امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
(04-07-2017, 12:51 AM)Farhad01 نوشته است:
(04-07-2017, 12:17 AM)almasgame.com نوشته است:
(04-06-2017, 10:56 PM)Farhad01 نوشته است: سلام دوستان ، یه مقدمه بگم قبل از طرح سؤالم:
من واچ داگز 1 رو به عنوان دومین بازی برای ps4 خریدم و حتی بعدن 20 دلار دادم و سیزن پس رو هم خریدم، اون زمان واقعن با بازی حال کردم و خاطرات خوبی ازش دارم ، (شاید بخشی به این دلیل باشه که قبل از GTA V بازی اش کردم و اولین بازی من در این سبک در ps4 بود)
ولی وقتی واچ داگز 2 اومد بازی رو تهیه نکردم تا امروز، چون همزمان شد با بازی های مورد علاقه دیگرم که اونا رو ترجیح دادم بخرم، حالا نسخه ی دلوکس واچ داگز 2 تخفیف خورده 35 دلار، که من با 30 دلار می تونم تهیه اش کنم (با توجه به کمی پول که در اکانتم مونده) ولی خب من از دو جهت رغبتی به خرید ندارم یک اینکه الآن بر خلاف زمان واچ داگز 1 بازی هایی در این سبک دارم که از همه مهم ترشون هم GTA V و مافیا 3 هست و سرگرم هستم در این زمینه
دوم اینکه برخلاف اون زمان که واچ داگز 1 رو خریدم و  تازه صاحب دوتا بازی برای ps4 شدم! ولی الآن کلی بازی گرفتم که تموم شون نکردم و کلی وقت برای همین ها لازمه (بطوری که تصمیم گرفتم دیگه بازی نخرم تا همشون تموم بشه به جز rdr2!)
با تمام این شرایط من، از دوستانی که واچ داگز 2 رو تجربه کردن یه سؤال مهم داشتم : آیا واچ داگز 2 به قدری پیشرفت کرده که واقعن ارزش وقت گذاشتن داشته باشه؟ به عبارت دیگه این عنوان اونقدر قوی هست که اگر تجربه نکنیم ، یک شاهکار ارزشمند در این سبک رو از دست داده باشیم یا نه یک عنوان معمولی به حساب میاد ؟
تخفیف هم تا 11 این ماه میلادی هست یعنی 4-5 روز دیگه
نسخه ی گلد هم 60 دلار تخفیف خورده

Sent from my iPhone using Tapatalk

به عنوان کسی که بخاطر واچ داگز 1 اون زمان 5 میلیون فقط پول یه سیستم جدید دادم میگم که واچ داگز 2 اصلا درحد واچ داگز 1 نیست
واچ داگز 1 گرافیک فوق العاده بالایی داشت درصورتی که واچ داگز 2 شاید نصف اون گرافیک رو هم نداره و اون داستان و شهر تیره رو با یه داستان نه چندان جالب و فضای شاد عوض کردن
درکل واچ داگز 2 خوب بود ولی از نظر من درحد نسخه اول نبود (البته خیلیا نظرشون خلاف نظر من هست و واچ داگز 2 رو بهتر از نسخه قبل میدونن اگه شما هم بخاطر گرافیک و اون داستان تیره از نسخه اول خوشتون اومده بود این نسخه به اون اندازه نیست)
 الان عناوین زیادی اومده اگه عنوان دیگه ای که به سبکش علاقه مند هستید رو درنظر ندارید بگیریدش درغیر این صورت بذارید برای یه موقع دیگه

سپاس از توضیحات خوب تون
واقعن تا این حد گرافیکش پایین تر از نسخه ی 1 هست؟! اینطوری که خیلی بده چون هیچ دلیلی نمی بینم برای اینکار وقتی این بازی برخلاف اولی کاملن نسل هشتمی هست! [آیا کاهش گرافیک از یونیتی به سیندیکیت بیشتره ؟]
از داستان و شخصیت واچ داگز 1 که خیلی خوشم میاد که اون هم میگید در این نسخه تغییر کرده تم داستان

Sent from my iPhone using Tapatalk
درکل پایینتره 
توی نت فکر کنم بتونید مقایسه گرافیکشو ببینید 
شخصیت که اصلا جالب نیست داستانش هم خوبه ولی مثل نسخه اول نیست بنظرم
از نظر اسکیل ها و گیم پلی پیشرفت داشته
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - توسط zilyzal - 04-07-2017, 02:11 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک برای بازی نید فور اسپید پی بک need for speed pay back yousefmoradalivand 0 348 03-09-2023, 01:50 AM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 721 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  با سرور بازی پینگ دارم ولی وصل نمیشه! hosseinbrusli 0 594 06-25-2022, 11:37 AM
آخرین ارسال: hosseinbrusli
  باگ‌های بازی arkham knight simchin 0 1,322 12-06-2020, 03:20 AM
آخرین ارسال: simchin
  رفع مشکلات بازی Assassin's Creed Rogue sir x (2) LG 15 20,893 11-11-2020, 12:25 PM
آخرین ارسال: لاو اساسین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان