امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا این نام کاربری؟ چرا این امضا و آواتار؟
Question 
سلام عرض میکنم خدمت تک تک عزیزان گیمفایی  S0 (74)

امروز، قصد ایجاد تایپکی به اسم "چرا این نام کاربری؟ چرا این امضا و آواتار؟" رو دارم.
ما توی این تایپک، هر وقت که نام کاربری، امضا و آواتار خودمون رو تغییر میدیم، میایم اینجا دلیل و علتش رو اعلام میکنیم! اینو اضافه کنم که انجام این کار، اجباری نیست و هر کسی که دوست داره، میاد این کار رو انجام میده. 

برای مثال:
نام کاربری قبلی xXxX نام کاربری جدید ZzZz: من از اسم قبلی خوشم نمیومد و خز بود و دوست داشتم عوضش کنم. چون علاقه خاصی به این اسم جدید دارم
آواتار جدید: من عاشق شخصیت X هستم و به همین خاطر عوضش کردم
امضا: همیشه دوست دارم امضام ......

و اما قوانین: (قوانین بچه گانه و ابتدائی رو ذکر نکردم، لطفا خودتون رعایت کنید)

سعی کنید اسپم ندید
درباره آواتار و امضا و نام کاربریتون جدید خودتون بحث کنید
سعی کنید دلیلی بیان کنید که بقیه قانع بشن
و ...     (ممکنه بعداً قوانین جدید اضاف بشه)

حالا از خودم شروع میکنم:
نام کاربری قبلیم Maji Star (تلفظ: مَجی استار) بود که عوض کردم به Javad RmR. مجی، لقبی هست که دوستان بهم اعطا کردن :| و به همین خاطر نام کاربریم رو Maji Star تغییر دادم. بعد از مدتی ازش زده شدم و راستش خودم از کلمه "مجی" بدم میاد |:    تصمیم گرفتم که عوض کنم به Javad RmR.   جواد آر اِم آر. جواد که اسمم هست، و RmR مخفف شهر ما هست (رامشیر). یه اسم خیلی خاص و خوشگل که خودم هم بهش خیلی علاقه دارم. توی اکثر شبکه های اجتماعی هم به همین اسم حاضر هستم.
اما میرسه به آواتار و امضا: خودم از بچگی همیشه سری PES رو بازی میکردم و تا حالا FIFA رو بازی نکردم (بجز 13).   با توجه به حاشیه هایی که برای 2 نسخه قبل PES و امیدواری ای که توی نسخه 2016 هست، این آواتار و امضا رو انتخاب کردم.         در ضمن: من همیشه آواتار و امضا ست شده انتخاب می‏‌کنم S0 (83)

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
چرا این نام کاربری؟ چرا این امضا و آواتار؟ - توسط Javad RmR - 09-09-2015, 11:24 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up سرگرمی: نظرت رو در مورد آواتار و امضا و شخصیت نفر قبلی بگو PicaSSO 2,828 210,380 01-02-2017, 08:28 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان