امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
سلام واقعا نمیدونستم این سوالو کجا بپرسم ولی یه بار داشتم بازی میکردم دمای کارتمم 80 بود وسط save شدن یه بازی بود یهو کابل PC کلا شل میشه یخورده از جاش کنده میشه و PC خاموش میشه!!!! کابل رو وصل کردم PC روشن نمیشد چند بار دیگه زدم بازم PC روشن نمیشد ایندفعه همه سیما رو درآوردم دوباره زدم خوشبختانه روشن شد ولی مودمم مشکل داشت و روشن نمیشد خلاصه بعد از چند ساعت اونم روشن کردیم ولی از اونموقعه سرعت دانلود و آپلود اومده پایین مثلا دانلود از 300 اومده رو 30  :-/ تمام سیو های اون بازیم که اون لحظه کابل در اومد هم حذف شد ولی بقیه چیزا و سیو بقیه بازی هامم هست به نظرتون این مشکل پایین اومدن سرعت ممکنه از کابل مودم باشه که اونم به کیس وصل بود؟ :| هر چند وقت یه بارم مودم خاموش روشن میشه
پاسخ
(09-17-2015, 03:40 PM)0157 نوشته است: سلام واقعا نمیدونستم این سوالو کجا بپرسم ولی یه بار داشتم بازی میکردم دمای کارتمم 80 بود وسط save شدن یه بازی بود یهو کابل PC کلا شل میشه یخورده از جاش کنده میشه و PC خاموش میشه!!!! کابل رو وصل کردم PC روشن نمیشد چند بار دیگه زدم بازم PC روشن نمیشد ایندفعه همه سیما رو درآوردم دوباره زدم خوشبختانه روشن شد ولی مودمم مشکل داشت و روشن نمیشد خلاصه بعد از چند ساعت اونم روشن کردیم ولی از اونموقعه سرعت دانلود و آپلود اومده پایین مثلا دانلود از 300 اومده رو 30  :-/ تمام سیو های اون بازیم که اون لحظه کابل در اومد هم حذف شد ولی بقیه چیزا و سیو بقیه بازی هامم هست به نظرتون این مشکل پایین اومدن سرعت ممکنه از کابل مودم باشه که اونم به کیس وصل بود؟ :| هر چند وقت یه بارم مودم خاموش روشن میشه

سرعت اینترنت فکر کنم طبیعی باشه چون تا سه روز پیش من با سرعت ۳۶۰ تا دانلود میکردم الان شده ۳۲ با وای فای گوشی تست کرذین ببینید سرعت چنده؟
پاسخ
من از وقتی که ویندوز 10 رو نصب کردم یا بهتره بگم ویندوز 7 رو به 10 آپگرید کردم با مشکل افت فریم خیلی خیلی شدید مواجه شدم حتی بازی هایی که رو ویندوز 7 با فریم خیلی بالا بدون هیچ مشکلی بازی میکردم مثل COD MW3 رو هم الان اصلا نمیتونم بازی کنم :(
لطفا راهنمایی کنید ممنون :heart:
من واسش مجنون اونم لیلی :(

میگه دوسم داره آره خیلی :)

پاسخ
(09-17-2015, 03:47 PM)ReZa JiMmY نوشته است: من از وقتی که ویندوز 10 رو نصب کردم یا بهتره بگم ویندوز 7 رو به 10 آپگرید کردم با مشکل افت فریم خیلی خیلی شدید مواجه شدم حتی بازی هایی که رو ویندوز 7 با فریم خیلی بالا بدون هیچ مشکلی بازی میکردم مثل COD MW3 رو هم الان اصلا نمیتونم بازی کنم :(

کارت گرافیک رو اپدیت کنید(یادتون باشه که باید نسخه ویندوز ۱۰ رو بگیرین و نصب کنید)
پاسخ
(09-17-2015, 03:49 PM)Be the story نوشته است:
(09-17-2015, 03:47 PM)ReZa JiMmY نوشته است: من از وقتی که ویندوز 10 رو نصب کردم یا بهتره بگم ویندوز 7 رو به 10 آپگرید کردم با مشکل افت فریم خیلی خیلی شدید مواجه شدم حتی بازی هایی که رو ویندوز 7 با فریم خیلی بالا بدون هیچ مشکلی بازی میکردم مثل COD MW3 رو هم الان اصلا نمیتونم بازی کنم :(

کارت گرافیک رو اپدیت کنید(یادتون باشه که باید نسخه ویندوز ۱۰ رو بگیرین و نصب کنید)

میشه لینک دانلود آخرین آپدیت وین 10 رو بدید؟ :D
سایت nvidia واس من باز نمیشه :exclamation:
من واسش مجنون اونم لیلی :(

میگه دوسم داره آره خیلی :)

پاسخ
دانلود آخرین آپدیت های کارت گرافیگ:
انویدیا
نسخه 64 بیتی برای ویندوز 10

نسخه 32 بیتی برای ویندوز 10
پاسخ
سلام اپدیت بازی ها باید در محل نصب بازی نصب بشه یا در پوشه اصلی بازی ؟
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
(09-17-2015, 04:43 PM)Amir Hiden نوشته است: سلام اپدیت بازی ها باید در محل نصب بازی نصب بشه یا در پوشه اصلی بازی ؟

توی پوشه اصلی بازی
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
(09-17-2015, 04:43 PM)Amir Hiden نوشته است: سلام اپدیت بازی ها باید در محل نصب بازی نصب بشه یا در پوشه اصلی بازی ؟

پوشه اصلی
[font=GFRegular, 'Helvetica Neue', HelveticaNeue, Arial, sans-serif]The chain of retaliation is what will truly bind this board together as one[/font]

پاسخ
(09-17-2015, 03:27 PM)Son of Rome نوشته است: من تو یه مرحله تو بازی Dark Souls 2 گیر کردم تو اسمش Giant هست بعد از کشتن غولش میرم جلوی یه در سیاه باز نمیشه و برام مینویسه Produce Simbol of the King??????

کسی راه حل مشکل منو نمیدونه ؟؟؟؟
[تصویر:  0ig7e02rj0pa9yhbyyjp.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,524 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,259 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,702 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 92 مهمان