امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
مشکل اسلوموشن شدن در بازی pes 15

با سلام به همه دوستان من یه مشکل دارم تو بازی pes15 اینکه تو بازی یهویی کند میشه و دوباره عادی نمیدونم چرا با این که قبلا رو سیستمم داشتمش و هیچ مشکلی نبود رو ویندوز 8.1 حالا ویندوز عوض کردم و به ویندوز 7 رفتم این طوری شده روی سیستم با ویندوز 10 هم تست کردم همین طوری میشد net ferimwork هم نصبه و درایور گرافیک هم اپدیت نمیدونم چ طوریه ممنون میشم راهنماییم کنید
برای پخته شدن فقط کافی است تا از کور در نرویم
پاسخ
(08-05-2015, 06:18 PM)musicbaz نوشته است: مشکل اسلوموشن شدن در بازی pes 15

با سلام به همه دوستان من یه مشکل دارم تو بازی pes15 اینکه تو بازی یهویی کند میشه و دوباره عادی نمیدونم چرا با این که قبلا رو سیستمم داشتمش و هیچ مشکلی نبود رو ویندوز 8.1 حالا ویندوز عوض کردم و به ویندوز 7 رفتم این طوری شده روی سیستم با ویندوز 10 هم تست کردم همین طوری میشد net ferimwork هم نصبه و درایور گرافیک هم اپدیت نمیدونم چ طوریه ممنون میشم راهنماییم کنید
اگه منظور شما افت فریم هست می تونید به بخش تنظیمات(توی فایل بازی) برید و از اونجا تنظیمات گرافیکی رو پایین بیارید. مشکلتون حل میشه. البته گاهی اوقات پر بودن درایو c(همون درایو ویندوز و برنامه ها) باعث افت فریم بازی میشه.
[تصویر:  1984478.jpg]
I'm A Black Wolf
The Rise of The ml10

GameFa Execlusive
پاسخ
(08-05-2015, 06:26 PM)ml10 نوشته است:
(08-05-2015, 06:18 PM)musicbaz نوشته است: مشکل اسلوموشن شدن در بازی pes 15

اگه منظور شما افت فریم هست می تونید به بخش تنظیمات(توی فایل بازی) برید و از اونجا تنظیمات گرافیکی رو پایین بیارید. مشکلتون حل میشه. البته گاهی اوقات پر بودن درایو c(همون درایو ویندوز و برنامه ها) باعث افت فریم بازی میشه.
ممنون از پاسختون اخه قبل از تعویض ویندوز هیچ مشکلی نبود راحت میومد و روان درایو c هم پر نیست
برای پخته شدن فقط کافی است تا از کور در نرویم
پاسخ
سلام. من یه مشکلی توی ویندوزم پیدا کردم. وقتی دارم Ori and The Blind Forest رو بازی میکنم بعد از ۱۰ دقیقه بازی PC خاموش میشه، حالا من GTA V رو ۲۰ یا ۳۰ دقیقه بازی میکنم هیچی نمیشه ویندوزم ۸.۱ است ولی وقتی که ۷ داشتم این مشکل رو نداشت به نظرتون ویندوز رو دوباره هفت کنم؟؟؟؟؟
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
آقا من میخوام آپدیت ۴ گیگی بتمنو با این نرمفزار psx دانلود کنم از طریق خود کنسول حجم دانلودو زده ۴گیگو ۳۰۸ مگ ولی وقتی این نرم افزارو میزنم دوتا لینک بهم میده ک یکی ۴ گیگه دومی ۵ مگ کسی میدونه چرا اون ۳۰۰ مگه بقیرو نمیده یا کسی کلا این آپدیتو با این نرمفزار دانلود کرده ک بتونه کمکم کنه :-(
پاسخ
(08-05-2015, 07:33 PM)navid_khan نوشته است: آقا من میخوام آپدیت ۴ گیگی بتمنو با این نرمفزار psx دانلود کنم از طریق خود کنسول حجم دانلودو زده ۴گیگو ۳۰۸ مگ ولی وقتی این نرم افزارو میزنم دوتا لینک بهم میده ک یکی ۴ گیگه دومی ۵ مگ کسی میدونه چرا اون ۳۰۰ مگه بقیرو نمیده یا کسی کلا این آپدیتو با این نرمفزار دانلود کرده ک بتونه کمکم کنه :-(

خوب 300 مگ از خوده کنسول دانلود کن 
تنبل S0 (43)
پاسخ
دوستان من بازی یونیتی برای پی اس فر خریدم شروع بازی واسم عجیب بود میخوام ببینم مال شما هم اینطوره
اول بازی موقعی شروع میشه که تو سال 1300 تو پاریس یه هدایت یه تمپلار که روی لباسش عکس صلیب قرمز رنگ هست درسته؟؟؟؟ شب به قلعه حمله میکنند 
فقط اسپویل نکنید ها فقط بگید اولش مثل من بود ممنون
[تصویر:  maxresdefault.jpg]
پاسخ
(08-05-2015, 07:39 PM)game.ps4 نوشته است: دوستان من بازی یونیتی برای پی اس فر خریدم شروع بازی واسم عجیب بود میخوام ببینم مال شما هم اینطوره
اول بازی موقعی شروع میشه که تو سال 1300 تو پاریس یه هدایت یه تمپلار که روی لباسش عکس صلیب قرمز رنگ هست درسته؟؟؟؟ شب به قلعه حمله میکنند 
فقط اسپویل نکنید ها فقط بگید اولش مثل من بود ممنون
بله بعد از انجام اون مرحله در نقش آرنو قرار میگیرید
[تصویر:  tv0b_icarus_landing_system_by_ashwyerio-d6vcvnw.jpg]
پاسخ
سلام به همه عزیزان  تو بازی GTA v با شخصیت سیاه پوست (اسمش  یادم نیست) یکی از ماموریت هاش هست که باید بریم چند نفر بکشیم یکیشون  بدنسازه  دو می تو قایقه  سومی من مشکل دارم وقتی میرم هدف داخل ساختمانه  و نمیشه داخلش  شد باید چی کار کنم ممنون از همه
پاسخ
(08-05-2015, 06:53 PM)Le0Nard0 نوشته است: سلام. من یه مشکلی توی ویندوزم پیدا کردم. وقتی دارم Ori and The Blind Forest رو بازی میکنم بعد از ۱۰ دقیقه بازی PC خاموش میشه، حالا من GTA V رو ۲۰ یا ۳۰ دقیقه بازی میکنم هیچی نمیشه ویندوزم ۸.۱ است ولی وقتی که ۷ داشتم این مشکل رو نداشت به نظرتون ویندوز رو دوباره هفت کنم؟؟؟؟؟

کسی نبود جواب مارو بده؟
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,525 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,259 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,702 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 53 مهمان