امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استعفای خردمندی + تغییرات جدید تالار
سلام به همه گیمفایی های عزیز، همانطور که شرایط فعلی سایت رو در حال حاضر می بینید و شاید در آینده هم شاهدش باشید رو به افول هست و مشکلاتی از ۳ ماهه قبل برای سایت پیش اومد. نمیدونم شاید مقصر اصلی من بودم که سردبیری سایت رو واگذار کردم. شاید اگر گروه تحریریه رو همچنان سرپا نگه میداشتم، نویسنده های با سابقه خودمون رو از دست نمیدادیم. برای من مهم نیست نویسنده های قدیمی که حدود ۱ سال تجربه کاری با هم داشتیم، الان از سایت رفتند. مهم این هست که درس مهمی گرفتم وفاداری امروزه در ازای مادیات پشیزی اهمیت ندارد. اینکه صرفا جلوی روی هم بگوییم، من به عشق نویسندگی آمدم، من به عشق گیمفا آدم دروغی بیش نیست. من هم به عشق گیمفا از اول نیامده بودم که اینگونه بعضی از همکارهای قدیمی با طعنه حرف می زنند. من به همراه آقای جیریایی و محمدی و عامری به ازای هر ۱۰ هزار کلمه، ۲۰۰ تومان وارد خانواده گیمفا شدیم و ادامه دادیم. پس هر که می گوید من هم به خاطر پول فقط به گیمفا آمدم دروغ می گوید. من برخلاف آقای نوروزی به عنوان یک حرفه به گیمفا نگاه نکردم و به عنوان زنگ تفریحی بیش نبود. تفریحی تلفیق با مدیریت، دلسوزی، نگارش و در ۶ ماه گذشته تربیت نیروی جدید.
خواستم دوباره سردبیری سایت رو به دست بگیرم ولی اوضاع پشت صحنه به حدی وخیم هست که نویسنده های که هم اکنون در سایت به فعالیت می پردازند نه انگیزه ای دارند، نه پشتوانه ای. سیستمی که بر مبنای حقوق بنده در تابستان سال گذشته در گیمفا اعمال کردم دیگر کارآیی ندارد و اگر عمری بر سایت گیمفا باقی بماند و پابرجا بماند باید نه تنها اعضای جدید روی کار آورده، بلکه سیستم مدیریتی جدیدی اعمال کرد. همچنین بدون اسپانسر همینطور که دیدید، با یک رقیبی که از لحاظ مادی قوی تر هست، سیستم دیگر کارایی خود را ندارد. دیگر صحبتی نیست به جز ۲ بیت از لسان الغیب شیرازی:
آن کیست کز روی کرم با ما وفاداری کند                                      بر جای بدکاری چو من یک دم نکوکاری کند
اول به بانگ نای و نی آرد به دل پیغام وی                                     وان گه به یک پیمانه می با من وفاداری کند

تغییرات ایجاد شده در تالار:
- چون دیگه من نیستم، سیستم کنونی سایت هم منحل اعلام می کنم. تمام نویسندگان تالار، چه ارشد، چه مبتدی، بنده شخصا تایید می کنم و می تونن تو صفحه اصلی سایت  قلم بزنند. دوستان عزیز، به آقای نراقی مراجعه کنید. حقوق هم داده میشه بهتون.
- مسئولیت مدیریتی تالار هم، مدیر کل انجمن یعنی Spartacuss خواهد بود. تصمیم های ایشون هیچ منافاتی نداره و کاربرها باید گوش بدن.

شاد باشید و پاینده
رسول خردمندی
تنها راه های ارتباطی با بنده از طریق دو پیج زیر هست:
facebook.com/kheradmandi.writer
facebook.com/OR.talks

The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

آقای خردمندی دوست ندارم برید دیگه نیاید. حداقل باشید و سر بزنید. تگتون که اگه مشکلیه میشه مدیر بازشسته. اصلا دوست ندارم معلمی مثل شما رو از دست بدم [تصویر:  s0%20%2838%29.gif][تصویر:  s0%20%2841%29.gif]

[تصویر:  76561198078353517.png]

شما دیگه چرا؟ آقای خردمندی چرا واقعا؟ نه واقعا چرا؟ یک چرا رو پاسخ بدین فقط. گیمفا نابود شده ما باید حمایت کنیم بر عکس...؟ نمیدونم چی بگم. با این وضع همه میرن... فکر نمی کردم اینجوری بشه. لعنت به این شانس. نمی دونم والا هممون نابود شدیم. تو رو خدا نرین شما آخه چرا میخواین برین؟ فقط بگین چرا و من دیگه سوالی ندارم.
اونقدر که شما گفتید می رید برای رفتن هیچ کدوم از عوامل گیمفا که تا الان ناراحت نشدم. [img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

آخه چرا؟؟ شما که گفتید نمیرید و گیمفا رو ترک نمیکنید پس چی شد؟ ما کاربران امیدمون به شما بود واقعا چرا؟[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

من فکر می کردم سایت های دیگه پلی میشن برای رسیدن به تحریریه گیمفا ولی گیمفا پلی شد برای رسیدن به سایت های دیگه
دلم نمی خواست شما برید دیگه نوشتن برای گیمفا لذت بخش نیست
I'm nuclear
I'm wild
I'm breaking up inside
A heart of broken glass
Defiled
Deep inside
The abandoning child

درود

بلاخره پیش بینیم اتفاق افتاد ...

آقای خردمندی و گیمفایی های عزیز ! هر کجا که هستید موفق و سربلند باشید،انشاالله.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

من هیچ وقت گیمفا رو فراموش نمی کنم 
فقط یه سوال
یعنی واقعا با رفتن یک سعید نیکبخت و چند تای دیگه گیمفا نابود شد
متاسفانه دوستان درسته که گیمفا هنوز هست ولی در اصل دیگه نیست و باز گرداندنش اراده ی شیر می خواد 
من بر خلاف میلم میرم تکین گیم زیرا دیگر امیدی به کل مجموعه ی گیمفا ندارم
[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
خدانگهدار [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
من به عشق آقای خردمندی می نویسم یعنی روزا تو مدرسه خستگیم با فکر کردن به اینکه میام خونه و میرم تو فروم و برای آقای خردمندی می نویسم، خستگیمو در می کردم... فروم شده بود امیدم به زندگی شاید خنده دار باشه ولی الان بدجوری گریم گرفته که جلو خونوادم و جلو خودمو میگیرم گریه نکنم... با عشق مطلب نوشتن زیبا میشه نه بخاطر پول مطلب نوشتن... من دلم میخواد با گیمفا بمونم ولی نداشتن انگیزه و عشق به چیزی، شاید گیم رو بوسیدم و گذاشتم کنار. به کلی... شاید تا چند روز دیگه خداحافظی تمام دوستان رو ببینم که این برای من بیش از حد غم انگیزه... انگیزم رو از دست دادم چون عشق من به گیمفا و عواملشو کسی درک نمیکنه... الان شما منو نابود شده پیدا می کنید و واقعا روحیمو از دست دادم و امیدی زندگی ندارم.
من آدم بی هدفی بودم و اومدم تو گیمفا و با گیمفا انگیزه پیدا کردم. انگیزه برای اینکه با سختی کشیدن و تلاش زیاد، بتونم کسی بشم تو یک دنیای مجازی و از بی هدفی بیام بیرون و انگیزه ای داشته باشم که زندگی رو برام شیرین کنه. این الان از بین رفته و شاید با این حرفام منو درک کنین ولی نمیکنین... هدفم از بین رفت و امیدی هم به زندگی ندارم چون هدفی ندارم...
یه چیز دیگه یادم رفت بگم
بدی خوبی دیدین حلال کنین. به خصوص حامد زاهدی عزیز. بالاخره اون موقع جو جوری بود نمیتونستم اطلاع رسانی جامعی انجام بشه از برکناریت.
بقیه هم یادم نمیاد. کلا ببخشید دیگه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
راه های ارتباطی هم اون پست اول اضافه کردم. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تبریک سال جدید به همۀ کاربران انجمن (1398) White Beard 6 14,108 10-06-2023, 01:05 PM
آخرین ارسال: huntshaded
  آخرین تغییرات اعمال شده در انجمن Maximum-Dev 136 434,619 01-23-2020, 01:47 PM
آخرین ارسال: kasra
  صندوق انتقادات و پیشنهادات: عملکرد تیم مدیریتی تالار گیمفا در سال 2015 Station 56 16,209 01-03-2016, 06:51 PM
آخرین ارسال: Abandoned Kratos
  فراخوان جدید عضویت در تیم خبرنگاری Station 0 1,495 11-22-2015, 05:56 PM
آخرین ارسال: Station
  فراخوان جذب مدیر برای بخش های مختلف تالار گیمفا Station 3 2,255 07-30-2015, 08:13 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان