امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا سم فیشر به مشهد می اید. تصویری
(08-11-2013, 12:36 PM)albert نوشته است: بنده نمی دونستم 
شعور بعضی از کاربرای گیمفا انقدر پایینه 
مخصوصا اونای که با سابقه هم هستن 

شما alan
به راحتی به تمامی کسانی که اینجا صحبت کردن توهین کردید
به جرات و مستقیم میگم که اره توهین می کنم چون ما ایرانی ها اینقدر جنبه نداریم که فقط بابت یک بازی کامپیوتری اینطوری میشید 
اگه اینطور بود الان روسیه و فرانسه باید به آمریکا حمله می کردن برای بازی هایی که تا حالا در موردشون ساخته
برادر من 
به من توهین نکردن که اینجوری جوش میارم 

دارن به امام من توهین می کنن 
کی میتونه برای این مورد جوش نیاره 
الان می خوام بدونم به امام شما فحش دادن؟
یا مثلا مشهد رو با بمب اتمی ترکوندن؟
(08-11-2013, 12:33 PM)'ALAN' نوشته است: یعنی یه مشت آدم احمق جمع میشن حرف میزنن نمیدومم بازی ضد ایرانی و از این چرت و پرتا ناراحتین بازی نکنید واقعا برا همتون متاسفم 

این الان نقدو بررسی بود؟؟؟
اولا احمق خودتی که توهین می کنی دوما اگه فکر می کنی ما احمقیم  برو بیرون نیا جز احمقا 
دوست عزیز بیخیال 
هرکسی یه عقیده ای داره 
(08-11-2013, 12:43 PM)'albert' نوشته است: برادر من 
به من توهین نکردن که اینجوری جوش میارم 

دارن به امام من توهین می کنن 
کی میتونه برای این مورد جوش نیاره 
داداش خودت رو ناراحت نکن شاید اقای alan بتونه ببین حرف مارو فقط یه مسلمون می فهمه
(08-11-2013, 12:45 PM)SCBL نوشته است:
(08-11-2013, 12:33 PM)'ALAN' نوشته است: یعنی یه مشت آدم احمق جمع میشن حرف میزنن نمیدومم بازی ضد ایرانی و از این چرت و پرتا ناراحتین بازی نکنید واقعا برا همتون متاسفم 

اولا احمق خودتی که توهین می کنی دوما اگه فکر می کنی ما احمقیم  برو بیرون نیا جز احمقا 
واقعا برای خودم متاسفم که دوست ندارم در این فروم بعد از این همه وقت بن بشم و گرنه جوابت رو بلد بودم بدم 
واقعا باعث افتخاره که یوبیسافت تو بازیش قسمتی رو هم به ما اختصاص داده 
اره افتخاره 
افتخار کن که توی یکی از مراحل میری بمب میزار زیر  حرم امامت 
افتخار کن میری تو حرم امام  اونجارو تیر بارون می کنی 
افتخار کن نارنجک میندازی تو حرم 
افتخار کن 
واقعا افتخار کن 

(08-11-2013, 12:49 PM)'ALAN' نوشته است:
(08-11-2013, 12:45 PM)'SCBL' نوشته است:

واقعا برای خودم متاسفم که دوست ندارم در این فروم بعد از این همه وقت بن بشم و گرنه جوابت رو بلد بودم بدم 
واقعا باعث افتخاره که یوبیسافت تو بازیش قسمتی رو هم به ما اختصاص داده 
اخه خودت رو کشتی با این جات اخه من نمی دونم اوضاع بعضیا چجوری شده که به این چیزا  می گن افتخار

دوستان عزیز بسته دیگه 

نمی خوایم دیگه از این بیشتر ناراحتی پیش بیاد 

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فیس تو فیس | مقایسه تصویری Destiny بر روی PS4 و Xbox One Station 0 1,302 09-09-2014, 07:59 PM
آخرین ارسال: Station
  سالید اسنیک علیه سم فیشر Lightninghero 1 1,653 09-04-2014, 10:06 PM
آخرین ارسال: AMIR_PC
  سم فیشر پدری مهربان\نقد و برسی بازی Splinter Cell : CONVICTION emad emami 5 2,346 04-06-2014, 08:41 PM
آخرین ارسال: spartacus
  بازگشت با شکوه سم فیشر به سایه ها نقد بازی splintercellblacklist risenberg 8 2,664 09-03-2013, 12:15 AM
آخرین ارسال: The Godfather

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان