امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیازات Assassin's Creed: Syndicate را از اینجا مشاهده نماید| شیرینی برد یا شکست
دوستان من نظر کسایی که خریدن رو پرسیدم 
خیلی ها ميگفتن شاهکاره و خیلی ها بدشون اومد 
بازی افت فریم نداره 
باگ اذيت کن  هم نداره 
با خیال راحت لذت ببرید
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ
(10-22-2015, 10:22 PM)Blue Sun نوشته است: همه هم که شدن یه پا مدیر بخش امور مالی یا اجرایی یوبیسافت و همین طوری میان یه چیزی رو میگن و همه چی رو همین طوری تحلیل میکنن.  نه این که مشکلی باشه ها... میخواین مدیر بخش امور مالی یا اجرایی بشین و مسائل رو تحلیل بکنین، خب بشین و بکنین، اما خب خداییش هر چی رو دیگه این قدر با قاطعیت و بدون هیچ دلیلی نگین.
زیر میزی داده؟ خداییش این حرف خیلی خنده داره. اگه قرار بود زیر میزی بده که میرفت به اونایی که یونیتی رو نقد کردن میداد و اون وضعیت رو از لحاظ متا به وجود نمیورد. بعدش هم مگه بیکاره یا پولش رو همین طوری گیر آورده که بره زیر میزی یا رو میزی به اینا بده؟ اصن فکر نکنم براش خیلی اهمیت داشته باشه که اینا چی مینویسن و راجب بازی چی میگن. اساسینز کرید فرانچایزیه که دیگه خودش رو به عنوان یه فرانچایز جالب و سرگرم کننده ثابت کرده و نمرات این منتقدا هم هر چی بشه تاثیر آن چنانی فکر نکنم توی فروش بزاره. مثل همون یونیتی که گفته شد فروشش حتی از سطح انتظارات یوبیسافت هم فراتر بوده. حالا این نسخه هم با این نمرات و حرفا، اگه فروشش از سطح انتظارات فراتر نره بازم سودآور واقع میشه.
دیگه هر بازی که لیست نمراتش بالا و پایین داره و از 90 تا 40 توش پیدا میشه دلیلی بر این نیست که سازنده به چند تا از اون سایتای مشهور و معروف رشوه داده اما یادش رفته یا نیازی ندیده که به بقیه بده. این منتقدا هم فقط دارن نظر خودشون رو میگن. یکی با بازی بسی حال میکنه و بهش 90 میده، یکی هم به نظرش اصلا جالب و خوب نبوده و میاد بهش 70 یا پایین تر میده.

من که نگفتم یوبیسافت زیر میزی داده.
سایت هایی معروف و مستقل که محتاج پول زیر میزی نیستن نمره بالا دادن اکثرا. اما سایت های کوچیک تر و در حال پیشرفت نمره پایین.
من به شوخی گفتم شاید کسی به این ها پول داده تا متای بازی رو بیارن پایین.
وگرنه یوبیسافت که نیازی به این کار ها نداره.
هر بار عالم و ادم میگن بازی بده ،کلی مشکل و باگ داره و کلی نقد منفی می کنن ولی بازم ملت یورش می برن برای خرید بازی

من به شخصه اصلا نمی فهمم که چرا بعضی از مردم تا نسخه جدید بازی اسیسین میاد ، سریع میرن می خرنش. با این که می دونن کلی باگ داره. بعد هی میان فوهش میدن که بازی باگ داره.
من خودم همیشه تا یک سال و خورده ای صبر می کنم تا هزارتا اپدیت برای بازی بیاد و همه باگ ها رو حل کنه. بعد توی سامر سل استیم. یا کریسمس بازی رو با 85 درصد تخفیف میخرم.
من الان تمام نسخه های بازی رو اورجینال دارم. همشون رو هم 100 درصد کردم.
فعلا هم منتظرم که توی کریسمس امثال (که به احتمال 90درصد بازی توش تخفیف می خوره) بازی unity و roug رو بخرم. 
فوقش اگر تخفیف نخورد توی سامر سل یا هالوین 100 تخفیف می خورن

بازی های جدید اسیسین در نگاه اول همیشه چرتا
من خودم وقتی اولین بار ac 3 و ac 4 رو بازی میکردم.
همش به روح سازنده ها فوهش می دادم.
اما بعد از مدتی چم و خم بازی دستم اومد و یاد گرفتم که چطور از بازی لذت ببرم.
حاضرم شرت ببندم که 90 درصد پلیر های ac 3 (بدون احتصاب فن ها)  تپانچه دومشون رو انلاک نکردن
یا توی بازی ac : b لباس metal gear رو باز نکردن.(شاید هم ماله یک بازی دیگه بود)
یا توی بازی ac4 ، نتونستن(یا نخواستن) 100 تا چلنج بازی رو رد کنن و حالت اسکلت رو برای خدمه کشتی باز کنن. ( انصافا چند نفرتون از پاداش هایی که چلنج ها بهتون میدن استفاده کردین؟)
بازی های اسیسین اولش چرت هستن. ولی بعد یکم بازی کردن جالب میشن

تنها چیزی که توی بازی من ازش خوشم نمیاد
بخش مولتی پلیر بازیه
که از نظر من نفرت انگیز ترین چیزیه که من توی زندگیم دیدم.
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ
آقا "بازی خور" به نکته خوبی اشاره کرد.
چرا همه هرسال اساسین میخرن؟
جوابش خیلی سادس:
Because it's fun
چون حال میده
حال میده وقتی هیچ حد و مرزی نداری، وقتی هیچکس جلودارت نیست، وقتی هیچ دیوار و ساختمونی نمیتونه جلوت رو بگیره، وقتی هرکسی رو از هرجایی که بخوای میتونی از سر راهت برداری و چه و جه وچه
واقعا حال میده واسه همین اساسین طرفدار داره، کالاف طرفدار داره، نیدفوراسپید طرفدار داره و باقی بازیای سالیانه!
منم به شخصه فقط و فقط با بلک فلگ مشکل داشتم و اصلا ازش خوشم نیومد ولی همون 3 که همه فحش نثارش میکردن، بی نهایت بهم حال داد خیلی از مرحله هاش رو رفتم. تفنگ دومش رو آزاد کردم، لباس آکیلی رو آزاد کردم، لباس اون کاپیتان دزد دریایی رو آزاد کردم و اون مرحله جام که آخرش میره تو یه کشتی خرابه رو هم رفتم (خداییش تَه مرحله بود. خیلی باحال اون آخرش)
اصلا عشق کردم با3 ولی برعکسش تنفر شدیدی نسبت به بلک فلگ داشتم و دلیلش ساده بود، چون کشتیرانی بهم حال نمیداد.
بدلیل CPU ضعیف هنوز یونیتی رو بازی نکردم ولی شک ندارم از اونم خوشم میاد و باهاش حال میکنم، همونطور که از روگ لذت بردم.
اساسینز کرید یعنی همین. حالا شما خودتونو بکشید که چرا به ریشه ها برنگشت!
اصلا ریشه چیه؟ ریشه کیه؟ ریشه اساسین یعنی چی؟ منتظر هستین چی بشه؟
جنگ تمپلارها و اساسین ها و تلاش اساسین های زمان حال برای شکست دادن ابسترگو. اگه اینا رو داره پس بازی اساسینز کریده. دنبال داستان نباشید.
کسی که عاشق بازی باشه، با باگهاش  کنار میاد. (همونطور که من با 3 کنار اودم) دیر یا زود هم براش یه چندتا پچ میدن بیرون و اکثر مشکلات حل میشه.

حالا تنها توصیه م اینه که فعلا واسه خرید عجله نکنید و مثه ما PCبازا یه ماه صبر کنید تا ببینید مشکلات چی هستن و یوبیسافت آپدیت میده یا نه!
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
خب ي ويدئو منتشر شده از باگ هاي اساسين سينديكت پيشنهاد ميكنم ببينيد 

من كه كلا از خريدن اين بازي پشيمون شدم.
Ubisoft S0 (16)
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ
به نظر مه زیاد موفق نبود!  :-/ حداقل باید 85 می شد!
حتمی می گیرمش ( شریکی با بروبچ! ) اما تردید باید داشت تو خرید ارجینالش.... ولی از  یونیتی بهتر بوده به نظرم...

اما از حق نگذریم گرافیک جذابی داره :heart:
پاسخ
(10-23-2015, 01:30 AM)Project Amir نوشته است: خب ي ويدئو منتشر شده از باگ هاي اساسين سينديكت پيشنهاد ميكنم ببينيد 

Ubisoft S0 (16)
نقل‌قول: من كه كلا از خريدن اين بازي پشيمون شدم.
چی میگی ؟ 
تو که میخوای بری کرکی بخری حداقل برو بخر حالشو ببر 
من نمیدونم مردم چرا یه باگو تو بازی میبینن بازی رو کلا به ترول میکشن 
مگه بازیای دیگه باگ نداره ؟؟؟ خوب چرا اونارو بازی کردید ؟؟؟
بعد یه ماه میبینیم که منتظر کرک شدن بازی هستید   S0 (42)

واقعا تو این ویدیو باگی هم نداشت این باگ تو نسخه های قبلیش هم وجود داشت نمونش بلک فلگ   وقتی فست تراول میخوای تو بلک فلگ انجام بدی بعد اینکه صفه لود بازی تموم میشه یه دفه ای وقتی برمیگردی میبینی کشتیت نیست و کارگراشم افتادنتو دریا
پاسخ
(10-23-2015, 02:52 AM)Dead ■ Man نوشته است:
(10-23-2015, 01:30 AM)Project Amir نوشته است: خب ي ويدئو منتشر شده از باگ هاي اساسين سينديكت پيشنهاد ميكنم ببينيد 

Ubisoft S0 (16)
نقل‌قول: من كه كلا از خريدن اين بازي پشيمون شدم.
چی میگی ؟ 
تو که میخوای بری کرکی بخری حداقل برو بخر حالشو ببر 
من نمیدونم مردم چرا یه باگو تو بازی میبینن بازی رو کلا به ترول میکشن 
مگه بازیای دیگه باگ نداره ؟؟؟ خوب چرا اونارو بازی کردید ؟؟؟
بعد یه ماه میبینیم که منتظر کرک شدن بازی هستید   S0 (42)

واقعا تو این ویدیو باگی هم نداشت این باگ تو نسخه های قبلیش هم وجود داشت نمونش بلک فلگ   وقتی فست تراول میخوای تو بلک فلگ انجام بدی بعد اینکه صفه لود بازی تموم میشه یه دفه ای وقتی برمیگردی میبینی کشتیت نیست و کارگراشم افتادنتو دریا
منم باهات موافقم،
ولی بیشتر بازی‌های Ubisoft باگ داره و حل میشه، اما یونیتی شاهکار بود (از نظر باگ)، با اون حجم آپدیتش
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
من از همون اولش هم دانستم که این عنوان موفق نمیشه!
باز اصلا از ریشه ی داستان بیرون زده و کم کم داره بی ربط میشه.
یکی از نقاط ضعف این بازی استفاده از وسایل پیشرفته است. این بازی باید توی زمان گذشته باشه. همین مونده که اساسین بعدی توی زمان حال باشه S0 (43) ....
باگ هم که همیشه تو بازی های یوبی سافت وجود داشته پس باگ رو بیخییال میشیم.
S0 (43) S0 (43)
پاسخ
(10-23-2015, 09:13 AM)Quantum Break نوشته است: من از همون اولش هم دانستم که این عنوان موفق نمیشه!
یکی از نقاط ضعف این بازی استفاده از وسایل پیشرفته است. این بازی باید توی زمان گذشته باشه. همین مونده که اساسین بعدی توی زمان حال باشه S0 (43) ....
S0 (43) S0 (43)

یعنی این Grabling Hook منو کشته، من خودم بازی نکردم ولی یه نفری که بازی کرده بود گفت:وقتی که از Grabling Hook استفاده میکنی، فکر میکنی داری بتمن بازی میکنی.:D
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(10-23-2015, 10:19 AM)The J0ker نوشته است:
(10-23-2015, 09:13 AM)Quantum Break نوشته است: من از همون اولش هم دانستم که این عنوان موفق نمیشه!
S0 (43) S0 (43)

یعنی این Grabling Hook منو کشته، من خودم بازی نکردم ولی یه نفری که بازی کرده بود گفت:وقتی که از Grabling Hook استفاده میکنی، فکر میکنی داری بتمن بازی میکنی.:D

چرا راه دور بریم بتمن که گربینگ هوک نداشت
همین جاست کاز که با آوردن این ایده کل صنعت گیمو به تقلید انداخت
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Sniper Elite 4| امتیازات Station 0 2,038 02-13-2017, 07:21 PM
آخرین ارسال: Station
  Resident Evil 7: biohazard| امتیازات Station 0 2,129 01-23-2017, 10:50 PM
  امتیازات | The Last Guardian Station 0 2,013 12-06-2016, 06:25 PM
  امتیازات Watch Dogs 2 منتشر شدند Station 0 1,760 11-14-2016, 06:06 PM
  امتیازات Resident Evil: Umbrella Corps منتشر شدند Station 7 2,683 06-23-2016, 05:30 PM
آخرین ارسال: Farhad01

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان