امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صدای خوش دویدن | نقد و بررسی Metal Gear Solid: Ground Zeroes
نقل‌قول: ببخشید نه ممنون که گفتید. ولی یه سوالی داشتم مگه دیگه باید چی مینوشتم که در سطح متال گیر باشه؟ببخشید فقط یه چیزی من نقد تحلیلی کردم نه نقد دل بخواهی.
ببین دوست عزیز نیازی نبود که نظر بدم چون دوست خوبم هومن، تمام نکات لازم رو بهت گفت ولی اگه فکر میکنی، بیشتر از این نمیشد نوشت:

1. برو نقد همین بازی 75 دقیقه ای رو تو سایت بخون
2. خودم یه نقد از این بازی نوشتم که نیمه تموم مونده. وقتی منتشرش کردم، اونو هم بخون. (لینکشو برات میفرستم)
3. کلا برو نقدای قدیمی (توجه کن. نقدای قدیمی نه الانیا) گیمفا که حدود یکی دوسال پیش نوشته شدن رو بخون. اون نقدای قدیمی بهت کمک میکنن تا ببینی و یادبگیری که یه نقد چجوری باید باشه. مثلا من تو اولین نقدم(آرکهام اوریجینز) موقع نوشتن نقد، یه طرف صفحه مانیتور، نقدم بود که داشتم مینوشتم و یه طرف صفحه هم نقد همون بازی به قلم آقای جیرانی (یکسالی میشه که از گیمفا رفته).
نمیگم از رو نقدا کپی کنی بلکه ازشون یادبگیری و به سبک خودت بنویسی!
به نظرم تازه با این حرفه آشنا شدی و هنوز جای کار داری و اصول پایه رو کامل بلد نیستی. فکر میکنم در انتخابت به عنوان نویسنده مبتدی، عجله شده باشه.
موفق باشی.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: صدای خوش دویدن | نقد و بررسی Metal Gear Solid: Ground Zeroes - توسط Qeiji - 03-17-2015, 11:50 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,858 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,021 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 1,035 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 8,097 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,178 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان