امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیازات Assassin's Creed: Syndicate را از اینجا مشاهده نماید| شیرینی برد یا شکست
(10-23-2015, 11:57 AM)BadBoy4Ever نوشته است:
(10-23-2015, 10:19 AM)The J0ker نوشته است:
(10-23-2015, 09:13 AM)Quantum Break نوشته است: من از همون اولش هم دانستم که این عنوان موفق نمیشه!
باز اصلا از ریشه ی داستان بیرون زده و کم کم داره بی ربط میشه.
یکی از نقاط ضعف این بازی استفاده از وسایل پیشرفته است. این بازی باید توی زمان گذشته باشه. همین مونده که اساسین بعدی توی زمان حال باشه S0 (43) ....
باگ هم که همیشه تو بازی های یوبی سافت وجود داشته پس باگ رو بیخییال میشیم.
S0 (43) S0 (43)

یعنی این Grabling Hook منو کشته، من خودم بازی نکردم ولی یه نفری که بازی کرده بود گفت:وقتی که از Grabling Hook استفاده میکنی، فکر میکنی داری بتمن بازی میکنی.:D

چرا راه دور بریم بتمن که گربینگ هوک نداشت
همین جاست کاز که با آوردن این ایده کل صنعت گیمو به تقلید انداخت
حق با توئه، برای اولین بار گربلین هوک رو آورد، که خیلی‌ها خوششون اومد و خیلی بازی‌ها از روش تقلید کردن، مثل همین آساسین.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(10-23-2015, 09:13 AM)Quantum Break نوشته است: من از همون اولش هم دانستم که این عنوان موفق نمیشه!
یکی از نقاط ضعف این بازی استفاده از وسایل پیشرفته است. این بازی باید توی زمان گذشته باشه. همین مونده که اساسین بعدی توی زمان حال باشه S0 (43) ....
S0 (43) S0 (43)

یعنی این Grabling Hook منو کشته، من خودم بازی نکردم ولی یه نفری که بازی کرده بود گفت:وقتی که از Grabling Hook استفاده میکنی، فکر میکنی داری بتمن بازی میکنی.:D

بتمن گربینگ هوک نداشت؟؟!؟!؟!؟!؟!؟
البته خب نداشته هم چون اسمش Grapple gun یا Batclaw هستش نه گربینگ هوک 
Batclaw همیشه جزوی از تجهیزات بتمن بوده و از تو کامیکهاش گرفته تا تو فیلماش(batman 1989 و...) و چه تو بازیش که از سال 2009 کارش رو شروع کرد بوده. اگه اشتباه هم نکنم جاست کاز از قسمت دوم همین کربینگ هوک رو داشت قسمت دوم هم تو سال 2010 یعنی یک سال بعد از انتشار قسمت اول بتمن اومد پس باز هم در ابتدا تو بتمن ظاهر شده این ویژگی نه جاست کاز!
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
(10-23-2015, 01:58 PM)Rocksteady نوشته است:
S0 (43) S0 (43)

بتمن گربینگ هوک نداشت؟؟!؟!؟!؟!؟!؟
البته خب نداشته هم چون اسمش Grapple gun یا Batclaw هستش نه گربینگ هوک 
Batclaw همیشه جزوی از تجهیزات بتمن بوده و از تو کامیکهاش گرفته تا تو فیلماش(batman 1989 و...) و چه تو بازیش که از سال 2009 کارش رو شروع کرد بوده. اگه اشتباه هم نکنم جاست کاز از قسمت دوم همین کربینگ هوک رو داشت قسمت دوم هم تو سال 2010 یعنی یک سال بعد از انتشار قسمت اول بتمن اومد پس باز هم در ابتدا تو بتمن ظاهر شده این ویژگی نه جاست کاز!

بله میدونم بت claw رو (که البته واسم استفاده چندانی هم نداره اگه شما میدونی به منم یاد بده) ولی گربلینگ هوک توی جاست کاز همه استفاده ای داشت و باهاش میشد از همه ساختمونا بالا رفت (بر خلاف arkham khight)
پاسخ
دیگه نمیشه به متا اسکور اعتماد کرد تا خودمون بازی نکینیم نمیفهمیم که بازیش شاهکاره یا یه افتضاح مثل یونیتی
پاسخ
برای PC از دایرکت ایکس 12 ساپورت میکنه؟ :huh:
پاسخ
تلگراف، ویدئوگیمر و هاردکورگیمر هم شدن سایتای بی‌اعتبار. دمتون گرم، ادامه بدید... S0 (50)
گیم اسپات هم سر نمره‌های بتمن گیم اسقاط و همچین اسمایی داشت. نه؟  Confused0 (28):
پاسخ
(10-23-2015, 05:05 PM)Nothing Else Matters نوشته است: تلگراف، ویدئوگیمر و هاردکورگیمر هم شدن سایتای بی‌اعتبار. دمتون گرم، ادامه بدید... S0 (50)
گیم اسپات هم سر نمره‌های بتمن گیم اسقاط و همچین اسمایی داشت. نه؟  Confused0 (28):

راست میگی.
بعضی‌ها اینجوری هستن، وقتی که فرانچایز مورد علاقه‌شون گذشته خوبی داشته مثل همین آساسین کرید، یا بتمن، وقتی که گیم اسپات نمره کم میده میگن بی انصافا، حالا وقتی که یه فرانچایزی که خیلی دوستشون نداره، وقتی که گیم اسپات نمره خوب میده، باز دوباره میگن بی انصافا یا اگه کم بده میگه حقشه، اون وقت اگه به بازی مورد نظر و مورد علاقه خودشون کم بده به هفت جد گیم اسپات فحش میده.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(10-23-2015, 05:15 PM)The J0ker نوشته است:
(10-23-2015, 05:05 PM)Nothing Else Matters نوشته است: تلگراف، ویدئوگیمر و هاردکورگیمر هم شدن سایتای بی‌اعتبار. دمتون گرم، ادامه بدید... S0 (50)

راست میگی.
بعضی‌ها اینجوری هستن، وقتی که فرانچایز مورد علاقه‌شون گذشته خوبی داشته مثل همین آساسین کرید، یا بتمن، وقتی که گیم اسپات نمره کم میده میگن بی انصافا، حالا وقتی که یه فرانچایزی که خیلی دوستشون نداره، وقتی که گیم اسپات نمره خوب میده، باز دوباره میگن بی انصافا یا اگه کم بده میگه حقشه، اون وقت اگه به بازی مورد نظر و مورد علاقه خودشون کم بده به هفت جد گیم اسپات فحش میده.
خودت فهمیدی چی گفتی؟ 106 نیازی نیست برا تایید حرف دیگران یک ارسال جداگانه بفرستی، همون دکمه سپاس رو بزن که یعنی از ارسالش خوشت اومده و قبول داری. دیگه این چیزا لازم نیست :| یعنی رفتن توی لیست برترین ارسال کننده‌ها انقدر مهمه؟ کم‌تر اسپم بدین، الان شما چند بار تو این پست ارسال بی‌خود داشتی؟
پاسخ
بذار اینجوری توضیح بدم برات :
جاست کاز 2006
آرکام اسایلم 2009
پس در نتیجه کدوم بازی اول گربلینگ هوکو معرفی کرده بود ؟ جاست کاز
من نمیدونم شما چرا فیلمو برای من مثال میزنی ؟ دارینم درباره بازی ها صحبت میکنیم وگرنه این قضیه توی کمیک های بتمن از 50 سال پیش بود !
پاسخ
تاپیک نمرات اساسین شد مقایسه جاست کاز و بتمن ول کنید دیگه حالا هرکی کپی کرد به حال شما چه فرقی ممی کنه
NvB4Ever
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Sniper Elite 4| امتیازات Station 0 2,038 02-13-2017, 07:21 PM
آخرین ارسال: Station
  Resident Evil 7: biohazard| امتیازات Station 0 2,128 01-23-2017, 10:50 PM
  امتیازات | The Last Guardian Station 0 2,013 12-06-2016, 06:25 PM
  امتیازات Watch Dogs 2 منتشر شدند Station 0 1,760 11-14-2016, 06:06 PM
  امتیازات Resident Evil: Umbrella Corps منتشر شدند Station 7 2,683 06-23-2016, 05:30 PM
آخرین ارسال: Farhad01

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان