امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سری سوم | محبوب‌ ترین و منفور‌ترین شخصیت های دنیای بازی
(03-22-2016, 12:44 AM)You Never Win نوشته است: ممنون و خسته نباشید آقا شایان بابت مقاله زیبا!
پیشرفتتون عالی هست امیدوارم ادامه بدید! بازم بعضی ایراد کوچیک یافت می شه که در جهت بهتر شدن مقاله ذکرش می کنم!:
1- نیم فاصله های اضافی بعضی جاها دیده می شه! مثل دوست‌داشتنی! این جا باید فاصله کامل می بود!
2- فاصله! در بعضی جاها فاصله رعایت نشده و کلمات سر هم نوشته شدن که از زیبایی مقاله کم می کنه!
3- غلط های املایی مثل گه در مقاله دیده می شه! که درستش که هست!
در کل مشکلات این دفعه جزئی بودند و زیاد مشکل بزرگی ندیدم که نشان از پیشرفتتون هست! فقط یک یا دو باری مقاله رو می خوندید این مشکلات هم برطرف می شد!
یه توصیه دارم این که سعی کنید از فونت پیش فرض انجمن برای متن استفاده کنید و بقیه جاها مثل تیتر و زیر تصویر اینا رو فونت رو عوض کنید! این جوری زیباتر هستش.
بازم خسته نباشید بابت مقاله!

ممنون و خسته نباشید آقا شایان بابت مقاله زیبا!
پیشرفتتون عالی هست امیدوارم ادامه بدید! بازم بعضی ایراد کوچیک یافت می شه که در جهت بهتر شدن مقاله ذکرش می کنم!:
1- نیم فاصله های اضافی بعضی جاها دیده می شه! مثل دوست‌داشتنی! این جا باید فاصله کامل می بود!
2- فاصله! در بعضی جاها فاصله رعایت نشده و کلمات سر هم نوشته شدن که از زیبایی مقاله کم می کنه!
3- غلط های املایی مثل گه در مقاله دیده می شه! که درستش که هست!
در کل مشکلات این دفعه جزئی بودند و زیاد مشکل بزرگی ندیدم که نشان از پیشرفتتون هست! فقط یک یا دو باری مقاله رو می خوندید این مشکلات هم برطرف می شد!
یه توصیه دارم این که سعی کنید از فونت پیش فرض انجمن برای متن استفاده کنید و بقیه جاها مثل تیتر و زیر تصویر اینا رو فونت رو عوض کنید! این جوری زیباتر هستش.
بازم خسته نباشید بابت مقاله!

ممنون بابت ایراداتی که گفتید خوشحالم که کم شد  S0 (2)

ایراداتم گه یه دور میخوندم درست میشد

بازم از شما ممنون S0 (29) S0 (29) S0 (29)
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سری سوم | محبوب‌ ترین و منفور‌ترین شخصیت های دنیای بازی - توسط Destiny - 03-22-2016, 12:48 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,067 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 14,342 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,415 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  بازی محبوب خودتان را نقدنویسی کنید و به آن نمره دهید. White Beard 0 1,264 12-31-2018, 03:57 AM
آخرین ارسال: White Beard
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,793 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان