امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گیمفا در تسخیر نویسندگان | 8 نویسنده برتر گیمفا
درود بر شما دوست عزیز
قبل از هر چیز وظیفه‌ی خودم می‌دونم که بگم قرار گرفتن بنده در این لیست، اون هم با توجه به زمان نسبتا طولانی‌ و بلندی که از خروج من از تحریریه‌ی این سایت می‌گذره، فقط و فقط لطف و بزرگواری خودتون رو می‌رسونه.
اما نکته‌ی دوم به خود مقاله و ساختار نگارشی خود اون مربوط می‌شه. اون هم بیشتر از این که یک انتقاد یا یک تعریف و تمجید باشه، صرفا یک صحبته که نکات مثبت و منفی رو در کنار هم می‌گه و اون هم به چیزی مربوط نمی‌شه مگر طنزی که در این مقاله به کار گرفته شده. اصولا استفاده از جنبه‌های کمدی در این نوشته، با توجه به موضوعش نه تنها کار پسندیده‌ایه، بلکه لایق تحسین هم هست. اما اگر نظر من رو بپرسید، باید بگم که اگر این طنز تماما خودش رو در متن نمایان می‌کرد و برای ارائه‌اش نیازی به شکلک‌های جذب‌کننده نداشت، خیلی خیلی بهتر بود. البته این به نگاه خودتون نسبت به این نوشته هم برمی‌گرده؛ یعنی اگر هدفتون به عنوان نویسنده در اصل خلق یک پست فان و جدای از مقاله‌نویسی‌های اصلی‌تون بوده که حرف من هیچ ارزش خاصی نداره. اما اگر این رو هم به عنوان یکی از نوشته‌هاتون برای یادگیری مقاله‌نویسی در نظر گرفتید، رعایت این موضوع در مقالات بعدی در نگاه من می‌تونه روی رشد نویسندگی‌تون تاثیرگذار باشه.
امیدوارم در نگارش و تمام چیزهایی که براتون ارزش داره پیشرفت و ترقی محسوسی رو تجربه کنید
موفق و پاینده باشید S0 (74)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گیمفا در تسخیر نویسندگان | 8 نویسنده برتر گیمفا - توسط John Watson - 08-28-2016, 09:26 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Video ماجرا های گیمفا | اگزوشیست ها Lightninghero 7 3,135 03-13-2017, 06:17 PM
آخرین ارسال: Lightninghero
Music ماجرا های گیمفا | پایانی برای آغاز Lightninghero 18 7,367 09-24-2016, 04:38 PM
  ترول های انتقادی گیمفا Farhan 272 70,113 07-22-2016, 04:36 PM
آخرین ارسال: HeathcliffAndrewLedger
Music ماجرا های گیمفا | من بهترینم! Lightninghero 18 6,236 06-09-2016, 01:01 AM
Music پادکست صوتی طنز (اختصاصی انجمن گیمفا) | موضوع این هفته قتل در کوچه های گیمفا Lightninghero 36 8,881 04-11-2016, 08:25 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان