امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقد و برسی the amazing spider man 2
پلتفرم:PC,x360,xone,ps4,ps3,Wii U

سبک:اکشن ماجرایی

سازنده:beenox    ناشر :Activision

مقدمه:همان طور که می دانید هم زمان با اکران فیلم amazing spiderman بازی ان نیز ساخته شد ایا این بازی می تواند توقعات بالای گیمر ها را فراهم سازد؟

داستان:داستان با فلش بکی از مرگ عمو بن شروع می شوم و بازی می خواهد که هدف اصلی ما پیدا کردن قاتل عمو بن باشد
اما نویسنده به صورت کاملا ابتدایی از مرگ عمو بن می گذرد و سپس داستان به جلو می رود به طوری که هم زمان با فیلم انان موازی است
و البته بازی می خواهد داستان خود را نیز تعریف کند که این کاملا ازار دهنده است چون یکدفه داستان فیلم را دارد و یکدفه داست خود بازی که ادم را سردر گم می کند مثل پیدا کردن قاتل عمو بن و یکدفه کشتنه یک قاتل سریالی .
در اصل تکلیف بازی باخود روشن نیست البته این بازی درست است که در داستان نقات منفی بسیاری دارد اما
اشاره به کمیک های اسپایدر من نقش خوبی در این بازی دارد که می تواند داستان ان را نجات دهد. 
در داستان این بازی واقعا ضعیف است اما با وجود اشاره به کمیک توانسته خود را نجات دهد

گرافیک و صدا:
درست مثل بازی قبلی بیناکس تصمیم گرفته از بازی گران اصلی فیلم برای کارکتر ها استفاده کند
که شور شوق زیاد از خود نشان نمی دهند یا مثلا خود اسپایدر من که در قسمت قبل کلمات fun گونه دارد 
اما در این نسخه اصلا کلمات با نمکی از دهان او بیرون نمی رود.
البته (فرد تاتسیر) صدا پیشه ی هالک در نقش صدای جیمز جوجونا جیمسون  خیلی خوب است و استیو بلام
در نقش کریون شکارچی هم عالی است.
یکی از مشکلات بزرگ این بازی lip-syncing که که دیالوگ ها با لب هم خوانی ندارد مشکلی با بافت ساختمان ها و اشیا هم نداشتم ولی گاهی اوقات شخصیت ها وارد اجسام می شدند به ویژه در مبارزات در جاهای تنگ 

گیم پلی:
از نظر گیم پلی به سه حالت تقسیم می شود مبارزه (combat)  جست وجو (exploration)  مخفی کاری (stealth) که به خوبی گیمر را سرگرم میکند.
و سیستم مبارزه خوب است و حریفان قوی تری نیز به بازی اضافه شده است و یکی از بهترین نقاط بازی در گیم پلی این سیستم web-swinging است یا همان تار زدن خودمان که حتمی باید ساختمانی باشد که این خیلی خوب و واقعی تر شده.

نتیجه گیری:خیلی وقت بود که منتظر این بازی بودم و بلا فاصله ان را تهیه کردم ولی می توانست بهتر باشد و من کاملا نا امید شدم

نویسنده :elnaz samadi

زندگی دو معنی داره 1_بازی 2_بازی 
کنسول =ps3
و PC نیز دارم 

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
نقد و برسی the amazing spider man 2 - توسط elnaz craft - 07-20-2014, 07:21 PM
RE: نقد و برسی the amazing spider man 2 - توسط Qeiji - 07-22-2014, 12:02 AM
RE: نقد و برسی the amazing spider man 2 - توسط Qeiji - 07-22-2014, 01:13 AM
RE: نقد و برسی the amazing spider man 2 - توسط Delsin Rowe - 07-22-2014, 01:27 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عشق فداکاری تغییر ، نقد و برسی بازی Brothers A Tale Of Two Sons kaladin 3 2,301 10-04-2019, 03:53 PM
آخرین ارسال: kaladin
  نقد بازی spider man (آقایِ کُدی گونه) mr_code 0 1,135 09-16-2018, 01:24 PM
آخرین ارسال: mr_code
  نقد و برسی بازی NFS:Payback (آقایِ کُدی گونه) mr_code 9 2,664 12-29-2017, 12:41 PM
آخرین ارسال: mr_code
Smile استخدام نویسنده نقد و برسی بازی Claydon 2 1,921 08-25-2017, 05:57 PM
آخرین ارسال: mohireza
  برسی بازی gta v از دید خودم قسمت سه Hitler.16 11 4,113 08-21-2016, 02:41 PM
آخرین ارسال: Hitler.16

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان