امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من مرده متحرک هستم|نقد و برسی بازی The walking dead-SEASON TWO
به نام خدا

[تصویر:  1yoIrG.png]

THE WALKING DEAD-SEASON TWO: EPISODE 1
سبک: Adventure 
سازنده: Telltale Games
ناشر: Telltale Games 
تاریخ انتشار: 2013 Dec 18
چهارشنبه 27 آذر 92

در دنیایی که به هیچ کس نمی توان اعتماد کرد و پر از زامبی است بزرگ شدن آسان نیست و مانند یک کابوس است .
شخصیت اول بازی The walking dead  لی بوده است بعد از اتفاق هایی که در فصل نخست افتاده است این بار در فصل دوم بازی شما کنترل کلمنتاین را دارید این بار خبری از لی نیست و دیگر کسی از کلمنتاین حفاظت نمی کند و تک تنها باید در این دنیای زامبی باسختی ها مبارزه کند آخرین گفت گویی که بین لی و کلمنتاین انجام گرفت این بود : به هیچ کس اعتماد نکن و برای هر اتفاقی آماده باش و قول بده موهایت را کوتاه نگه داری .
در کل باید گفت قسمت نخست از فصل دوم بازی مانند فصل قبلی از روند استاندار ادامه می دهد .

داستان | دختری که شجاع شد
دیگر خبری از گروه قسمت قبل نیست فقط 3 نفر زنده مانده اند : کریستا ، کلمنتاین و امید . این 3 بازمانده به محلی ناشناخته می روند که در آنجا کلمنتاین با فردی آشنا می شود که بعد از مدتی می فهمد که می خواهد اإیتش کند در آن زمان امید از راه می رسد و می خواهد اصلحه را از دست فرد بگیرد که ناگهان صدای بسته شدن در می آید و فرد می ترسد و به امید شلیک می کند در آن موقع کریستا از راه می رسد و امید را می بیند فرد التماس می کند که ناگهانی بوده است و تخسیری نداشته است اما کریستا توجهی به آن نمی کند و آن را می کشد و بعد از گریه کریستا بازی به 6 ماه بعد می رود . داستان بازی بیشتر تمرکز به پیدا کردن کریستا دارد اگر می خواهید بدانید چگونه از هم جدا شده اند باید بازی کنید و تمام حوادث و رویدادهایی که اتفاق می افتد را با چشمان خود ببینید .
این هم باید بگویم که کلمنتاین مثل فصل اول بازی نیست در فصل دوم کلمنتاین شجاع شده است او می تواند با چوب به سر زامبیها بزند یا دست خود را بخیه بزند و ...
[تصویر:  Picture1VFhfP.png]
ناراحتی کریستا به خاطر کشته شدن امید 

گرافیک
سازنده بازی توانسته با گرافیکی کارتونی یک دنیای پر از زامبی و جهان ویران شده را به گیمر القا کند در فصل اول گرافیک بسیار بالایی نداشت گر چه پنج قسمت در فصل اول بود اما تغییر چندانی دیده نشد اما در فصل دوم بازی گرافیک بازی تغییرات زیادی کرد چهره شخصیت ها به خوبی انجام گرفته شده و طراحی محیط نیز نسبت به فصل اول پیشرفت خوبی کرده است اما بازی دارای یک مشکل خیلی بزرگ است . شما می دانید که هر سازنده بازی سعی می کند سایه شخصیت بازی به خلاف نور باشد اما در بازی the walking dead این گونه نیست . شازنده بازی زیاد به سایه ها توجه نکرده و تمرکز خود را به داستان بازی انداخته است اما در کل می توان گفت که گرافیک بازی به خوبی صورت گرفته است نور پردازی در این فصل به خوبی انجام گرفته است .
 [تصویر:  Picture3HrzI0.png]

گیمیلی
مردگان متحرک معما و گیم پلی عمیقی ندارد و نتوانسته موفقعیت زیادی در این زمینه به دست آورد و تنها گیمپلی را برای پیشبر داستان محکم کرده است .
در بازی شما باید به دنبال وسایل بگردید تا بتوانید معماهای در بازی حل کنید که زیاد در روایات بازی تأثیر نمی گذارد گیمپلی بازی بیشتر زنگ تفریحی برای روایات داستان است .
 یکی از مهمترین بخش بازی انتخاب است شما در طول بازی به انتخاب هایی رو به رو  می شوید که باید سرعی تصمیم بگیرید تصمیم های شما باعث تغییر هایی در داستان می شود .
دوربین بازی به خوبی صورت گرفته شده است در مکان های اکشن دوربین به خوبی جای خود را پیدا می کند .
[تصویر:  Picture2lcm8Y.png]
خوشحالی کلمنتاین به خاطر غذا و زنده ماندن 

در آخر باید گفت کسانی که هنوز این بازی را نکردند و بازی هایی مثل کالاف و اسسین و ... می کنند : که بازی the walking dead یکی از بهترین بازی هایی از نظر داستان است 
[تصویر:  Picture4.png]
بخیه زدن دست کلمنتاین 
نقد من هم به پایان رسید [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
این اولین نقد من است دوست دارم نظراتتون رو دربارهی نقدم بدانم اگر مشکلی در نقدم دیدید به بزرگی خودتان من را ببخشید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
افرین خیلی کار خوبی کردی و برای اولین کار خیلی خوب بود[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

امیدوارم این کارت رو ادامه بدی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

بعد از مدت ها یه نقدر دیدیم توی فروم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
پاسخ
برای شروع خوب بود [img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
منتظر نقد های بهتری از شما هستیم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
برای شروع خوب بود به نظرم اگر ادامه بدی، می تونی نوشته های عالی بنویسی. موفق باشی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
نقد خوبی بود تشکر
[تصویر:  15774026120291378388.gif]
پاسخ
ممنونم به خاطر نظراتتون /[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
باز می خواهم نقد بنویسم . سعی می کنم در نقد های بعدی مشکلاتمو رفع کنم.

نظر یادتون نره ؟؟[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] لطفا 
پاسخ
خیلی خوب بود ! برا اولین بار واقا خوبه ! 
پس از مدت ها یه نقد به دلم نشست با این که کم بود :| 
ممنون داداش !
PSN ID : se7en_Pro  [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]                         
پاسخ
نقد خوبی بود تبریک میگم.[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ولی بهتره برای اینکه نقدتون بیشتر حالت رسمی پیدا کنه به جای کالاف بگید کال اف دیوتی و کلا سعی کنید کمتر از کلمات مخفف استفاده کنید.
موفق باشید.[img=18x18]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  41100370207702823958.jpg]

برو که هــــیچی بین ما نی اصلا
زندگیم با تو پاشید از هم
من به نبود تو راضی هستم
چون تو رفتی و گذاشتی خالی دستم

پاسخ
Very Good[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  26265397829202964633.jpg]
[font]천 번 한 번 친[/font][font][/font][font]의 적을 조심[font][font=impact][sub] [/sub][/font][sub]charli chaplin[/sub][/font][/font]

پاسخ
برای شروع خوب بود ایول
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 967 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,721 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,167 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  عشق فداکاری تغییر ، نقد و برسی بازی Brothers A Tale Of Two Sons kaladin 3 2,274 10-04-2019, 03:53 PM
آخرین ارسال: kaladin
  نقد و برسی بازی NFS:Payback (آقایِ کُدی گونه) mr_code 9 2,625 12-29-2017, 12:41 PM
آخرین ارسال: mr_code

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان