امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(06-13-2015, 03:08 PM)last assassin نوشته است:
(06-13-2015, 03:06 PM)You Never Win نوشته است:
(06-13-2015, 03:01 PM)last assassin نوشته است: یه نکته بگم:
این که می گید 1 سال بیشتر طول کشیده برای این راز ها دلیل منطقی ای نیست!
اگه قرار بود این راز فقط توی نسل هشت و پی سی باشه دیگه دلیلی نداشت نشونه ای ازش تو بازی نسل 7 بذارن!
پس به نظر من این که بگیم راز به بازی اضافه شده غلطه!
حالا باز با این نظر بیشتر موافقم که ممکنه لابه لای یه بسته الحاقی راز رو اضافه کنه که اونجوری به همه پلتفرم ها باید اضافه شه!
در هر صورت فکر نمی کنم راز مختص نسل 8 و پی سی باشه!
این نرم افزار open IV رو هم دوستانی که بلدن و حوصله دارن باهاش کار کنن و اگه می تونن چیزایی که به نظرشون به بحث مرتبطه مطرح کنن!

داداش امکان داره بعضی چیز های کوچیک در مورد این راز به نسخه های نسل 8 و PC اضافه شده باشه.
ببینید در کل بالاخره باید این راز توی کنسول نسل هفت هم حل شه! حالا شاید یه سری چیز اضافه کرده باشن که راحت تر حل شه ولی بالاخره توی هر دو نسل باید حل شه!

بله باید حل شه.ولی به نظرم چیزایی که اضافه کردن باعث شده سخت تر حل بشه.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
ببخشید دوستان ولی من اصلا قصد هیچ گونه اسپمی را نداشتم و نمام تلاشم را میکردم که در حل این راز کمکی کرده باشم.

شاید برای این نسخه پی سی را با تاخیر به بازار دادند که مردم کمتر بتوانند به فایل های اصلی دست یابند
پاسخ
ظاهرا رکستار نمی خواد به این راحتیا رازشو فاش کنه 
1-به هر حال حادثه رازول خیلی مرموز بود یه ماده عجیب با ساختار مولکولی کشف نشده تو محل حادثه پیدا شد همچنین اطلاعاتی راجبش بود که امریکا اونارو در جا لاپوشونی کرد و حالا کسی نمی دونه امریکا با اطلاعات چیکار کرده شاید راکستار هم از هشت نه سال پیش این قضیه رو فهمیده و در GTA SA رازول رو به طور خیلی پیچیده و مرموزگذاشته ولی دیده که کسی (حداقل اون زمان)علاقه ای به کشفش نداشته پس تصمیم گرفته به طور کامل تر و پیچیده تر اون رازو در GTA V بزاره مدرک صحبتام ارتباط نقشه کوه چیلاد با نقشه GTA SA هست و یه چیز دیگه در این ربطه رکستار از ما می خواد (احتمالا)که رازو کشف کنیم اما نه تو GTA V بلکه در GTA SA چون اگه توجه کنیم GTA V شباهت عجیبی با GTA SA داره و یه جورایی نسخه جدید GTA SA هستش پس مدارکو در GTA V گذاشت و ما باید مدارک رو در GTA SA تتبیق بدیم که هوش فوقالاده ای می طلبه من هیچ وقت GTA SA بازی نکردم فقط GTA V و GTA IV و GTA VICE CITI رو بازی کردم پس دوستانی که به GTA SA دسترسی دارن چک کنن حرفامو 
2-تعداد کسایی که رازا رو تو کنسول نسل هفت تجربه کردن واقعا کمه چون به نظر من EE ها در نسل هفت بسیار ناقص و کم هستن و در نسخه نصل هشت و مخصوصا پی سی این EEها کامل شده و داره توجه کل گیمر ها و کسانی که به بازی های رمز الود علاقه دارن رو به خودش جلب می کنه نظر من که اینه  :)

یه چیزی رو اضافه کنم GTA SA هم یه کوه شبیه کوه چیلاد داشت شاید نقشه مربوط به این کوه باشه شما ساعت سه شب با اب و هوای طوفانی برین بالای کوه GTA SA چک کنین شاید GTA SA هم UFO داشته باشه... Smilie (19)
پاسخ
(06-13-2015, 03:59 PM)kambyz lolo نوشته است: ظاهرا رکستار نمی خواد به این راحتیا رازشو فاش کنه 
1-به هر حال حادثه رازول خیلی مرموز بود یه ماده عجیب با ساختار مولکولی کشف نشده تو محل حادثه پیدا شد همچنین اطلاعاتی راجبش بود که امریکا اونارو در جا لاپوشونی کرد و حالا کسی نمی دونه امریکا با اطلاعات چیکار کرده شاید راکستار هم از هشت نه سال پیش این قضیه رو فهمیده و در GTA SA رازول رو به طور خیلی پیچیده و مرموزگذاشته ولی دیده که کسی (حداقل اون زمان)علاقه ای به کشفش نداشته پس تصمیم گرفته به طور کامل تر و پیچیده تر اون رازو در GTA V بزاره مدرک صحبتام ارتباط نقشه کوه چیلاد با نقشه GTA SA هست و یه چیز دیگه در این ربطه رکستار از ما می خواد (احتمالا)که رازو کشف کنیم اما نه تو GTA V بلکه در GTA SA چون اگه توجه کنیم GTA V شباهت عجیبی با GTA SA داره و یه جورایی نسخه جدید GTA SA هستش پس مدارکو در GTA V گذاشت و ما باید مدارک رو در GTA SA تتبیق بدیم که هوش فوقالاده ای می طلبه من هیچ وقت GTA SA بازی نکردم فقط GTA V و GTA IV و GTA VICE CITI رو بازی کردم پس دوستانی که به GTA SA دسترسی دارن چک کنن حرفامو 
2-تعداد کسایی که رازا رو تو کنسول نسل هفت تجربه کردن واقعا کمه چون به نظر من EE ها در نسل هفت بسیار ناقص و کم هستن و در نسخه نصل هشت و مخصوصا پی سی این EEها کامل شده و داره توجه کل گیمر ها و کسانی که به بازی های رمز الود علاقه دارن رو به خودش جلب می کنه نظر من که اینه  :)
در رابطه با نکته 2:
به نظرت توی این دو سالی که گذشته این رازا رو از کجا در آورده شده؟!
بعد کی گفته تعدادشون کمه؟
یه سر به GTA Forums بزن حداقل 3 تاپیک در این باره پیدا می کنی که هر کدوم 250 صفحه جلو رفتن! تاریخشون هم به نسل 8 و پی سی نمی رسه!
من روی این عقیده که این راز مستقل از پلتفرم هاست پافشاری می کنم! البته بحثی هم نیست چه فرقی می کنه!
فعلا ایده بدید و فرضیه این بحثای حاشیه ای رو ول کنیم!
-----------------------------------------------------------------------
این قضیه رازول هم باشه! داستان رو فهمیدیم! الان ایده برای حل چیه؟ کسی اطلاعات خاص(که تا حال گفته نشده باشه) از این واقعه داره که بگه!؟

یه نکته دیگه هم با این قاطعیت نمی تونیم بگیم که راکستار می خواسته در مورد رازول صحبت کنه! پس یه خورده داستان های پیرامون بحث رو کمتر و ایده ها و فرضیه های عملی رو بیشتر کنید!
ممنون از تمامی شرکت کنندگان در تاپیک!
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
(06-13-2015, 04:14 PM)last assassin نوشته است:
(06-13-2015, 03:59 PM)kambyz lolo نوشته است: ظاهرا رکستار نمی خواد به این راحتیا رازشو فاش کنه 
در رابطه با نکته 2:
به نظرت توی این دو سالی که گذشته این رازا رو از کجا در آورده شده؟!
بعد کی گفته تعدادشون کمه؟
یه سر به GTA Forums بزن حداقل 3 تاپیک در این باره پیدا می کنی که هر کدوم 250 صفحه جلو رفتن! تاریخشون هم به نسل 8 و پی سی نمی رسه!
من روی این عقیده که این راز مستقل از پلتفرم هاست پافشاری می کنم! البته بحثی هم نیست چه فرقی می کنه!
فعلا ایده بدید و فرضیه این بحثای حاشیه ای رو ول کنیم!
-----------------------------------------------------------------------
این قضیه رازول هم باشه! داستان رو فهمیدیم! الان ایده برای حل چیه؟ کسی اطلاعات خاص(که تا حال گفته نشده باشه) از این واقعه داره که بگه!؟

یه نکته دیگه هم با این قاطعیت نمی تونیم بگیم که راکستار می خواسته در مورد رازول صحبت کنه! پس یه خورده داستان های پیرامون بحث رو کمتر و ایده ها و فرضیه های عملی رو بیشتر کنید!
ممنون از تمامی شرکت کنندگان در تاپیک!

موافقم به هر حال ما داریم راجب GTA V صحبت میکنیم نه مساعل س.ی.ا.س.ی پ

پس بهتره برگردیم سراغ بازی 
کسی ایده ای داشت بگه تا ازمایش کنیم و ببینیم درسته یا نه
پاسخ
سلام بر گيمر های عزیز من پس از زمان زیادی ناله و گریه و درخواست های مکرر موفق به دریافت مقداری از اطلاعات از عموم شدم.
عمو اینجانب هنوز چیزی نگفته ولی به دو نکته اشاره کرد که دقيقا اونها رو از زبان خودش نقل ميکنم:
1.تاحالا فکر کردی چرا یه تخم بزرگ رو باید روی یه پایه تو بانک نگه داشت؟ و عکس اون تخم تو نسخه بعدی باشه؟ 
2.یه شرکت مثل راک استار بیمار نیست که سه سال سر تحقیق و ساختن ايستر اگ ها بزاره فقط برای اینکه گيمر ها رو سرکار بیاره.
بچه ها دعا کنید عموم داره تصمیم میگیره که بهمون کمک کنه یا نه.
خودش وقتی خیلی اصرار کردم گفت که شغلش رو دوست داره!!!!!!
پاسخ
(06-13-2015, 11:54 PM)pink drug نوشته است: سلام بر گيمر های عزیز من پس از زمان زیادی ناله و گریه و درخواست های مکرر موفق به دریافت مقداری از اطلاعات از عموم شدم.
عمو اینجانب هنوز چیزی نگفته ولی به دو نکته اشاره کرد که دقيقا اونها رو از زبان خودش نقل ميکنم:
1.تاحالا فکر کردی چرا یه تخم بزرگ رو باید روی یه پایه تو بانک نگه داشت؟ و عکس اون تخم تو نسخه بعدی باشه؟ 
2.یه شرکت مثل راک استار بیمار نیست که سه سال سر تحقیق و ساختن ايستر اگ ها بزاره فقط برای اینکه گيمر ها رو سرکار بیاره.
بچه ها دعا کنید عموم داره تصمیم میگیره که بهمون کمک کنه یا نه.
خودش وقتی خیلی اصرار کردم گفت که شغلش رو دوست داره!!!!!!

نتیجه گیری اخلاقی(منوط بر صداقت شما!):
1. برای حل این نسخه "قطعا" باید به GTA SAN مراجعه کنیم؛ پس اگه تا حالا این جزو فرضیه ها بود طبق شرطی که گفتم الان از اصل هاست!
2. سرکاری نبودنش رو که می دونستیم دیگه! :D
مرسی
پاسخ
دوستان عزیز حادثه رازول چیزی نیست که بخوایید در حد ده خط راجبش صحبت کنید. بحثی مفصل هست که حتی با یک مقاله 6000 کلمه ای هم به پایان نمی رسه. پس یا باید به طور شفاهی توضیح داده بشه یا خودتون دنبالش برید. بهرتین منبع ویکی پدیا بود که طبق مدارک معتبر، طی چند سال گذشته بهش نفوذ شده و سانسور هایی درش ایجاد شده. پس باید خودتون به دنبالش برید. ولی چیزی که خیلی مشخصه اینه که این EEهای موجود در بازی به حادثه رازول مربوطه. چرا که تمامی شواهد و کنایه هایی که درباره این موضوع وجود داره با بازی تطابق داره. بهترین منبعی که وجود داره مطالعه نسخه ناقصی از کتابی به نام پروژه آبی هست که این کتاب به دلیل افشای بیش از حد اطلاعات محرمانه متوقف شده و توسط یوفولوژیست های بزرگ دنیا نوشته شده بود.
پاسخ
بچه ها
این تخم که تویgta sa هم هست،به نظرتون تخم چیه؟
تخم فضایی ها؟
به نظرم خیلی مهمه که بدونیم
پاسخ
(06-14-2015, 01:40 AM)just run نوشته است: بچه ها
این تخم که تویgta sa هم هست،به نظرتون تخم چیه؟
تخم فضایی ها؟
به نظرم خیلی مهمه که بدونیم

فرضیه های مختلفی بچه ها ارائه کردن دیگه!
حالا به نظرم بیشتر از اینکه بدونیم توش چیه، پیدا کردنش مهمه و یه کاری باهاش!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,714 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,429 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,170 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,232 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان