امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
(01-10-2017, 07:06 PM)omid orton نوشته است:  میخوام ps4 بخرم . میخوام بدونم پسوند های اخرش چه فرقی با هم داره ؟ شنیدم مربوط به سال تولید هست ... 

و اگر میشه یک تلویزیون یا مانیتور خوب هم معرفی کنید. من خودم ۳۷ یا ۴۰ اینچ در نظرمه چون بازی کردن در یک تلویزیون بزرگ رو خیلی دوست دارم. ممنون

درسته، مدل نامبر مربوط میشه به سال ساخت و بهبودهایی که صورت گرفته
فکر نکنم درحال حاضر بتونید مدلهای 1000 و 1100 رو بتونید پیدا بکنید، درحال حاضر فقط 1200 و 2000(اسلیم) و 7000(پرو) رو میتونید پیدا بکنید، بعد از اینها دوباره یکسری اعداد هستند که مربوط به ریجن هستش که اصلا اهمیتی نداره، تنها تفاوت بین ریجنها توی کاتالوگ و سیم برق اونهاست که با توجه به منطقه ای که ریبیز میشه متفاوت هستند
That was just a dream

پاسخ
(01-10-2017, 02:39 PM)Like A HERO نوشته است: سلام.
من مشکل جدید دارم مربوط به پینگه.
قبلا ها که بتلفیلد 4 میومدمتوی برخی سرور های پینگ به صد و بیست هم میرسید اما از دیروز تا حالا هر سروری میرم پینگم از 230 پایین تر نمیاد.
مودم رو هم خاموش روشن کردم ولی تاثیری نداشت.
خیلی داغونه.
به نظرتون سرویس کاهش پینگ چقدر تاثیر داره؟
در ضمن من با وای فای به اینترنت وصل هستم.
سلام منم همین مشکلا دارم توی فیفا 17 البته مال من روی pc هست ولی خوب چون گفتین مودم از چه شرکتی اینترنت دارین؟اختلال سراسری هست من با پشتیبانی شرکتی که ازش اینترنت دارم صحبت کردم گفت صبور باشین مشکل سراسری هست.مشکل از سرویس دهنده هست امیدواریم هر چه زودتر حل بشه.
پاسخ
(01-10-2017, 07:33 PM)arash_shady نوشته است: سلام ببخشید من تازه میخام psبخرم proمدنظرمه ولی قیمتش واقن بی انصافیه الان میخام بپرسم بنظرتون قیمتش چطورمیشه بعدا دوما نظرتون درباره خریدن مدل معمولی چیه
والله الان Pro مثل یک شمشیر دو لبه هستش، هم آینده بهتری نسبت به نسخه معمولی داره، ولی از طرفی (فعلا) تفاوت خاصی با نسخه معمولی نداشته! بیشتر بهبودها برای دارندگان نمایشگر 4K هستش و برای نمایشگرهای قدیمی تر فقط یکسری بهبودها به وجود میاد(هم از لحاظ فریم ریت، و هم یکسری تکنیکهای گرافیکی). نظر خودم این هستش که کمی صبر داشته باشید، چون کنسول هم تازه منتشر شده و جو "PRO" بودنش مغازه دارهارو وسوسه کرده که قیمت رو بالا بکشن(خیلی بالا بکشن!) و هم در طول این مدت با عرضه اولین انحصاری بزرگ سونی یعنی Horizon میشه تغییرات رو دید و تقریبا آخرین تصمیم رو گرفت، اگر تغییر خاصی نداشته باشه که توی بازیهای آینده سونی به احتمال خیلی زیاد به همین منوال ادامه خواهد یافت، اگر تفاوتها چشمگیر باشه میشه گفت توی آینده شاهد تغییرات بزرگتری خواهیم بود.
That was just a dream

پاسخ
سلام من میخوام اکانت ps4 بخرم و چند تا سوال دارم اول این که اگه سونی بفهمه اون بازی رو فقل می کنه یا انیکه کنسول رو بن میکنه و دوم اینکه چقدر احتمال داره بفهمه

پاسخ
سلام.
دوستان بازی بتلفیلد یک سرور ایرانی داره مخصوص ps4?
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ
(01-10-2017, 09:05 PM)who i am نوشته است:
(01-10-2017, 07:33 PM)arash_shady نوشته است: سلام ببخشید من تازه میخام psبخرم proمدنظرمه ولی قیمتش واقن بی انصافیه الان میخام بپرسم بنظرتون قیمتش چطورمیشه بعدا دوما نظرتون درباره خریدن مدل معمولی چیه
شما اگر می خوای از کیفیت بهتر و بالاتر لذت ببری قطع پرو را پیشنهاد می کنم قیمتشم خوب طبیعیه ولی اگر گرافیک براتون مهم نیست البته فرق چندانیم نداره پرو ماله کیفیت 4k هست ولی اگر براتون مهم نیست ps4 معمولی بگیرین که فکر کنم با 800 تومان بتونید یک دونه نوشا گیر بیارید.

(01-10-2017, 07:06 PM)omid orton نوشته است:  میخوام ps4 بخرم . میخوام بدونم پسوند های اخرش چه فرقی با هم داره ؟ شنیدم مربوط به سال تولید هست ... 

و اگر میشه یک تلویزیون یا مانیتور خوب هم معرفی کنید. من خودم ۳۷ یا ۴۰ اینچ در نظرمه چون بازی کردن در یک تلویزیون بزرگ رو خیلی دوست دارم. ممنون
پسوند اخرش دقیقا متوجه منظورتون نمیشم منظورتون همون ps4 pro هست دیگه؟بله پرو جدیدترین نوع ps4 هست که قابلیت پشتیبانی از کیفیت 4k را داره.مانیتور هم ایسوس خیلی خوبه ولی خیلی گرونه ولی خوب عالیه من الان خودم دارم حرف نداره هم برای دید خوبه هم توی شب چشما اذیت نمی کنه.
اگر به جای مانیتور تلویزیون ۴k سامسونگ بخرم خوبه ؟ قیمتش حدودا ۳ تومن بود . دلیل قیمت بالای مانیتور های 4k چیه ؟ تلویزیون ها که خیلی به صرفه تره
[تصویر:  j6sohzyikj0f.jpg]
پاسخ
(01-23-2017, 05:13 PM)omid orton نوشته است:
(01-10-2017, 09:05 PM)who i am نوشته است:
شما اگر می خوای از کیفیت بهتر و بالاتر لذت ببری قطع پرو را پیشنهاد می کنم قیمتشم خوب طبیعیه ولی اگر گرافیک براتون مهم نیست البته فرق چندانیم نداره پرو ماله کیفیت 4k هست ولی اگر براتون مهم نیست ps4 معمولی بگیرین که فکر کنم با 800 تومان بتونید یک دونه نوشا گیر بیارید.

پسوند اخرش دقیقا متوجه منظورتون نمیشم منظورتون همون ps4 pro هست دیگه؟بله پرو جدیدترین نوع ps4 هست که قابلیت پشتیبانی از کیفیت 4k را داره.مانیتور هم ایسوس خیلی خوبه ولی خیلی گرونه ولی خوب عالیه من الان خودم دارم حرف نداره هم برای دید خوبه هم توی شب چشما اذیت نمی کنه.
اگر به جای مانیتور تلویزیون ۴k سامسونگ بخرم خوبه ؟ قیمتش حدودا ۳ تومن بود . دلیل قیمت بالای مانیتور های 4k چیه ؟ تلویزیون ها که خیلی به صرفه تره
خوب تلوزیون بخرید خیلی خوب و به صرفه تازه خیلی بزرگ هستش و برای بازی هم کیف خاصی داره.دلیل قیمت بالای مانیتور های 4k به خاطر جدید بودن و تازه بودنشه یعنی اکثرش به خاطره اینه شما ببینید هر وقت موبایل یا کنسول جدیدی میاد خوب خیلی گرونه که رفته رفته ارزون میشه.
پاسخ
دوستان من یه مشکل دارم با مدیا پلیر کنسول. کلا هر فایل ویدئویی که میخام از رو فلش اجرا کنم نمیشه مینویسه کن نات پلی هم mp4 هم mkv در حالی که موزیک رو راحت پخش میکنه
پاسخ
درود بر دوستان. من یه کد دانلود تم دارم که مربوط به نسخه ریجن 2 یه بازی هستش، الآن راهی هست من مثلاً یه اکانت ریجن 2 بسازم، باهاش این تم رو دانلود کنم و بعد با اون اکانت ریجن 1 و اصلی خودم هم ازش استفاده کنم؟ یا راه هایی از این قبیل کلاً.
پیشاپیش مرسی از دوست(ان)ی که پاسخ میدن.
Life begins at the end of your comfort zone
پاسخ
(01-28-2017, 08:15 PM)Lazaretto نوشته است: درود بر دوستان. من یه کد دانلود تم دارم که مربوط به نسخه ریجن 2 یه بازی هستش، الآن راهی هست من مثلاً یه اکانت ریجن 2 بسازم، باهاش این تم رو دانلود کنم و بعد با اون اکانت ریجن 1 و اصلی خودم هم ازش استفاده کنم؟ یا راه هایی از این قبیل کلاً.
پیشاپیش مرسی از دوست(ان)ی که پاسخ میدن.

سلام شما اکانت دوم رو بسازید تم رو بگیرید و بعد اکانت دومی رو تو تنظیمات اکتیو کنید و تم رو بزارید 2 مگ بره جلو بعدش اکانت اصلی خودتونو دی اکتیو کنید و بقیه دانلود رو انجام بدید به همین سادگی!
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,087 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,214 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,720 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,032 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان