امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
اقا ببخشید کسی می دونه چطوری باید fifa 15 نسخه ی کرکی را روی pc انلاین بازی کنم
پاسخ
(08-19-2015, 09:01 PM)leonpeyman نوشته است: اقا ببخشید کسی می دونه چطوری باید fifa 15 نسخه ی کرکی را روی pc انلاین بازی کنم

فعلا کرک آنلاین منتشر نشده دوست عزیز
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
(08-19-2015, 12:37 PM)(arno victor dorian(assassin نوشته است: [font=tahoma]سلام!دوستان من یه دفعه بازی acro رو نصب کردم راحت بازی اومد!بعدتمومش کردم وپاکش کردم!الان دوباره میخوام نصبش کنم نمیتونم!چون uninstallباید بکنم!ولی وقتی میخوامuninstallبکنم فایل یوپلی اجرا میشه که اصلانمیدونم چیکارکنم!جدیدا هم باید اپدیتش کنم یوپلیو!لطفاکمکم کنید! [تصویر:  confused.png]
[/font]
سلام دوست عزیز
شما از این نرم افزار برای پاک کردن بازی و Uplay استفاده کن ببیم مشکلت حل میشه یا نه.
کلا هم به اینترنت متصل نباش.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(08-19-2015, 09:30 PM)مجید نصر نوشته است:
(08-19-2015, 12:37 PM)(arno victor dorian(assassin نوشته است: [font=tahoma]سلام!دوستان من یه دفعه بازی acro رو نصب کردم راحت بازی اومد!بعدتمومش کردم وپاکش کردم!الان دوباره میخوام نصبش کنم نمیتونم!چون uninstallباید بکنم!ولی وقتی میخوامuninstallبکنم فایل یوپلی اجرا میشه که اصلانمیدونم چیکارکنم!جدیدا هم باید اپدیتش کنم یوپلیو!لطفاکمکم کنید! [تصویر:  confused.png]
[/font]
سلام دوست عزیز
شما از این نرم افزار برای پاک کردن بازی و Uplay استفاده کن ببیم مشکلت حل میشه یا نه.

از کدوم نرم افزار؟ لینک کو؟ منم نیاز دارم
پاسخ
(08-19-2015, 12:51 PM)Tomb Raider A نوشته است: درود
من اساسین3 رو نصب کردم ولی زبان بازی نمیدونم چی شده مثل اردو شده حالا چجور باید انگلیسیش بکنم

کسی نیست
درود ایزد یکتا بر شما
شما از چه کرکی استفاده می کنید؟
ببینید در محل نصب بازی فایلی با پسوند ini وجود داره که وققتی این فایل رو باز می کنید یه قسمتی هست برای انتخاب زبان و از توی اینجا می تونی زبان بازی رو تغییر بدی.

(08-19-2015, 09:31 PM)0157 نوشته است:
(08-19-2015, 09:30 PM)مجید نصر نوشته است:
[/font]
سلام دوست عزیز

از کدوم نرم افزار؟ لینک کو؟ منم نیاز دارم
ببخشید حواسم نبود اینم لینک نرم افزار
IObit Uninstaller
این نرم افزار یکی از بترین نرم افزار های Uninstaller هسا که من باهاش کار کردم محیطی بسیار شیک و جداب داره و از نظر \اک کردن نرم افزار ها و ریجستری اون ها بسیار قوی هست.

(08-19-2015, 01:14 PM)leonpeyman نوشته است: اقا سلام من اپدیت 1.07 بازی ویچر 3 را دانلود کردم ولی وقتی می خوام اپدیت را نصب کنم ارور میده game instalations not found please reinstall چی کار کنم بازی قشنگ نصبه تا بیشتر از نصفشم رفتم ولی یک باگی داشت که مجبور به دانلود این اپدیت شدم ولی اپدیت نصب نشد کمکم کنید لطفااقا خواهشا بیاین پس کجایین بابا 2گیگ دانلود کردم خیلی سخته
سلام دوست عزیز
شما باید یکبار دیگه از فایل ریجستری که برای تعیین نصب آپدیت به بازی بود استفاده کنید.

(08-19-2015, 07:35 PM)mohammadh نوشته است: سلام

ببخشيد يه مشكلي كه براي من ايجاد شده توي fifa 15 اينه كه بازي اجرا ميشه و خوب هم هست گرافيكش اما وقتي ميري يه تيم بسازي يا يه بازيكن بازي خودكار پيغام stop program ميده و بايد end task رو بزنم به نظرتون مشكلش چيه؟
سلام دوست عزیز
شما باید آپدیت 1 تا 4 بازی رو حتما ک\ی کنید و در آخر از کرک V3 استفاده کنید. کارت گرافیک خودتون رو هم حتما به آخرین نسخه ی موجود آپدیت کنید و دسترسی سیستم خودتون رو هم به طور کل از اینترنت قطع کنید. در طی انجام این مراحل هم آنتی ویروس به طور کلی غیر فعال باشه.
پاسخ
سلام.
من همه برنامه های لازم واسه انلاین بازی کردنو ریختم
ولی وقتی بازی رو بدون IVMPاجرا میکنم بازی بدون مشکل بالا میاد ولی وقتی با IVMP اجرا میکنم بازی بالا میاد ولی کلا صفحه بازی سیاه میشه تو بازی نمیره
ممنون اگه کمک کنید.
پاسخ
لطفا کمکم کنید ، این اهنگ برای چه بازی ای هست؟یا چه اهنگی هست؟
از اهنگ فقط چند ثانیش رو دارم

این لینک ویدئوش هست

http://axgig.ir/images/opydskbmu7h9jsgy7vv5.mp4

حجمش رو خیلی کم کردم

لطفا ببینید
پاسخ
(08-19-2015, 11:43 PM)SINA40 نوشته است: لطفا کمکم کنید ، این اهنگ برای چه بازی ای هست؟یا چه اهنگی هست؟

این لینک ویدئوش هست

حجمش رو خیلی کم کردم

لطفا ببینید

GOD OF WAR 1
پاسخ
(08-19-2015, 11:43 PM)SINA40 نوشته است: لطفا کمکم کنید ، این اهنگ برای چه بازی ای هست؟یا چه اهنگی هست؟

این لینک ویدئوش هست

حجمش رو خیلی کم کردم

لطفا ببینید
سلام دوست عزیز
این آهنگ بازی God of War هست.
اگر آهنگ های این بازی رو خواستید در این تایک اعلام کنید تا برای شما آهنگ ها قرار داده بشه.
موسيقي هاي درخواستي ( فقط بازي ها )
پاسخ
من تو بازی battlefield hardline یه مشکل دارم تو قسمت هشتم بازی میره تو زندان ودیگه معلوم نیس باید چه کار کنی
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,524 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,259 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,702 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 83 مهمان