امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندوق انتقادات و پیشنهادات: عملکرد تیم مدیریتی تالار گیمفا در سال 2015
نقل‌قول: اول اینکه از شما پرسیده نشد که توی تیم بودید یا نه. پرسیده شد که این مدت بودید که بدونید اختلافی بوده یا نه؟

الان با این حرفایی که زدید، انجمن اهمیتش مهم تر از صفحه اصلی هست؟

منم "این مدت رو با "اون مدت"ـی که مثال زدم مقایسه کردم تا ببینی توی "این مدت" همچین هم تبعیض نبوده!
 شما برا صفحه اصلی زحمت کشیدی نه فروم! فروم اهمیتش کمتره و از دید بیشر تیم سایت یه‌جور چارت و برنامه هست برا صفحه اصلی! فک نکنم جایی که انقد اهمیتش کم باشه ارزش مادیاتش زیاد باشه!

نقل‌قول: والا بنده توهینی به تیم تحریریه نکردم که جنابعالی ورداشتی تاریخچه گیمفا رو نوشتی.
مسلما تیم تحریریه تا حالا ساعت 6 صبح بلند نشده از خوابش تا خبر بذاره. اینم یکی از سختی های کار ماست که گفتم تا میون تمجیدهای شما از تحریریه گم نشه.
بنده با تیم تحریریه در مدتی که بودم هیچ مشکلی نداشتم الان هم ندارم. مشکل خبرنگارا با یه جای دیگه بود که در گفتنش در حوصله این پست نمیگنجه.
در ضمن بنده گفتم "در این مدت". در گذشته هر اتفاقی که افتاده من مسئولش نیستم. والا منم تگ نمیخواستم. لازمه بگم که بعد از استعفام هم تگ کاربر ساده دادن بهم (درک اقایون انجمنی رو نشون میده). بعدش فرداش متوجه شدم که تگم شده ماندگار که اونم به واسطه اقای کلهری بود. بعدش بنده با اقای کلهری هم صحبت کردم که همون تگ کاربر سایت بهتر بود و خوب نشون میداد لیاقت بعضی هارو ولی ببین چقدر کار اینا زشت بوده که اقای کلهری میره برای من ازشون تگ ماندگار میخواد. بعضی چیزا درک میخواد. فقط همین.

مگه قرار بود توهینی بشه؟ من منظور کلیم این بود کسی که گیمفا براش مهم باشه دنبال تگ نیست، یه واقعیت رو هم قشنگ نشون دادم... و همچنین، احیاناً "این مدت" از اون قسمت که تیم تحریریه با اوردنگی پرت شد بیرون که وضعش بدتر نبود؟
به قول خودتون بعضی چیزا رو باید درک کرد، باید فهمید، باید حس کرد، باید تجربه کرد..!

============
اون دوست عزیز هم که خود شیرینی کرد و پستش پاک شد بهتره به جای تلف کردن استعدادش توی اینجا بره برا سیرک تست بده... الکی هدر نده این استعداد رو.  S0 (22)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: صندوق انتقادات و پیشنهادات: عملکرد تیم مدیریتی تالار گیمفا در سال 2015 - توسط Tyrion - 01-01-2016, 01:33 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سینماگیمفا: خدمتی دیگر از گیمفا – رونمایی از سایت سینمایی گیمفا It's Time 6 29,752 دیروز, 10:06 AM
آخرین ارسال: keduhanh0t
  فراخوان جذب نویسنده برای آکادمی گیمفا (تابستان 1395) Lazaretto 3 14,380 06-26-2024, 05:56 AM
آخرین ارسال: iwin88coupons
  رتبه گیمفا در الکسا Geagraph 1,310 274,415 07-04-2023, 11:37 AM
آخرین ارسال: cluemethod
  [مهم] فراخوان عضویت در تیم مدیریت فروم‌گیمفا White Beard 7 161,915 06-20-2023, 10:15 AM
آخرین ارسال: alfazoneprix
  قوانین و مقررات کلی انجمن گیمفا(کامل‌ترین قانون موجود) White Beard 1 35,888 03-23-2019, 08:25 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان