امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند بازی که باید split screen میشد (سری سوم)
با سلام به دوستاناین بار سومی است که در باره بازی هایی که میبایست split screen میشدند مینویسمشما میتوانید سری یک و دو را در این جا و این جا ببینید و سعی میکنم هر هفته بنویسم

DmC Devil May Cry

[تصویر:  di-TL6G.jpg]

درست است که بازی DmC Devil May Cry یک بازی که فقط با دانته برویم ولی ای کاش که میتوان split screen بازی کرد فرض کنید دانته و ویرژل با هم همراه با گیم پلی روان و خفن همه را تکه تکه میکنند چه کیفی میده..............

Dead Space 3

[تصویر:  di-VTMP.jpg]

وقعا اون هایی که برادر و یا شخصی که با هاشون بازی کنند میفهمن ما چی مکشیم
با اینکه بازی Dead space 3 چند روز پیش منتشر و شخصیت دومی هم وجود داره فقط یک ساعت زور زدن که split screen کنم لعنتی نمیشه
ای کاش میشد خیلی کیف میداد

The Darkness

[تصویر:  di-XJ0P.jpg]

این بازی با گرافیک بامزه بخشی فرعی دارد که میتوانید چهار نفر را انتخاب کنید ولی تنها نکته اعصاب رو این است که نمیتوانید split screen بازی کنید . همین.................

BulletStorm

[تصویر:  di-9UTX.jpg]

واقعا از Epic game بعید بود که بازی بسازه و split screen نشه با اینکه یک شخصیت همیشه باهاته ولی split screen نمیشه
اگه میشد زیبا میشد گیم پلی زیبا و سریعی داشت

Dead Rising 2

[تصویر:  di-WO55.jpg]

یک عالمه زامبی مثل ریگ ریخته و یک عالمه وسایل که میتونی با هم ادغام کنی و بریزی سرشون یک split screen نداره که دو نفره بریزیم سرشون و حال کنیم
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
چند بازی که باید split screen میشد (سری سوم) - توسط NS game - 02-07-2013, 10:19 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چرا باید از رانندگان کامیون تشکر کنیم msm1365 0 1,649 04-18-2021, 03:22 AM
آخرین ارسال: msm1365
  ده سال پیش آرزوی بازی کردن PS2 رو داشتم، و الان خودم دارم بازی می سازم! Laleh 1 2,157 04-07-2021, 06:09 PM
آخرین ارسال: Saragamer
  بازی هفته ۲# | این آخر هفته چه بازی‌هایی را تجربه می‌کنید PC FAN 0 1,310 09-20-2019, 09:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  نکاتی که پیش از طراحی سایت باید بدانید sitecode 0 1,262 05-03-2017, 04:12 PM
آخرین ارسال: sitecode
  شرکت های بازی سازی و منتشر کننده بازی who i am 5 3,441 09-09-2015, 03:10 PM
آخرین ارسال: who i am

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان