امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا
نام و نام خانوادگی : آرش عارف نیا
تاریخ تولد : 29 مرداد
رشته ی تحصیلی : زبان و ادبیات انگلیسی
علایق : Gaming, Hip Hop, خواب، فیلم های پیتر جکسون، جوجه کباب، Unreal Engine، DragonBorn، پرسپولیس
میزان ساعات بازی در روز : خیلی
میزان تجربه در حیطه نگارش : تجربه اول در گیمفا.[img]images/smi/s0 (38).gif[/img] کلا پیش زمینه هم نداشتم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازی مورد علاقه: Skyrim, Dishonored, The Walking Dead, Assassin's Creed, The Witcher

هرکی بسته طلایی، برنزی، یا نقره ای شبگرد رو خریده چیغام خصوصی بده کارش دارم.... مهم .... فوری
تیم طلایی )<<9?یمفا:

I ain't never goin to forget you all
[تصویر:  6b6gc2awoprjvsvziyng.jpg]
پاسخ
نام و نام خانوادگی : مسعود حیدری
تاریخ تولد : 15 بهمن 74 [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] 18 سالم شد رفت دیگه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] زمان زود میگذره [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
محل سکونت : مرکزی - اراک [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بچه بالا شهر [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
رشته ی تحصیلی : تجربی - پیش دانشگاهی ، حاجی کنکوری ام : فیلی برای هوا کردن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
علایق : فیلم و سریال خارجی (فعلا Arrow میبینم ) - انیمیشن و انیمه - بازیسازی - بازی - ( درس [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یکم ) - گرافیست - طراحی و نقاشی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] البته این فقط علایق نیست به همشون مشغولیم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] از فوتبال خوشم نمیاد ( تماشا کردن مسابقات و بازی کامپیوتریش اما خودشو دوست دارم کلا [img]images/smi/s0 (53).gif[/img] ) - رپ فارس [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] و پاپ خارجی و ایرانی - از این چیز هیجانی ها متال خیلی به مذاقم خوش نمیاد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] کشتی کج هم متنفرم (Sorry Bro) [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
میزان ساعات بازی در روز : هیچی والا این روزا حوصله بازی کردن ندارم [img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
میزان تجربه در حیطه نگارش : 3 سال هست که نویسنده هستم و نزدیک 8 تا سایت در زمینه بازی فعالیت کردم اما طولانی هم نبوده و اکنون هم در گیمفا مشغول هستم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازی مورد علاقه: از چه بگم من بیشتر بازیهای 4 سال پیش تا الان تموم کردم اما نه همشون ! لیست زیاد میشه اما بیشتر بازیهای مستقل و کم حجم و باحال انجام میدم و بازی های AAA هم که توی لیستمون هست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شخصیت مورد علاقه در بازی : سم فیشر قدیم ! اتزیو - جیسون - ریمن و رفقا و ...
شخصیت مورد علاقه در زمینه بازیسازی : کن لوین ( باهاش حرف زدم یه چیزی گفت نگم بهتره [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ) - هیدئو کوجیما - شینجی میکامی - سم لیک [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
پلتفرم : Pc - به زودی برند های سونی هم میزارم کنارش [img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
شخصیت خودم :  کم حرف هستم در واقعیت اما تو دنیای مجازی دیگه اینقدر میگم فرار میکنن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] به بازیسازی علاقه دارم و دارم یه کار هایی در این زمینه میکنم ، اصلا منتقد بودنم بخاطر علاقه به بازیسازی بود یه جورایی طراحی و نقاشی ، منتقدی ، گیمری به خاطر بازیسازی علاقه مند شدم ! شاید از نظر بعضی ها بازی کردن لذت بخش باشه اما از نظر من بازی ساختن لذت بخش تره من دنبال سرگرم کردن گیمر های عزیزم ان شالله سال بعد بازیم معرفی بشه البته بدون شکست ،قبلا زیاد شکست خوردم اما این بار نمیزارم این اتفاق بیفته ، زبان انگلیسی 4 ساله رها کردم 14 ترم خونده بودم دوباره میخوام زبان شروع کنم (به دلایل خیلی مهمی ! )- اینجوری که نگاه میکنید من همش تو بازی نیستم اما خب علاقه شدیدی دارم به بازی دیگه ، اخلاقمم خیلی خوبه ! خیلی کم پیش میاد با کسی دعوا کنم اونم بیشتر با شهریوری ها خودتون بهتر میدونید شهریوری ها چه آدمایی هستن [img]images/smi/s0 (38).gif[/img] بیشتر وقتم توی اینترنت هستم اما تصمیم دارم که روزی نیم ساعت بیام اینترنت که نمیشه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] -به ورزش علاقه دارم اما هیچ وقت پی قضیه نگرفتم امسال تصمیم دارم برم دفاع شخصی  [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خب فکر کنم خسته شدی از بس خوندی فعلا [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ
بسم الله الرحمن الرحیم
متن مختصری در باره ی من :امیر محمد هستم! هر جور دوست داشتی صدام کنید! بیشتر به من امیر می گن. عاشق گیمفا هستم و کار فی سبیل گیمفا رو دوست دارم! از آدم ها پول پرست بدم میاد، چیزی هایی به غیر از پول و تعلقات هم وجود داره...صرفا جهت اطلاع بعضی ها! از وقتی نویسنده مبتدی شدم، فهمیدم نقد یعنی چی البته نه تمامشو! قبل از اون انگار در نقد و مقاله نویسی کر و کور و لال بودم! به نظرم یه دوره آموزش برای همه نیازه؛ اگه هم معلم خوبی ندارند می تونن خودشون برن دنبالش همین کاری که الان من می کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] آدم شوخ طبعی هستم و از تفنن ذات خوشم میاد ولی خب یه جاهایی لازمه جدی باشی! عاشق بازی های آنلاین بودم ولی یک ساله که به خاطر limit شدنم توسط والدین برای ترغیب به درس خوندن از این نعمت بی بهرم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img] سن مهم نیست کلا اینو بدونین بزرگی به عقله نه به سن و سال همون طور که یه آدم دیونه می تونه پیر باشه ولی عقل نداشته باشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] زندگیم خوبه ولی تازه از امسال فهمیدم چالش یعنی چی به خاطر همینه تو مقالاتم زیاد از کلمه چالش استفاده می کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] درسا سخته، سخت تر هم می شه امیدوارم این امر بهم لطمه نزنه[img]images/smi/s0 (53).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
علایق: از دیدن فیلم و سریال چرت و پرت خسته می شم ولی فیلم ها و سریال های جالب رو دوست دارم؛ منتفر از فیلم ها و سریال های ایرانی چون یه فیلم اکشن درست درمون نداریم! همش اجتماعیی بابا ما هم آدمیم همش اجتماعی ببینم که آخر همشون هم خوشه[img]images/smi/s0 (86).gif[/img] طرفدار شدید پرسپولیسم و فقط تو ایران بازی های پرسپولیس رو می بینم! تو تیم های خارجی هم که بارسا رو عشقه، به دورتموند و یورگن کلوپ هم علاقه خاصی دارم! تو تیم های ملی هم فقط بازی آلمان و آرژانتین به همراه امید های اسپانیا رو دوست دارم[img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] غذا های خوش مزه( کباب، کلپچ، مغزو...) رو دوست دارم نه این سوسول بازی هارو چیه پیتزا البته به خودم میرسم و این باعث شده که چاق نشم و نمی شم و نخواهم شد! فوتبال هم حرفه ای دنبال می کردم ولی به خاطر درس ولش کردم( آینده داشتما[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] در مورد بازی ها هم فقط اکشن شوتر اول و سوم شخص و مخفی کاری واقع گرایانه مثل اسپیلنتر و ار پی جی هم علاقه دارم[img]images/smi/s0 (83).gif[/img] چند وقته آوریل هم گوش میدم به نظرم خوبه، حقشه که طرفدارش باشن ولی باید قبول کنیم خیلی لوسه[img]images/smi/s0 (53).gif[/img] دیگه بسه چقدر علایق[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
میزان بازی در روز: فعلا با آی پد بازی می کنم روزی 2 یا سه ساعت! یه بازی درست درمون به نظرم هنوز نیومده بعد بلک لیست که نون و آب دار باشه[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
میزان تجربه در حیطه نگارش: خب من از تابستون شروع کردم برای گیم نوشتن و خیلی سریع پیشرفت کردم[img]images/smi/s0 (83).gif[/img] ولی قبلا هم می نوشتم و به خاطر قلم شیوام تو انشا نویسی لوح تقدیر کشوری هم دارم[img]images/smi/s0 (53).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازی موردعلاقه: فن PES م ! علاقه خاصی به بازی های یوبی سافت دارم مثل فارکرای 3 و بلک لیست و بازی هایی که قرار بیان و استاد تام کلنسی رو هم خیلی دوست دارم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
شخصیت مورد علاقه: استاد تام کلنسی- کاپتان پرایس- جیسون برودی- واس- سم فیشر- اسنیک
پلتفرم:  یه PC دارم قبلا کنسول داشتم ولی الان باید صبر کرد
سخن پایانی: دوست دارم با همه دوست باشم و عاشق همه دوستام هستم! نمی دونم چرا پروفایلم خلوته[img]images/smi/s0 (83).gif[/img] کلا ارادتمند گیمفا، کابرای باوفاش، تحریریه عالیش که کنسول در برابرشون پشیزی ارزش نداره و برای عشق کار می کنن، سردبیر محترم که بسیار پر تلاش و عالیه، کسری نراقی، استاد رسول خردمندی عزیز که تمام تگ و نویسندگیمو مدیونشم، آقای اسپارتاکوس، امیرمحمد جیریایی که رفت، هادی جورینیان که رفت و Sir Nathan DRAke که آخر نفهمیدم اسمش چیه ولی به هر حال خیلی کمکم کرد و....! بدرود تا پویشی دیگر[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دوست دار همه

پاسخ
نام و نام خانوادگی: محمد حسین جعفریان
زمان حضور در گیمفا تا زمان انتشار این پست: 11 ماه و خورده ای!
پاسخ
من رو امیر صدا کنین [img]images/smi/s0 (24).gif[/img] البته بچه محل ها من رو مارشال صدا میکنن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یه دسته ای هم کلا صدا نمیکنن [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] یه دسته هم به هوی اکتفا کرده و بنده رو از این نعمت (؟) مستفیض می نمایند که جا داره کمال تشکر را از ایشان داشته و نهایت احترام را عرض میدارم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خو بسه از بس مزخرف گفتیم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] متولد خرداد 75 هستم سال چهارم (همون پیش دانشگاهی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) توی این مدارس چی چی میگن تیز هوشان مثلا "درس" میخونم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بر عکس همه ی شما ها (شاید؟) زندگی من با بازی کردن یا درس خوندن نمیگذره... با اینکه امسال سال آخرمه تا حالا یک خط رو هم از هیچ کتابی نخوانده و نخواهم خواند [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] معدل منم هی بدک نیست؛ 19 رو میگیریم به لطف خدا...میگذره [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] آب هم وصله [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من کل زندگیم آهنگه و همین طور که خودتون میبینین Eminem و Justin Timberlake بخشی از اونا هستن. Directioner هم هستم با اجازه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] بهترین آهنگ های عمرم هم Going Through Changes و Wicked Ways و TKO هستن [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] Kpopper نیستم اما با اجازه شما چند تا از خواننده هاش رو دوست میدارم در حد مرگ  [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کلا تو کار پیشنمایشم چون تا وقتی آهنگ دارم نمی فهمم بازی چی شد و چی بود. پس خیلی کم بازی میکنم . تازه کار هم نیستم بیشتر از یک ساله توی این کارم و حامد و مرتضی برام مثل برادرن [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
تو کار فیلم هم نیستم ولی شرلوک و Sci-fic کلا نمیشه بیخیالشون شد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] Robert Downey Jr هم بازیگر محبوب منه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] تمام عمرم رو توی SNS هستم پس اگه اصطلاحاتی غیر آشنا دیدین از google translate استفاده نکنین [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] از خودم بپرسین...اهل فوتبال هم هستم به شدت ولی رک بگم هر چی من دوست دارم به خودم مربوطه و هر چی شما دوست دارین به خودتون مربوطه، پس اهل کل کل نیستم..فقط بگم منچستری هستم از نوع قرمزش نه عربش [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
کلا حرف بیشتری برای گفتم ندارم...روز خوش [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

یادم رفت بگم فن AC هستم...لارا رو هم دوست میداریم با اجازه لول
It cuts right on my eye, yeah it hurt, won't lie
Still can't see, think I saw you with another guy
Can't fight, knocked down, then I got over you
Can't fight no more, you knock me out
?What am I supposed to do

پاسخ
بعد این همه مدت تازه به وجود این تاپیک پی بردم!
خب من عرفان خورسند هستم
17 سالمه، متولد تهران در سه آذر 76 و اصالتا هم تهرانی هستم (بخدا راست میگم! منتها از طرف مادر طالقانی ام)
کارمو تو گیمفا از فروم شروع کردم و زیر نظر آقای خردمندی و نوروزی عزیز پیشرفت کردم.
راستش با دیدن نقد اسکایریم فرهان حسینی عزیز که واقعا عالی بود با خودم گفتم که منم روزی مقاله ای میفرستم که به همین اندازه عالی باشه و از همونجا بود که فهمیدم چقدر به نوشتن علاقه دارم.
محصل رشته ی ریاضی فیزیک هستم و در آینده تصمیم دارم سخت افزار بخونم.
به طور خلاصه علاقه هام بارسلونا، اینتر، استقلال، نیکولاس کیج، کریستین بیل، شهاب حسینی، پائولو کوئیلو، فوتبال، سونی و گوگل.
اکثر بازی ها رو دوس دارم و اینطور نیست که یک بازیو بیشتر از همه دوس داشته باشم. بهترین استودیو بازی سازی هم به نظرم Eidos و Naughty Dog و بهترین ناشر هم SCE و EA.
بهترین خواننده که بی شک MJ پادشاه پاپ هستش و بین زنا هم تیلور سویفت.
از کارم تو اینجا خیلی راضیم و واقعا تیم خوب و توانمندی داریم. بچه های فروم هم خیلی باحال هستن و یه دونن.
خب دیگه چیزی ندارم بگم.
موفق و مويد باشید

پاسخ
سلام دوستان چطورید؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خب من مهدی فرخی هستم نپرس چطوری با گیمفا آشنا شدم که ضایع هست! اول این سایتو با یه سایت دیگه که اسمشو نگم تبلیغ میشه اشتباه گرفتم و بعد از یکی دو ماه فهمیدم کجا هستم![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بعدش همیشه تو سایت بودم و خبرا رو می خوندم و کامنت می ذاشتم . به خوبی خوشی زندگی می کردیم! بازم بعد از یکی دو ماه دیدم تالاری هم وجود داره رفتیم واسه ثبتنام که یه ماهی هم برای ایمیل فعال سازی الاف شدیم بالاخره قسمت این بود که سرنوشت ما با گیمفا گره بخوره![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] در مورد نویسندگی بگم که من از همون دوران کوکی یعنی زمانی که بچه دبستانی بودم انشام عالی بود![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] البته اون موقع همه ی بچه ها پدر مادراشون براشون انشاء می نوشتن و یه بیست آبدار صاحب می شدن! اما من با همه فرق داشتم و دیگه دیگه! البته تعریف از خود نباشه ها![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] از هفت سالگی یادم میاد که بازی های رایانه ای رو به طور جدی دنبال کردم البته قبلش هم با داداشم و فامیلا پامون به کلوپ و اینجور چیزا باز می شد.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] کلا آدم شوخی هستم و با دوستام زیاد شوخی می کنم تو فضا مجازی یکم پررو تر از دنیای واقعی هستم اینو از دوستام بپرسین میدونن چی میگم.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] کلا اعتقاد دارم که برای این که فن بیانم عالی بود پام به نویسندگی باز شد البته باید از زحمات جناب خردمندی تشکر کرد که استعداد ها رو پیدا کردن و مسر زندگی مارو تغییر دادن.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] نویسندگی رو دوست دارم به دو دلیل یکی این که با اعتیادی که داشت تو من تحول ایجاد کرد و یکی این که چون موضوع نویسندگیم بازی های رایانه ای هست فهمیدم بالاخره می تونم از این صنعت حمایت کنم به همه نشون بدم که خیلی فواید داره! کلا تو کار تجزیه و تحلیل هستم چند بار خواستم در مورد بازی های رایانه ای با یکی از دبیر هامون بحث کنم تا کم بیاره اما قسمت نشد.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بازی های رایانه ای رو براتون تو یه جمله تجزیه می کنم: آشنایی با تجربه های جدید و شکستن حصار محدودیت های دنیایی! متاسفانه تو کشورمون پدر و مادر ها کم کاری ها و بی توجهی های خودشون رو گردن بازی ها میندازن و اونا رو مقصر قرار میدن. اگه یه فرد خودش برای کار هاش احساس مسئولیت داشته باشه دیگه مشکلی نیست! حالا من حرف دارم در مورد بازی ها دیگه بیخیال میشم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خب کجا بودیم؟ اهان! تو این مدت نویسندگی پیشرفت های زیادی داشتم و با انسان های شریف زیادی آشنا شدم که شاید مدتی کم پیدا باشن اما همیشه به یادشون هستم. خب گیمفا هم داره غوغا میکنه خیلی خوشحالم سرتونم درد آوردم به امید موفقیت. یا حق[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
واووو. نمی دونم چرا از این تاپیک خاطره بدی دارم. شاید به خاطر اخراج شدنم بود[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] به هر حال، ....
نوید زهره وندی 15 ساله از تهران. ممنونم از سایت خوبتون[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
بچه ها صدام می کنن زهره. نمی دونم خوشگلیم که می گن زهره یا به خاطر فامیلیمونه. 
علاقه که به همه دارم. ببخشید همه چی. ولی پیانو یه دنیای دیگست[img]images/smi/s0 (37).gif[/img] رمان هم علاقه دارم مخصوص استخوان های دوست داشتنی نوشته ی الیس سبالد و بینوایان نوشته ی ویکتور هوگو
زیاد اهل گیم نیستم. شاید عشقم بکشه بازی کنم. تیم مورد علاقه هم که همون ابی خودمون و منچسر یونایتد ( البته تا وقتی که اون بی شعور رفت چلسی)
نویسنده سایت پردیس بودم. عاشق بچه های خاکی هستم. همین دیگه 0:
دیوونه سریال The Walking DEad هستم فن سر سخت داریل. ( شیره)
عاشق همه شمام.
پاسخ
به نام خدا
نام: امیر بزرگی چمنی
محل زندگی: رشت
دانشجوی رشته پزشکی گیلان
میزان ساعت بازی در روز: 1-2 ساعت.. به 3 ساعت هم رسیده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازی های مورد علاقه:فاینال فانتزی...سایلنت هیل..متال گیر سالید...رزیدنت اویل...Kingdom Heart...نینجا گایدن...زلدا ... ماریو..بایونتا...یوشی آیلند.
سبک مورد علاقه: ترسناک..مخفی کاری و صد البته هک ان اسلش[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
کاراکتر مورد علاقه: اندرو رایان..کله هرمی..کفکا..سفیروث..اسنیک ...سایکو منتیس..بانو بایونتا..لینک و ماریو[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
موسیقی: پاپ و راک
بیشتر imagine dragons...pink floyd..Rolling stone...MJ..Eminem گوش میدم. عاشق سینه چاک آهنگسازانی همچون یامائوکا،کوجی کوندو و اوئماتسو و اوشیما و هیسایچی و هستم..

فیلم مورد علاقه: هر چی که رابرت دنیرو و آل پاچینو توش باشن.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]... شوالیه تاریکی..Watchmen و و و... خیلی زیاده!
عاشق دیالوگ های ماندگار در فیلم ها و بازی ها هستم..
شرکت های مورد علاقه من: ناتی داگ..کل استودیو های زیر دست نینتندو..راکستار..راک استدی و کوجیما پروداکشنز..سگا
فوتبال: رئال مادرید..استقلال..داماش[img]images/smi/s0 (29).gif[/img].. آث میلان
بازیکن مورد علاقه: رونالدینیو..ون نیستروی..اوزیل..رائول
نویسنده مورد علاقه: جی آر آر تالکین[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

پاسخ
اسم و فامیل:‌ یونس بهرامی
محل زندگی:‌ شاهین شهر
تاریخ تولد:‌ 10 اردیبهشت
شغل: الافی، بازی کردن، کشیدن کاریکاتور دبیرا [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نحوه آشنایی با سایت: همینطوری! دیدم آینده دارِ و رتبش خوبه اومدم اینجا با تمرین و کمک عده ای از تحریریه ها و آقای خردمندی پیشرفت کردم و شدم تحریریه!
بازی های مورد علاقه:‌ MGS Series, GTA Series, Fallout Series, Half Life Series و خیلیای دیگه، اکثر بازی های محبوب جزء بهترین بازی هام بوده.
بهترین بازی عمر: GTA: San Andreas
میزان ساعت بازی در روز: از هیچی شروع میشه تا 1 الی 5-6 ساعت
آهنگ ساز های مورد علاقه: Harry Gregson-Williams, Hans Zimmer, Jesper Kyd و...
بازی های مورد انتظار: MGSV: TPP, The Withcer 3: Wild Hunt, Batman: Arkham Knight, Uncharted 4: A Thief's End, Far Cry 4
سازنده های مورد علاقه: شعبه های *R مخصوصاً San Diego و شمال (نورث), Kojima Productions, آثار Todd Howard و VALVE و ID Sofware و...
صداپیشه های مورد علاقه: Troy Baker, Ned Luke, Shawn Fonteno, James MacCafery, Steven Ogg, Nolan North, Noam Jenkins, Kevin Connery و...
کارکتر های مورد علاقه: John Marston, Snake, Solid Snake, Joker, Trevor و شخصیت های دیوونه!
فن؟: فن کنسول خاصی نیستم، بستگی داره کی موفق تره اما تا حدودی به سونی گرایش دارم.
بازیگر مورد علاقه: Robert Deniro!, مرحوم Paul Walker و کریستین بِل
خواننده مورد علاقه: اول از همه EMINEM! بعدش یاس و بهرام و هیچکس و تا قسمتی هم زدبازی. از خواننده های خز و خیل و کلیشه ای با موضوع های مسخره و تکراری عشقی هم بدم میاد. :| اما همیشه آهنگ هایی که کوجیما تو تریلرای MGSV: TPP قرار داده، برام بهترین موزیک ها بودن.
ورزش مورد علاقه: رو هیچ کدوم تعصب خاصی ندارم، سعی میکنم بتونم همشون رو دنبال کنم به جزء تنیس و پینگ پونگ، از پارکور و دو هم خوشم میاد.
اولویت بخش ها توی گیم: 1. داستان 2. گیم پلی 3. موسیقی و صداگذاری و در آخر گرافیک.
خب همین دیگه کافیه، اینم از بنده حقیر

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارتباط با اعضای تحریریه GamerStation 189 62,308 12-07-2020, 08:49 PM
آخرین ارسال: Zebco
  تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا dark_prince277 45 18,429 04-11-2016, 07:10 PM
آخرین ارسال: Tyrion
  برگشت سایت به سیستم قبلی kasra 0 2,474 12-31-2013, 01:06 PM
آخرین ارسال: kasra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان