امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برترین بازی سال در Video Game Awards
همانطور که می داند به مدت 9 سال است که همه سالی مراسمی از سوی Spike TV تحت عنوان Video Game Awards برگزار شده و طی آن برترین ها در هر بخش مشخص می شوند. امسال نیز دهمین VGA برگزار خواهد شد. نامزد های برترین بازی سال که تا کنون انتخاب شده اند عبارتنذ از ( به ترتیب حروف الفا ) :
Assassin's Creed III

[تصویر:  Assassins-Creed-III-Wallpapers-Hd-1080p.jpg]
Dishonored

[تصویر:  dishonored-game-1080p-wallpaper.jpg]
Journey

[تصویر:  Journey_02.jpg]
Mass Effect 3

[تصویر:  13013271131080pme3-wallpaper-hd-3.jpg]
The Walking Dead: The Game

[تصویر:  the-walking-dead-game.jpg]

پاسخ
DishonoredConfused37:برنده میشه.
[تصویر:  fm02cwg3jiqhntv56q1j.jpg]

پاسخ
سلام من عضو جدیدم میخواستم ببینم اگه ادم بخواد مقاله ای چیزی بنویسد چکار باید بکنر

اعتبار چگونه بدست می اید
یکی کمک کند
پاسخ
(11-23-2012, 07:08 PM)sebeloo نوشته است: سلام من عضو جدیدم میخواستم ببینم اگه ادم بخواد مقاله ای چیزی بنویسد چکار باید بکنر

اعتبار چگونه بدست می اید
یکی کمک کند
این موضوع رو در چت روم بیان کنید
پاسخ
خیلی سخته بین اینها . چه جوری انتخاب میکنن؟؟
Seize the day or die regretting the time you lost

It's empty and cold without you here, too many people to ache over

Avenged sevenfold - Size the day
پاسخ
(11-23-2012, 07:08 PM)sebeloo نوشته است: سلام من عضو جدیدم میخواستم ببینم اگه ادم بخواد مقاله ای چیزی بنویسد چکار باید بکنر

اعتبار چگونه بدست می اید
یکی کمک کند
ببین اول برو صفحه اصلی بعد موضوعت را انتخاب کن بعد روی اضافه کردن موضوع جدید در پنجره بازشده کلیک کن و مطلبت را بنویس. خودم هم در اول بلد نبودم بروبچ لطف کردن گفتند. خدا خیرشون بده.
اعتبار هم توسط کله گنده های فروم به اعضا داده می شه اگر مطلبی مناسب و مفید قرار بدید. شرمنده طولانی نوشتم.Confused37:
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
دوستان لطفا این بحث ها را در چت روم و با پیام خصوصی رفع کنید.
بازی ها به این گونه انتحاب می شوند که یکسری منتقد که در خود سایت لیست اسامی شان قرار گرفته این بازی ها را نقد و امتیاز می دهندو در این پروسه هر کسی می تواند با وارد شدن به سایت به بازی سال رای بدهد و یکی را انتخاب کند. من خودم Dishonored رو انتخاب کردم.
پاسخ
پسFAR CRY3که نمره هاشم که عالین خودشم صد در صد بهترینه خیلی دوسش دارم من اصلا رای نمی دم.
عکس آساسینم دیده نمیشه
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بتای محدود GWENT: The Witcher Card Game برروی iOS آغاز شد White Beard 0 1,001 10-12-2019, 10:14 PM
آخرین ارسال: White Beard
  کوجیما در رابطه با جمله‌ی A Hideo Kojima Game و Death Stranding توضیح می‌دهد White Beard 0 907 09-24-2019, 12:00 AM
  نامزد‌های مراسم Golden Joystick Awards 2019 مشخص شدند PC FAN 0 1,100 09-21-2019, 11:12 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  ایو گیلموت: بازی Beyond Good And Evil 2 احتمالا تاثیر بزرگی را بر صنعت بازی‌های ویدئو PC FAN 0 1,341 09-20-2019, 08:38 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  The Last of Us Part II در مراسم Madrid Game Show به نمایش گذاشته می‌شود White Beard 0 785 09-17-2019, 11:15 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان