امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پایان نامه | اعلام استعفا از سمت سردبیری
(04-13-2016, 06:16 PM)DebiDalio نوشته است: برای تمام زحماتی که برای سایت کشیدید از شما ممنونیم ولی این رسمش نبود جناب زاهدی وقتی می خواهید یه سایت جدید بسازید، بیایید و نویسنده های گیمفا رو بپرونید تا گیمفا ضعیف بشه و البته بیایید توی پیام های خصوصی تبلیغ کنید! این حرکت استعفای علی جلیلی هم خیلی جالب بود چون خودش هم بخشی از این ماجرا بوده! قرار بود که منم جزوی از این کار باشم ولی با یکی از دوستان که به اونم این کار پیشنهاد شده بود صحبت کردم و منو منصرف کرد و بنده سریع از گروهتون اومدم بیرون.
شما خیلی زحمت کشیدی برای این سایت، درست؛ اما این حرکت جالبی نبود که بیاد تمام اعضای گیمفا حتی چند تا از کاربرای فعال که کلی تو فروم فعالیت می کنن رو هم بپرونین. برخی از ارسال های شما و برخی از دوستان در گروه:
اینو بدونید عاشقان واقعی گیمفا میمونن و با چند تومن حقوق بیشتر، کسی رو نمی شه گول زد دوست عزیز  S0 (24)

دوست عزیزم، کاری ندارم که الان فلانی برای «سایت جدید»ش تبلیغ انجام داده و نیرو جذب کرده... اما این رو بدونید که آقای زاهدی و x و y هیچ دِینی به هیچ سایتی ندارند! و آزادند که هروقت خواستند در هرجایی فعالیت کنند. همین شمایی که الان چند ماهه در این سایت فعالیت میکنی باید بدونی حامد زاهدی سه سال اینجا رو با همه سختی ها و محدودیت هاش مدیریت کرده، اون هم به دلایل خودش. هیچ قراردادی نداشته، به اندازه ای که باید کار کرده و به اندازه ای که باید حقوق گرفته! والسلام!
حالا شما آتیش بیار معرکه شدی و اعتمادی که این دوستان به شما کردند رو با این تصویر و... زیر سوال بردی، باز هم کاری نداریم! هرکسی بخواد میتونه همین الان استعفا بده و بره! و خوشبختانه مشخصه آقای نراقی هم مشکلی با این موضوع نداره و به قولی کسی رو زوری اینجا نگه نداشته!
نویسندگان این رسانه در هر جایی هم که فعالیت کنند، از زحماتشون به خوبی تقدیر نمیشه و همین میشه که هی به اینور و اونور حرکت می کنند. این پیشنهاد هم فقط به اعضای تحریریه نبوده و به خیلی ها فرستاده شده، از جمله خود من! (منتهی من خیلی مشخص و دقیق پاسخم نه! بود اما نمیدونم چرا خزایی عزیز همه جا هم اسم منو آورده...! عجیبه!)
خیلی عجیبه که گیمفا باید هر چند وقت یک بار چنین جنجالی رو متحمل بشه.  
از بقیه هم خواهش دارم دیگه جو درست نکنید و بذارید مسئله ای که هست بین خود مدیرا و نویسنده ها حل بشه... کسی این وسط ناراضی نیست که ما بخوایم قشقرق راه بندازیم...

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پایان نامه | اعلام استعفا از سمت سردبیری - توسط It's Time - 04-13-2016, 06:49 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پایان اولین دوره جذب مدیر فعال برای انجمن گیمفا spartacus 2 1,901 08-26-2014, 12:37 PM
آخرین ارسال: spartacus

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان