امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا
دیشب داشتم نقد بازی BioShock: Infinite رو میدیدم که منتقدش آقای رسول خردمندی بود. وقتی نگاهی به سیستم ! جدید نمره دادن به بازی رو میدیدم همه قسمت ها نمره کاملی گرفتن کمی تعجب کردم ولی وقتی بخش نکات منفی رو دیدم جا خوردم که وقتی نگاه و برسی یه "منتقد" رو در مورد این بازی میخونیم که در بخش نکات منفی نوشته "نرگرد . نیست" کمی خندهام میگره ببخشید توهین نمیکنم ولی از یک منتقد بعید که نکته منفی از این بازی پیدا نکنه. بازی که کم نبود از باگ گرافیکی نه در جلوی چشم بلکه در گوشه و کنار مشکلات موتور بازی نحوی انیمت کند و خشک. گیم پلی که هنوز کند.حرکت های بدون قدم زدن الی که یه دستش رو میزاره زیر چونه گرامی و از جلوی چشم شما رد میشه. و هوش مصنوعی.
نقد قبلی که دیدم از بازی خدای جنگ بود که آقای نوروزی اون هم با عنوان منتقد بازی رو برسی کرده بودن. کریتوس هم با معدل بیست واحد هاش پاس کرده بود ؟ این رو بگم که من یکی از طرفداران سری بازی های خدای جنگ هستم و غیر از فکر میکنم 2 عنوانی که برای پلی همراه منتشر شده همه رو چندیدن بار بازی کردم غیر از این آخری که آقای نوروزی نمره کامل رو در همه بخش ها بهشون  دادن فقط یک بار بازی کردم اصلا نتونستم دوباره بازی کنم.نکته های گرافیکی جا مانده در بازی گاهی اوقات ازار دهنده میشد بیشتر به این خاطر که عنوانی همه نظر کامل البته از نظر آقای نوروزی . حالا من نمیخوام بحث رو کش بدم سیستم نقد برسی در سایت گیم فا بیشتر نظر شخصی و منطق کمی داره.وقتی داشتم یه مطلب که در مورد اها بیوگرافی مکس پین رو میدیدم اول مقلش با جمله  [/align]مرد را دردی اگر باشد…  [font] شروع کرده بود همین جمله چند کلمه نشون میده که نویسنده با احساساتش مقاله رو شروع میکنه.
سایت گیم فا در بخش نویسندگی هم ضعیفه.[/font][align=-webkit-center] [/align]
تمام سپاسم از آن کسی است که به من نیازی نداشت اما فراموشم نکرد. 
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا - توسط maya64 - 04-09-2013, 10:57 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارتباط با اعضای تحریریه GamerStation 189 63,818 12-07-2020, 08:49 PM
آخرین ارسال: Zebco
  بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا dark_prince277 44 22,872 08-29-2015, 01:06 PM
آخرین ارسال: The White Witcher

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان