امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
دوستان من جدیدا به یه مشکل عجیب برخوردم اینکه من کارت گرافیکم سری جی فورس انویدیا هست بعد درایور کارت گرافیکم هم نسخه 353.62 بعد بازی ها رو این نسخه درایور راحت بالا میاد بعد جی فورس جدیدا درایور جدید نسخه 358.91 رو منتشر کرده ای نسخه رو که نصب میکنم اخه من ویندوزم 7 64 بیتیه بعد با جدیدترین نسخه درایور کارت گرافیک اولا که اون قسمت شیشه ای ویندوز 7 مات میشه بعد جالب اینکه دیگه نمیشه شیشیه ای کرد وقتی درایور جدیدو میریزم. بعد بازی ها از جمله watch dogs بالا نمیاد این علتش چیه؟؟ کسی میدونه. مدل کارت گرافیکم هم GTX 960 4GB هست. تو جعبه کارت گرافیکم تو خودش درایور کارت گرافیک نسخه 353.62 هست اینو نصب میکنم همه چی خوبه همه میگن درایور های کارت گرافیک رو باید به جدیدترین نسخه اپدیت کرد تا تو بازیها مشکل نداشته باشه ادم ولی ماله ما برعکسه نسخه جدید درایور رو که میریزم اصلا بازی بالا نمیاد!!!! نسخه ای رو هم که دانلود میکنم مطمئنم درسته نسخه ویندوز 7 64 بیتی کارت های گرافیکی سری 900 رو دانلود میکنم؟؟ ؟؟؟؟
پاسخ
سلام تو بازی Mortal Kombat X تو بخش داستانی موقع نمایش فیلم پشت سر هم گیر میکنه تو لودینگ هم ۵ دقیقه ای گیر میکنه بعد شروع میشه ولی تو خود بازی اصلا گیر نمیکنه اپدیت ۴۱۸ و ۴۲۵ هم نصب کردم درست نشد اگه اپدیت های بعدی رو نصب کنم درست میشه؟
درایورم اپدیته دایرکسم نصبه نت فرام ورک ۴٫۶ هم نصبه
cpu: intel g2020 dual core 2.90
ram:8
gpu: geforce gt 730 2gb
بازی خوب و روون اجرا میشه گیرم نمیکنه ولی تو فیلماش و لودینگش اذیت میکنه
پاسخ
سلام دوستان میشه روش کرک کردن gta v رو برام توضیح بدید اگه یه کرک بود خودم انجام میدادم این بازی رو از کسی گرفتم فکر میکنم که بازی نسخه 3dm بوده و ریلودد رو جایگزین کرده چون هر دو کرک تو فایل های بازی بود من اول 3dm رو ریختم اما وقتی از فایل playgtav.exe بازی رو اجرا کردم بعد لود شدن صفحه سوشیال کلاب بالا اومد و شروع به دانلود فایلی با حجم 53 مگ کرد بعد نزدیک یک مگ مونده بود ارور داد و دانلود متوقف شد و گزینه های کنسل رتری و اوپن لینک زیر ارور اومد حال بایدچه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
سلام دوستان
من بازی Spec Ops The Line رو دانلود و نصب کردم
کرک هم Skidrow هست
وقتی بازی رو اجرا میکنم اول ارور Stop Working میده و بعدش هم این ارور زیر رو میده :
http://*****/images/db8l27gcccpa3h65s9c1.jpg
در واقع بخاطر این ارور بالا هست که ارور stop working رو میده
ویندوز من 8.1 هست اما این بازی ماله 3 یا 4 سال پیشه و توی سیستم مورد نیازش ویندوز 7 نوشته
خیلی ها این مشکل رو چه روی نسخه کامل و چه روی نسخه black box داشتن اما نه توی سایت های ایرانی و نه توی سایت های خارجی هیچ راهنمایی برای رفع این ارور وجود نداره
اینقدر گشتم خسته شدم
کسی میتونه به من کمک کنه؟
ممنون
پاسخ
(11-14-2015, 06:02 PM)mohamadreza.76 نوشته است: سلام دوستان میشه روش کرک کردن gta v رو برام توضیح بدید اگه یه کرک بود خودم انجام میدادم این بازی رو از کسی گرفتم فکر میکنم که بازی نسخه 3dm بوده و ریلودد رو جایگزین کرده چون هر دو کرک تو فایل های بازی بود من اول 3dm رو ریختم اما وقتی از فایل playgtav.exe بازی رو اجرا کردم بعد لود شدن صفحه سوشیال کلاب بالا اومد و شروع به دانلود فایلی با حجم 53 مگ کرد بعد نزدیک یک مگ مونده بود ارور داد و دانلود متوقف شد و گزینه های کنسل رتری و اوپن لینک زیر ارور اومد حال بایدچه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فایل های کرک 3dm رو کامل پاک کنید بعد از طریق gtavLuncher بازی رو اجرا کنید
That was just a dream

پاسخ
(11-14-2015, 08:13 PM)john.pop نوشته است: سلام دوستان
کرک هم Skidrow هست
وقتی بازی رو اجرا میکنم اول ارور Stop Working میده و بعدش هم این ارور زیر رو میده :
ویندوز من 8.1 هست اما این بازی ماله 3 یا 4 سال پیشه و توی سیستم مورد نیازش ویندوز 7 نوشته
خیلی ها این مشکل رو چه روی نسخه کامل و چه روی نسخه black box داشتن اما نه توی سایت های ایرانی و نه توی سایت های خارجی هیچ راهنمایی برای رفع این ارور وجود نداره
اینقدر گشتم خسته شدم
ممنون
سلام دوست عزیز
شما از آپدیت بازی استفاده کردید؟ یه آپدیت هست برای بازی با حجم حدود 700 مگ که آپدیت 2 محسوب میشه و توسط گروه اسکیدرو کرک شده.
من خودم این بازی رو دارم و ویندوز خودم 10 هست اگر صبر کنید من بازی رو نصب می کنم و خبرش رو بهتون میدم که مشکل از ویندوز هست یا از بازی
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(11-14-2015, 09:24 PM)مجید نصر نوشته است:
کرک هم Skidrow هست
اینقدر گشتم خسته شدم
ممنون
سلام دوست عزیز
شما از آپدیت بازی استفاده کردید؟ یه آپدیت هست برای بازی با حجم حدود 700 مگ که آپدیت 2 محسوب میشه و توسط گروه اسکیدرو کرک شده.
من خودم این بازی رو دارم و ویندوز خودم 10 هست اگر صبر کنید من بازی رو نصب می کنم و خبرش رو بهتون میدم که مشکل از ویندوز هست یا از بازی

سلام
از پاسختون ممنونم
من بازی رو از این سایت گرفتم و این سایت هم نوشته بازی آپدیت شده هست :
http://pcgames-download.net/2014/05/pc-m...-uplodaed/
من مشکلی از نظر حجم و دانلود ندارم اگر لطف کنید و یه لینک دانلود از اون آپدیت بدید ممنون میشم
مشکلی نیست صبر میکنم
یه دنیا ممنون
پاسخ
(11-14-2015, 06:02 PM)mohamadreza.76 نوشته است: سلام دوستان میشه روش کرک کردن gta v رو برام توضیح بدید اگه یه کرک بود خودم انجام میدادم این بازی رو از کسی گرفتم فکر میکنم که بازی نسخه 3dm بوده و ریلودد رو جایگزین کرده چون هر دو کرک تو فایل های بازی بود من اول 3dm رو ریختم اما وقتی از فایل playgtav.exe بازی رو اجرا کردم بعد لود شدن صفحه سوشیال کلاب بالا اومد و شروع به دانلود فایلی با حجم 53 مگ کرد بعد نزدیک یک مگ مونده بود ارور داد و دانلود متوقف شد و گزینه های کنسل رتری و اوپن لینک زیر ارور اومد حال بایدچه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز
شما اول فایل های کرک 3dm پاک کنید که شامل این ها میشه.
3dmgame.dll، 3dmgame.ini، Launcher.exe
بعد این فایل رو دانلود کن.
Grand Theft Auto V PROPER FIXED-RELOADED
وقتی این فایل رو دانلود کردید اول از همه نرم افزار سوشیال کلوب رو نصب کنید بعد محتویات پوشه ی آپدیت رو توی محل نصب کپی کنید و بعد وارد پوشه ی retial to steam بشید و محتویات این پوشه رو هم توی محل نصب بازی کپی کنید و در آخر کرک ریلودد بریزید و بازی رو از gtavluncher اجرا کنید.
حتما کارت گرافیکتون آپدیت باشه و دسترسی اینترنت رو هم قطع کنید.

(11-14-2015, 10:38 PM)john.pop نوشته است:
(11-14-2015, 09:24 PM)مجید نصر نوشته است:
کرک هم Skidrow هست
اینقدر گشتم خسته شدم
ممنون
سلام دوست عزیز

سلام
از پاسختون ممنونم
من بازی رو از این سایت گرفتم و این سایت هم نوشته بازی آپدیت شده هست :
http://pcgames-download.net/2014/05/pc-m...-uplodaed/
من مشکلی از نظر حجم و دانلود ندارم اگر لطف کنید و یه لینک دانلود از اون آپدیت بدید ممنون میشم
مشکلی نیست صبر میکنم
یه دنیا ممنون
خب این سایت مشکلی نداره و نسخه ی آپدیت شده ی این بازی رو قرار داده. صبر کنید من بازی رو نصب کنم حتما خبرش رو بهتون میدم. اگر هم یادم رفت دو سه روز دیگه توی پروفایلم بهم پیام بدید تا بهتون بگم.
پاسخ
(11-14-2015, 02:21 PM)Mr BoB نوشته است: سلام تو بازی Mortal Kombat X تو بخش داستانی موقع نمایش فیلم پشت سر هم گیر میکنه تو لودینگ هم ۵ دقیقه ای گیر میکنه بعد شروع میشه ولی تو خود بازی اصلا گیر نمیکنه اپدیت ۴۱۸ و ۴۲۵ هم نصب کردم درست نشد اگه اپدیت های بعدی رو نصب کنم درست میشه؟
درایورم اپدیته دایرکسم نصبه نت فرام ورک ۴٫۶ هم نصبه
cpu: intel g2020 dual core 2.90
ram:8
gpu: geforce gt 730 2gb
بازی خوب و روون اجرا میشه گیرم نمیکنه ولی تو فیلماش و لودینگش اذیت میکنه
سلام
سیستم شما برای اجرای این بازی فوق العاده ضعیفه و اینکه این بازی برای PC خیلی بد بهینه شده. شما تمام آپدیت های بازی که منتشر شده رو به ترتیب نصب کنید. کارت گرافیک خودتون رو هم حتما به آخرین نسخه بروز کنید.
پاسخ
کسی اپدیت اخره.  gta v که هشت گیه رو داره؟ هر جا میرم جوابم نمیدن
ریجن دستگاه 2
اکانت امریکا
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,524 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,259 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,702 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 89 مهمان