امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث هفته | تحلیل یک بازی از دیدگاه شما در این هفته
تریلرای گیمپلی رو که دیدم به نظرم جالب نبودن. کل سیستم گیمپلی بازی بر اساس همین توقف کردن زمان هست. شاید اگه استفاده از این سیستم توقف زمان رو معقول تر میکردن بهتر بود. الان کل سیستم گیمپلی بازی بر همین اساسه و توی مواقع اکشن هم بازیکن به نوعی مجبور هست تا ازش استفاده کنه. علاوه بر این که میتونه خسته کننده بشه، واقعا سیستم ساده ای هم هست و بازیکن با استفاده ازش خیلی راحت میتونه خودش رو از شر همه چی خلاص کنه. 
من خودم از مخفی کاری توی بازی ها خیلی بیش تر از اکشن خوشم میاد، اما خب این جا میگم که خوب شد که بازی رو مخفی کاری نساختن، وگرنه بازیکن کل بازی این تغییر زمان رو فعال میکرد و همین طوری بدون این که هیچکاری کنه جلو میرفت. کسی که دمو رو بازی میکرد سعی میکرد که تمام دشمنای داخل بازی رو بکشه، اما خب با توجه به محیطی که دیدم به نظر میومد که بشه بدون کشتن اونا و همین طوری با فعال کردن قابلیت توقف زمان ادامه داد و رفت، که خب اگه این جور باشه (چالش خاصی پیش روی بازیکن نزاره) میشه گفت که واقعا گیمپلی ساده ای داره و به مرور زمان میتونه کسل کننده و حوصله سر بر بشه. 

[تصویر:  hxlk6zbng5bu8ei1rjk9.jpg]

این طراحی ظاهر شخصیت رو باید بهتر کنن. شخصیت اصلی به نظر میاد که آستیناشو بالا نزده، بلکه آستین هاش کلا همون جا هستن و خلاصه ژاکتی که براش طراحی کردن احساس میکنم که کمی براش تنگه. سرش هم به نظر میاد نسبت به بدنش بزرگ تر باشه و اسلحه هم که مشخصا برای دستاش خیلی بزرگه.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بحث هفته | هفته تحلیل یک بازی از دیدگاه شما در این هفته - توسط Blue Sun - 08-03-2015, 11:22 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین بازی‌هایی که در عمرتان بازی کردید؟ (تا سال 2016) peyman_eun 31 10,435 11-16-2016, 12:02 PM
آخرین ارسال: who i am
  دیالوگ های ماندگار از دیدگاه شما parda$ 2 1,737 08-16-2015, 06:58 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان