امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا سم فیشر به مشهد می اید. تصویری
(08-11-2013, 11:45 AM)'nathan drake' نوشته است: این همه بازی تو روسیه بود و به کلی از اعتقاداتشون هم توهین شد
1_هنوز هیچی در این رابطه ها و داستانش مشخص نیست(شاید یکی از اعضای لیست سری به اونجا پناه برده باشه)
2_به خدا این بازی هارو نمیسازن تا با اعتقادات شما بازی کنن.تغییر داستانی بوده همه ی اینا.چه قدر روسیه و کشورهای عربی آخه
داداش  روسیه با اعتقاداتش چه ربطی به ما داره اون وظیفه ی مردم همون کشور که از حقشون دفاع کنن مثلا  تو بتلفیلد 3 الان مردم کدوم کشور اومد اعتراض کرد که چرا تو ایرانه .الان من به کشور های دیگه کاری ندارم  الان به مذهب و عقاید ما توهین شده و خودمون باید حق خودمون رو بگیریم و ازش دفاع کنیم
درسته بتل 3 چیزه خاصی توش نبود فقط خودمون میزدیم خودمون رو میکشتیم 

ولی اینه نه دیگه خیلی پاشو از گیلیمش دراز تر کرده  

یوبی حقم داره این غلط رو بکنه و وقتی میبینه کسی به بتل 3 گیر نداد و همه مثل خر رفتن خریدن و مثل خر هم خرکیف شدن، معلومه  این کار رو می کنه 

کشور ما هم که هیچ کاری نمی کنه و فقط چند نفر بیکار که منتظرن همچین بازی بیاد و هی شروع کنن تومار نوشتن که چرا این بازی رو ساختین و از این جور چیزا 
بسته اقا بسته 
ما هیچ کاری نمی تونیم بکنیم 
نه می تونیم یوبی رو اتیش بزنیم و نه می تونیم اعتراض  کنیم 
این همه اعتراض کردیم به کجا رسید 
هان واقعا به کجا رسید 
سازنده های بتل یه آخ هم نگفتن 
و ما باید شاهد این جور بازی باشیم و تنها درد این ماجرا ساختن یک بازی بر علیه خودشونه که این مورد هم میگن خوب نیست و از این جور چیزا 
خیلی از بازی سازها هستن که می خوان بازی های بر زد بازی ها اونا درست کنن ولی کو پشتیبان  هیچ کس تو این یک مورد یاری نمی کنه 
نمی دونم چرا حتما برای بعضی یه نفعی داره 
والا دیگه ادم مخش به جای قد نمی ده 

در ضمن ببخشید که تند صحبت  کردم 

به خدا دلم خیلی پر بود باید این حرفارو یه جا می گفتم [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
اگه بی ادبی شد ببخشید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پشت گزارشگر آمریکایی هم کاخ سفیده لابد بازیش ضد آمریکایی هم هست.
البته بدبخت ها خسته شدند انقدر نیرو های دشمن روسی بودن و میخوان تغییری ایجاد کنند
با این خبر اشتیاقم برا بازی بیشتر شد
هیچ چیز بزرگتر از هیچ چیز نیست
این را همیشه بخاطر نسپار
[تصویر:  s0%20%2848%29.gif]
واقعا که.......[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
یعنی یه مشت آدم احمق جمع میشن حرف میزنن نمیدومم بازی ضد ایرانی و از این چرت و پرتا ناراحتین بازی نکنید واقعا برا همتون متاسفم 

این الان نقدو بررسی بود؟؟؟
بنده نمی دونستم 
شعور بعضی از کاربرای گیمفا انقدر پایینه 
مخصوصا اونای که با سابقه هم هستن 

شما alan
به راحتی به تمامی کسانی که اینجا صحبت کردن توهین کردید
(08-11-2013, 11:13 AM)albert نوشته است: واقعا که اینا چه  گ* های می خورن  
خب شما نخور سرت تو کار خودت باشه 
با این حرف زدنت جز بیشعوری خودت چیز دیگه ای رو نشون نمیدی نیازی نیست به بقیه کار داشته باشی
(08-11-2013, 11:58 AM)'albert' نوشته است: درسته بتل 3 چیزه خاصی توش نبود فقط خودمون میزدیم خودمون رو میکشتیم 

ولی اینه نه دیگه خیلی پاشو از گیلیمش دراز تر کرده  

یوبی حقم داره این غلط رو بکنه و وقتی میبینه کسی به بتل 3 گیر نداد و همه مثل خر رفتن خریدن و مثل خر هم خرکیف شدن، معلومه  این کار رو می کنه 

کشور ما هم که هیچ کاری نمی کنه و فقط چند نفر بیکار که منتظرن همچین بازی بیاد و هی شروع کنن تومار نوشتن که چرا این بازی رو ساختین و از این جور چیزا 
بسته اقا بسته 
ما هیچ کاری نمی تونیم بکنیم 
نه می تونیم یوبی رو اتیش بزنیم و نه می تونیم اعتراض  کنیم 
این همه اعتراض کردیم به کجا رسید 
هان واقعا به کجا رسید 
سازنده های بتل یه آخ هم نگفتن 
و ما باید شاهد این جور بازی باشیم و تنها درد این ماجرا ساختن یک بازی بر علیه خودشونه که این مورد هم میگن خوب نیست و از این جور چیزا 
خیلی از بازی سازها هستن که می خوان بازی های بر زد بازی ها اونا درست کنن ولی کو پشتیبان  هیچ کس تو این یک مورد یاری نمی کنه 
نمی دونم چرا حتما برای بعضی یه نفعی داره 
والا دیگه ادم مخش به جای قد نمی ده 

در ضمن ببخشید که تند صحبت  کردم 

به خدا دلم خیلی پر بود باید این حرفارو یه جا می گفتم [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
اگه بی ادبی شد ببخشید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
مطمنی چون یکبار تو بازی پرندگان خشمگین یه مسجد رو باید خراب می کردی که ایرانی ها نامه نوشتن و اعتراض کردن و اوناهم  توضیح دادن چه غلطی کردن حالا این بازی خیلی بدتر از پرندگان خشمگینه .بقول معروف  کاچی بهتر از هیچی
alan  خسته نباشی برادر 
بند اون کلمه نسبتن زشتی که گفتم به اونا بوده 

نه به بروبچه های اینجا 
ولی شما به ما توهین کردی 

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فیس تو فیس | مقایسه تصویری Destiny بر روی PS4 و Xbox One Station 0 1,302 09-09-2014, 07:59 PM
آخرین ارسال: Station
  سالید اسنیک علیه سم فیشر Lightninghero 1 1,653 09-04-2014, 10:06 PM
آخرین ارسال: AMIR_PC
  سم فیشر پدری مهربان\نقد و برسی بازی Splinter Cell : CONVICTION emad emami 5 2,346 04-06-2014, 08:41 PM
آخرین ارسال: spartacus
  بازگشت با شکوه سم فیشر به سایه ها نقد بازی splintercellblacklist risenberg 8 2,664 09-03-2013, 12:15 AM
آخرین ارسال: The Godfather

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان