امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی بازی Far Cry 4 // آخرین اخبار و اطلاعات
(07-15-2014, 05:23 AM)'Batman 77' نوشته است:
(07-13-2014, 10:21 PM)'Gray Fox' نوشته است:
(07-13-2014, 04:45 PM)'Batman 77' نوشته است: farcry 3 جزو مسخره ترین بازیهاییه که تجربه کردم.
بخاطر اینکه دیدم بازی رو یه چرخه ی مسخره(تو محیط بگرد.یه سری آدم رو بکش.با حیوونا مبارزه کن) افتاده.
نه عمقی نه شخصیت جذابی(واس بنظرم شخصیت پردازیش جالب نبود)
تنها چیز قابل توجه این بود این مسیری که شخصیت اصلی از یه آدم خوشگذرون و... به یه مبارز (و حتی یه قهرمان)تبدیل میشه جالبتر از بازی های دیگه(مثل تامب رایدر) بود.
ولی fc4 جدا بنظرم میتونه خیلی جذاب باشه و امیدوارم یه dlc مثل blood dragon داشته باشه.

لطفا یه دیوار ... تا سرمو بکوبم بهش
این نظر یه یه عده ای ـه که داستان رو نفهمیدن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اصن شما جواب بدین ( بر اساس طرز فکر خودتون می پرسم ) ؛ بازی بزرگی مثل Gta V چیزی به جز آزادی و رانندگی توی خیابون ها داشت ؟ Watch Dogs چیزی جز هک و تیر اندازی داشت ؟ ( نه این واچ داگز بدبخت واقعا فقط همینارو داشت [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] )

یا گاد به چیزایی که باید توجه بشه ، نمیشه بعد به این موضوع پیش پا افتاده ...

تخریب FC3 !!! حداقل دلیل قانع کننده می آوردی [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

راستش من برای بحث کردن پست نداده بودم .فقط دوست داشتم بدونین حتی بنظر یه چنین شخصی farcry4 بازی جذابیه.
دوستان اگه صحبت دیگه ای هم دارن بیان پروفایلم.

شما که mgs بازی چرا؟ مگه داستانی هم داشت که من متوجه بشم؟!
کافیه یه نگاهی به پایان این بازی بندازین تا بفهمین یکی از بدترین پایان بندی های تاریخ بازی های ویدیویی چی بوده.
راستش اینکه گفتم چرخه مسخره حرفم رو خوب نتونستم بیان کنم.ببینید بالاخره هر بازی کامپیوتری (و اصلا هر اثر هنری) از یه الگو تبعیت میکنه و طبعا اگه این الگو
(یا مثل چیزی که قبل تر گفتم:چرخه) رو نداشته باشه دچار اغتشاش و بهم ریختگی میشه و اثری هم که دچار بهم ریختگی باشه نمیتونه در
سرگرم کردن مخاطب (اصلی ترین هدف هنر درکنار انتقال پیام ) خوب ظاهر بشه.

وخلاقیت حرف اول رو در تازه و بدیع نگه داشتن این الگو میزنه که به نظر بنده ی حقیر که حق داره نظر خودشو داشته باشه فارکرای 3 فاقد همچین ویژگی بود.
( واگرنه مثلا میگفتم تمام فیلمنامه هایی که براساس ساختار سه پرده ای نوشته شدند از یک چرخه مسخره تبعیت میکنند!)
همین چیزای پیش پا افتاده میتونه شاهکاز رو از عالی تمیز بده

راستی یه چیزی هم ته دلم مونده بگم: نمیدونم چرا بعضیا واس رو با بدمن های فوق العاده ای مثل سایکو مانتیس یا لیکوئیید اسنیک مقایسه میکنن.
(جای شکرش باقیه حرف از GLaDOS نزدن!)
واس یه چیزی تو مایه های ماکاروف یا منندز بیشترنبود.

WTF ؟! ایشون God of MGS ـه بعد شما بهش میگی بازی کرده یا نه ؟! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

بچه بازی رو درک نمی کنی چرا دری وری میگی؟ بازی همش روی یه چرخه مسخره آدم و حیوان کشی بود؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] یعنی نفهمیدی جیسون و دوستاش داشتن سعی می کردن جون خودشون رو از دست اون دزدای دریایی نجات بدن که بعد با سیترا آشنا میشه و یه جور قهرمان میشه... یه دلیل قانع کننده بیار، اینا چیه آخه. گرافیک بازی فوق العاده بود، گیم پلی عالی بود، داستان و صدا گذاریش هم حرف نداشت، هنوز Sound Track هاش تو پی سیم ـه. نور پردازی و تخریب پذیری هم خوب بودن دیگه چرخه مسخره رو تا به حال نشنیده بودم. 
بله همین چیزای پیش پا افتاده اجازه میدن شما به یکی از شاهکار های صنعت گیم توهین کنی
[تصویر:  14524140361477914331_Mortal%20Kombat%20Sign.jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تاپیک رسمی بازی Far Cry 4 // آخرین اخبار و اطلاعات - توسط Matin Mafia - 07-15-2014, 03:25 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Crash Bandicoot N’Sane | بحث و اخبار Station 5 2,207 03-25-2017, 02:56 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  Watch Dogs 2 | آخرین اخبار و اطلاعات Station 26 7,683 01-18-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: who i am
Lightbulb امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما PicaSSO 428 82,877 01-02-2017, 08:42 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  بهترین بازی‌هایی که در عمرتان بازی کردید؟ (تا سال 2016) peyman_eun 31 10,428 11-16-2016, 12:02 PM
آخرین ارسال: who i am

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان