشنه تا شب که خاموشش کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اصن نمیدونم چجوریه
حالا میگم امکان داره با توجه به این که 3 تا پیچ اولش نداشت([img]images/smi/s0 (66).gif[/img])مثلا سخت افزاریش چیزیش لق باشه یا مثلا پیچش بسته نباشه چون صداهایی هم که میده شبیه لق بودنه چون بعضی موقع ها هم یه کاری میکنه بعضی موقع یه جور دیگه مثلا همین ارورو میده بعد دوباره کار میکنه ...اون امکان وجود داره؟
چطور میتونم بفهمم؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
(اوفف چقد نوشتم فکر کنم یه چی رو نقد میکردم بهتر بود[img]images/smi/s0 (45).gif[/img])
ممنون میشم حداقل یه چیزی بگید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

این طور که گفتی کنسولت مشکل جدی داره
هیچ کاری نکن ببرش تعمیر کار نگاش کنه ببینه چشه

وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ
الان قیمت لنز چنده؟
[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
چرا هیشکی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
(01-07-2014, 06:29 PM)'last assassin' نوشته است: چرا هیشکی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

فکر کنم این بتونه کمک کنه

پاسخ
(01-05-2014, 08:54 PM)'last assassin' نوشته است: الان قیمت لنز چنده؟
[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

فکر کنم حدود 70 
وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ
(01-07-2014, 07:27 PM)'Ct Os' نوشته است:
(01-07-2014, 06:29 PM)'last assassin' نوشته است: چرا هیشکی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

فکر کنم این بتونه کمک کنه

آدرسش اهوازه[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
تهران به نظرتون pinata قابل اعتماده برم پیشش؟؟؟؟؟؟؟
خودم که فکر میکنم آدم خوبیه. آپدیت هامم اونجا انجام دادم.حالا نظر شما چیه؟؟؟
ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی و حل مشکلات دربازی های Xbox 360 Real G 301 68,774 12-15-2020, 12:55 PM
آخرین ارسال: mehrdad9398094216
  خرید xbox live بدون کردیت کارت --shadow-- 1 2,126 12-01-2016, 01:35 PM
آخرین ارسال: --shadow--
  مشکل خلوط بودن سرور در gta v online xbox one Qazanfaree 2 2,559 01-28-2016, 12:34 PM
آخرین ارسال: Arefsca
  دانلود تم برای XBOX 360 (تم ها آپدیت شد در پست اول) Real G 32 23,420 10-13-2015, 10:07 PM
آخرین ارسال: morteza00981
  مشکل خاموش و روشن شدن خودکار xbox one taichi 1 3,336 09-07-2015, 03:20 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان