امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی بازی Far Cry 4 // آخرین اخبار و اطلاعات
My goal was to create something that people could analyze. Analysis is fun because there are many interpretations. If there's just one interpretation then it's
not worth analysing
Jeffrey Yohalem, Far Cry 3 writer, Ubisoft
ینکه آقای یوهالم موفق بوده یا نه رو به قضاوت شما میسپارم.
بنظر من موفق بوده.چرا؟
Brody یک فامیلی ی.ه.و.د.ی هست.
رفتار نژاد پرستانه ی سیترا و مردم جزیره رو به یاد بیارید.
اکثر سلاح های دستی و دور برد بازی ساخت اسرائیل هستند.

اسپویلر!
در هر صورت سیترا خون جیسون رو نجات دهنده جزیره میدونه که بیشتر تمایلش به سمت پسر (یا دختر!) جیسون هست و این نشون میده که مردم به ی.ه.و.د.ی ها شدیدا نیاز دارن!

اتمام اسپویلر!

+خیلی چیزای دیگه که من تا حالا بهشون پی نبردم.
و این آقای یوهالم ظاهرا فقط همین براش مهم بوده و فقط خواسته به این هدف برسه و گند زده به داستان. خواسته مردم برداشت های متعدد بکنن!

راستی ذهن منو بسمت سیترا نبرین که هر چی بلدم رو به طراح کاراکتر و آقای یوهالم  نثار میکنم
یه چیز دیگه ای هم که یادم افتاد این بود که با یک دکمه وقتی ماشین 180 درجه  چپه شده بود برمیگشت به حالت عادی. که این رسما کل تلاش عوامل بازی که بازی واقع گرایانه باشه رو زیر سوال میبره
کرافتینگ بازی نچسب بود.
ساندترک بازی هم به جرئت بهترین کار برایان تایلر بود ولی صداگذاری بد نابودش کرده بود.

دوستان. به جان خودم(!) هرچی که میگم نظر شخصیه.نگاه من و نگاه شما مثل دو خط موازی هست که احتمالا هیچ وقت به هم نمیرسه و  من هم هیچ مسئولیتی در برابر نگاه شما ندارم که قانعتون کنم.

پس دیگه تو تاپیک farcry4 راجع به farcry3 بحث نکنیم.

[تصویر:  7goq7fzfn4pmb6iecaei.gif]
!V for victory
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تاپیک رسمی بازی Far Cry 4 // آخرین اخبار و اطلاعات - توسط Batman 77 - 07-15-2014, 06:02 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Crash Bandicoot N’Sane | بحث و اخبار Station 5 2,286 03-25-2017, 02:56 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  Watch Dogs 2 | آخرین اخبار و اطلاعات Station 26 7,953 01-18-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: who i am
Lightbulb امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما PicaSSO 428 88,432 01-02-2017, 08:42 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  بهترین بازی‌هایی که در عمرتان بازی کردید؟ (تا سال 2016) peyman_eun 31 10,905 11-16-2016, 12:02 PM
آخرین ارسال: who i am

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان