امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
ظاهرا رکستار نمی خواد به این راحتیا رازشو فاش کنه 
1-به هر حال حادثه رازول خیلی مرموز بود یه ماده عجیب با ساختار مولکولی کشف نشده تو محل حادثه پیدا شد همچنین اطلاعاتی راجبش بود که امریکا اونارو در جا لاپوشونی کرد و حالا کسی نمی دونه امریکا با اطلاعات چیکار کرده شاید راکستار هم از هشت نه سال پیش این قضیه رو فهمیده و در GTA SA رازول رو به طور خیلی پیچیده و مرموزگذاشته ولی دیده که کسی (حداقل اون زمان)علاقه ای به کشفش نداشته پس تصمیم گرفته به طور کامل تر و پیچیده تر اون رازو در GTA V بزاره مدرک صحبتام ارتباط نقشه کوه چیلاد با نقشه GTA SA هست و یه چیز دیگه در این ربطه رکستار از ما می خواد (احتمالا)که رازو کشف کنیم اما نه تو GTA V بلکه در GTA SA چون اگه توجه کنیم GTA V شباهت عجیبی با GTA SA داره و یه جورایی نسخه جدید GTA SA هستش پس مدارکو در GTA V گذاشت و ما باید مدارک رو در GTA SA تتبیق بدیم که هوش فوقالاده ای می طلبه من هیچ وقت GTA SA بازی نکردم فقط GTA V و GTA IV و GTA VICE CITI رو بازی کردم پس دوستانی که به GTA SA دسترسی دارن چک کنن حرفامو 
2-تعداد کسایی که رازا رو تو کنسول نسل هفت تجربه کردن واقعا کمه چون به نظر من EE ها در نسل هفت بسیار ناقص و کم هستن و در نسخه نصل هشت و مخصوصا پی سی این EEها کامل شده و داره توجه کل گیمر ها و کسانی که به بازی های رمز الود علاقه دارن رو به خودش جلب می کنه نظر من که اینه  :)

یه چیزی رو اضافه کنم GTA SA هم یه کوه شبیه کوه چیلاد داشت شاید نقشه مربوط به این کوه باشه شما ساعت سه شب با اب و هوای طوفانی برین بالای کوه GTA SA چک کنین شاید GTA SA هم UFO داشته باشه... Smilie (19)
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - توسط kambyz lolo - 06-13-2015, 03:59 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,042 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,740 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,450 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,274 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,276 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان