امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اژدهازاده‌ی تمام نشدنی! | نقد و بررسی عنوان The Elder Scrolls V: Skyrim
(03-20-2015, 04:59 PM)M-ahmady نوشته است: مقاله ی بسیار جالبی بود. فقط یه چند نکته که دوست دارم بگم:

یکی اینکه بهتره به جای گفتن کلماتی مثل " ماد " معادل انگلیسی شون رو به کار ببری. این جوری بهتر جلوه می کنه!

دوم اینکه اگه نگی " مولتی پلیر " بهتره. به هر حال این یه واژه ی انگلیسیه! اگه بگی چند نفره زیبا تره.

سوم این که در طول نقد بارها و بارها علامت " ! " دیدم که زیاد جالب نیست! درسته باشه خوبه ولی زیاد از حد یه کم زیبا جلوه نمی کنه.

راستش در بخش گرافیک با کلمه ی " ظاهر " زیاد حال نکردم و به نظرم اگه معادلاشو به کار ببری بهتر بشه ( در همین بخش به اشتباه نوشتی توجه‌ای در حالی که باید توجهی باشه.)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
می دونم که این نکاتی که گفتم خیلی سخت گیرانه است ولی برای این که نقدت در حد پرفکت باشه رعایتشون لازمه!

به جرئت می تونم بگم که از بین نقد های منتشر شده، جذاب ترین نقدی بود که خونده بودم. اصولا نویسنده های مبتدی برای اولین نقدهاشون این چنین کلمات زیبایی به کار نمی برن ولی با نقد شما خیلی حال کردم.
اینکه در پایان هر بخش هم نمره ی مربوطه رو گفتی برام جالب بود.

در کل عالی بود. خسته نباشی  :)

سپاس مبین جان ،

توی دو نکته‌ی اول و دوم منظورت به کار بردن معالات پارسیِ اصطلاحاته دیگه؟ بله درست میگی، درسته این قانون رو در اکثر قسمت‌های مقاله رعایت کردم اما چند جاش همین اشکالو داره که دفعه بعدی سعی می‌کنم بیشتر روی این مورد کار کنم.

در مورد نکته سوم هم؛ من اتفاقا مثل تو خیلـــی روی این نکته تاکید دارم و حساسم ! همین علامت تعجب ! اگه نگاه کنی میبینی من تو بعضی از قسمت‌های مقاله یه سری از جاهایی که باید این علامت رو میزاشتم رو نزاشتم ! چون دوست ندارم از این علامت زیاد استفاده شه توی مقاله‌هام. ولی خُب چون یه سری از مقاله‌های نقدِ من کمی هم با چاشنیِ طنز همراهه مجبورم یه سری جاهاش از این " ! " استفاده کنم چون در غیر این صورت یه جورایی خشک به نظر میاد حرفام .

بله حرفت درسته ، توجهی صحیحه ، اشتباه املایی بنده بود .

--------------------------------------------------------

خواهش می‌کنم... بنده نقدها و نکات شما رو به چشم "پیشرفت" نگاه می‌کنم
و مطمئنم شما از روی دلسوزی این نکات رو برام ذکر میکنی

مرسی ، شما لطف داری
با اینکه مقاله‌ی بنده توسط شما و دوستان مورد قبول واقع شده ،
بازم سعی میکنم هر روز بهتر و بهتر شم .
البته با پشتیبانی و تشویق شما !
به هر حال این حرف‌های شما برای من یک نوع انرژی مثبته و واسه ادامه‌ی راه خیلی بهم انگیزه میده! سپاس!
[تصویر:  04uigg5da65b7inl96yk.jpg]
-
" .Tragedy Is Invisible. People Turn Away From It "
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اژدهازاده‌ی تمام نشدنی ! - نقد و بررسی عنوان The Elder Scrolls V: Skyrim - توسط DJ-BisMark - 03-20-2015, 05:21 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,956 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,077 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 1,098 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 8,436 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,257 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان