امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
سلام دوستان!من جدیدا تصمیم گرفتمps4بخرم  :D فقط یه موضوع نگرانم کرده!اونم اینه که توی شهرما برق حداقل ماهی یه بار قطع میشه!وازاونجایی که من شنیدم کنسول مشکل پیدا میکنه شدیدا ترسیدم!ینی داشته باشم بازی کنم یهو برق بره مشکلی پیش میاد؟!لطفا یکی توضیح بده!ممنون!
پاسخ
(10-29-2015, 10:43 PM)amir assassin boy نوشته است: سلام دوستان!من جدیدا تصمیم گرفتمps4بخرم  :D فقط یه موضوع نگرانم کرده!اونم اینه که توی شهرما برق حداقل ماهی یه بار قطع میشه!وازاونجایی که من شنیدم کنسول مشکل پیدا میکنه شدیدا ترسیدم!ینی داشته باشم بازی کنم یهو برق بره مشکلی پیش میاد؟!لطفا یکی توضیح بده!ممنون!
سلام
ممکنه مشکل پیش بیاد چون هر وسیله ی برقی اگه وقتی دستگاه روشنه و مستقیم خاموش بشه مشکل به وجود میاره ولی راه حل هایی هم هست
1_میتونی از محافظ استفاده کنی
2_اگه مرتب قطع میشه ببین همیشه چه روزی قطع میشه اون روز کنسول رو خاموش کن یا زنگ بزن و از خود سازمان برق بپرس
Gears 4
[تصویر:  render_juvie_closeup610.jpg]
پاسخ
(10-29-2015, 10:43 PM)amir assassin boy نوشته است: سلام دوستان!من جدیدا تصمیم گرفتمps4بخرم  :D فقط یه موضوع نگرانم کرده!اونم اینه که توی شهرما برق حداقل ماهی یه بار قطع میشه!وازاونجایی که من شنیدم کنسول مشکل پیدا میکنه شدیدا ترسیدم!ینی داشته باشم بازی کنم یهو برق بره مشکلی پیش میاد؟!لطفا یکی توضیح بده!ممنون!

برای من چند باری این اتفاق افتاده ... و مشکلی برای کنسول پیش نیومده .
نمیتونم 100 درصد بهتون بگم که برا کنسولتون مشکلی پیش نمیاد ... اما میتونم بگم که احتمال به وجود اومدن مشکل خیلی کمه .
پاسخ
اگرمشکلی پیش بیاد راه حلی داره؟هزینش چقدرمیشه تقریبا؟راستی اگه به محافظ وصل باشه امکان به وجود اومدن مشکل به حداقل میرسه؟ممنون بابت پاسخگویی!

هرچند سوال قبلیم پاسخ داده نشد ولی این سوالم  میپرسم!وقتی اپدیتی واسه کنسول میاد اجباریه دانلودش کنم؟واینکه حتما باید هرازچند گاهی به اینترنت متصل بشم؟یااینکه ماهی یه بار هم کافیه؟لطفا جواب بدین :(
پاسخ
(10-29-2015, 10:52 PM)amir assassin boy نوشته است: اگرمشکلی پیش بیاد راه حلی داره؟هزینش چقدرمیشه تقریبا؟راستی اگه به محافظ وصل باشه امکان به وجود اومدن مشکل به حداقل میرسه؟ممنون بابت پاسخگویی!

هرچند سوال قبلیم پاسخ داده نشد ولی این سوالم  میپرسم!وقتی اپدیتی واسه کنسول میاد اجباریه دانلودش کنم؟واینکه حتما باید هرازچند گاهی به اینترنت متصل بشم؟یااینکه ماهی یه بار هم کافیه؟لطفا جواب بدین :(

مشکل که خدا نکنه واسه کسی این مشکل پیش بیاد.به محافظ وصل باشه احتمال بروز مشکل خیلی کمتر میشه.اپدیت هم برای ایستفاده از ویژگی های انلاین کنسول و بازی ها باید اپدیت شه.کنسول شما اگه 1 سالم وصل نشه به نت میشکلی براش پیش نمیاد
پاسخ
البته آپدیت اولیه کنسول حتما باید انجام باشه ...
که اونم میتونید از جایی که میخرید بگید دانلود کنه .
پاسخ
سلام دوستان من یک هدست بلوتوثی از دیجی کالا خریدم که متسافانه ps4 ساپورتش نمیکنهو حالا قصد دارم یکی دیگه بخرم که ساخت شرکت ماکروسافته میخاستم ببینم این هدست به ps4 میخورهhttp://www.digikala.com/Product/DKP-3298/Microsoft-LifeChat-LX-1000-Headset/هدست-مايکروسافت-مدل-لايف‌چت-LX-1000#!/tab-review/
پاسخ
(10-29-2015, 11:57 PM)mahdi boss نوشته است: سلام دوستان من یک هدست بلوتوثی از دیجی کالا خریدم که متسافانه ps4 ساپورتش نمیکنهو حالا قصد دارم یکی دیگه بخرم که ساخت شرکت ماکروسافته میخاستم ببینم این هدست به ps4 میخورهhttp://www.digikala.com/Product/DKP-3298/Microsoft-LifeChat-LX-1000-Headset/هدست-مايکروسافت-مدل-لايف‌چت-LX-1000#!/tab-review/
امکان ساپورتش زیاده ولی باز هم قطعی نیست
من به شما این مدلو معرفی میکنم شرکت سونی هم ساختش و دیگه خیالتون هم راحته
لینک
Gears 4
[تصویر:  render_juvie_closeup610.jpg]
پاسخ
(10-29-2015, 11:57 PM)mahdi boss نوشته است: سلام دوستان من یک هدست بلوتوثی از دیجی کالا خریدم که متسافانه ps4 ساپورتش نمیکنهو حالا قصد دارم یکی دیگه بخرم که ساخت شرکت ماکروسافته میخاستم ببینم این هدست به ps4 میخورهhttp://www.digikala.com/Product/DKP-3298/Microsoft-LifeChat-LX-1000-Headset/هدست-مايکروسافت-مدل-لايف‌چت-LX-1000#!/tab-review/

فک نمیکنم مشکلی باشه ...
اما برای مطمئن شدن میتونید هد ست های مخصوص رو بخرید .
گلد هست که قیمتش گرونه و نمیصرفه ...
یک نگاه به این مدل بندازید .
پاسخ
این مدله به دلم ننشت اخه من خرید اولم که شانس نداشتیم به پلی 4 نخورد حالا اگه دوستان دیگه امتحان کردن یارمیدونن بگن یا هدستی دیگه معرفی کنن ممنون
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,273 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,260 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,722 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,360 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,033 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان