امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(12-08-2015, 07:11 PM)MATIN.RH نوشته است: سلام وقت بخیر
من مرحله 32 GTA V  رو رد کردم حالا هر کاری میکنم مرحله 33 یعنی این مرحله برام باز نمیشه http://guides.gamepressure.com/gtav/guide.asp?ID=21785
هیچ خبری نیست ! فقط یه سری متن هر چند دقیقه یبار رو صفحه میده که مثلا ماشین شما مناسب نیس وAreas where you can find vehicles with a hidden stash are marked on the map Search them to find vehicles for Barry. از این حرفا دوستان اگه کسی بلده راهنمایی کنید لطفا

معنی این جمله :

مکان هایی که شما می توانید وسایل نقلیه با ذخایر مخفی مشخص شده اند در روی نقشه به جست و جوی انها بپردازید و ان هارا پیدا کنید برای barry

باید وسایل نقلیه ای که توی مپ  مشخص شده رو پیدا کنی متین جان
                                               بــچـه که بـیدم بــقالــمونـــــــ گـزاشتــم تو تـرازو گفت :((بـزرگـ بشـی چی میـ شیـ ! ))             

:) 
پاسخ
سلام دوستان تو بازی call of duty black ops 3 دسته وصل کردم به پی سی ولی هر کاری کردم نمیتونم با دسته بازی کنم و دسته رو بشناسونم، آیا کسی اطلاع داره اصلا میشه یا نه؟
پاسخ
(12-08-2015, 07:15 PM)ERFAN RP نوشته است:
(12-08-2015, 03:58 PM)station نوشته است: سلام دوستان
کسی میدونه که از کجا و چه نسخه ای از کانتر 1.6 رو دانلود کنم تا بشه آفلاین هم بازی کرد و روی ویندوز 8.1 هم اجرا بشه؟!
نسخه آنلاین رو دارم واستفاده می کنم ولی یک نسخه آفالین رو هم میخوام که بشه راحت بازی کرد! اکثر نسخه هایی رو که میگریم، یا اصلا بخش آفلاین نداره یا اصلا به ویندوز مون(8.1) نمیخوره.
مثلا بنده نسخه " Counter-Strike 1.6 Red&Black 2014" رو دارم و بعد از نصب فقط وارد بازی شد و تونستم یکبار اجراش کنم ولی دیگه هیچوقت اجرا نشد. پرسیدم و گفتند بر روی ویندوز 8.1 سازگار نیست!

نسخه warzone رو خودم تست کردم روی ویندوز 8.1 کار کرد و افلاین هم داشت

لینک دانلودش رو لطفا قرار بدید.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
(12-08-2015, 08:57 PM)station نوشته است:
(12-08-2015, 07:15 PM)ERFAN RP نوشته است:
(12-08-2015, 03:58 PM)station نوشته است: سلام دوستان
کسی میدونه که از کجا و چه نسخه ای از کانتر 1.6 رو دانلود کنم تا بشه آفلاین هم بازی کرد و روی ویندوز 8.1 هم اجرا بشه؟!
نسخه آنلاین رو دارم واستفاده می کنم ولی یک نسخه آفالین رو هم میخوام که بشه راحت بازی کرد! اکثر نسخه هایی رو که میگریم، یا اصلا بخش آفلاین نداره یا اصلا به ویندوز مون(8.1) نمیخوره.
مثلا بنده نسخه " Counter-Strike 1.6 Red&Black 2014" رو دارم و بعد از نصب فقط وارد بازی شد و تونستم یکبار اجراش کنم ولی دیگه هیچوقت اجرا نشد. پرسیدم و گفتند بر روی ویندوز 8.1 سازگار نیست!

نسخه warzone رو خودم تست کردم روی ویندوز 8.1 کار کرد و افلاین هم داشت

لینک دانلودش رو لطفا قرار بدید.

اینم یه لینک 
 پسورد : www.iran-cs.ir
                                               بــچـه که بـیدم بــقالــمونـــــــ گـزاشتــم تو تـرازو گفت :((بـزرگـ بشـی چی میـ شیـ ! ))             

پاسخ
سلام
من نسخه FLT بازی The Witcher 3 Wild Hunt رو نصب کردم
۱٫ با نصب پچ Patch.v1.10-BAT دیگه نیاز به نصب هیچ آپدیتی ندارم؟
۲٫ این پچ شامل DLC Pack های بازی هم میشه؟
۳٫ اگه دی ال سی Hearts of Stone و آپدیت ۱٫۱۱ رو نصب کنم شامل اون هفت DLC Pack بازی میشه؟
پاسخ
(12-08-2015, 09:11 PM)Mr BoB نوشته است: سلام
۳٫ اگه دی ال سی Hearts of Stone و آپدیت ۱٫۱۱ رو نصب کنم شامل اون هفت DLC Pack بازی میشه؟

1-خیر نیاز ندارید

2- وقتی dlc نصب می شه تمام اونها اپدیت می شه 

3- heartstone با اپدیت patch.1.10-bat  هم سازگاری کامل داره

پاسخ
(12-08-2015, 09:11 PM)Mr BoB نوشته است: سلام
سلام
1- نه وقتی شما آپدیت 1.10 رو نصب کنی تمام آپدیت های قبلی هم نصب میشه.
2. نه باید اون رو جداگانه اونم نسخه ی جدیدش که با آپدیت 1.10 هماهنگ سازی شده دانلود کنید.
3- بازم نه اونا هر کدوم کار جداگانه ای رو انجام میدند.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
آقا من مشکلی بسیار حدیدی دارم.

توی Devil May Devil 4 Special Edition هر وقت میرم توی بازی، مرحله از اول میاد:/
چکار کنم؟!
پاسخ
(12-08-2015, 10:34 PM)Marvel Demon نوشته است: آقا من مشکلی بسیار حدیدی دارم.

چکار کنم؟!

شاید save data ت اپلود نمی شه

پاسخ
(12-08-2015, 10:35 PM)Saysooka نوشته است:
(12-08-2015, 10:34 PM)Marvel Demon نوشته است: آقا من مشکلی بسیار حدیدی دارم.

چکار کنم؟!

شاید save data ت اپلود نمی شه

نه اینکه کلا از مرحله اول بیاد! نه!

مثلا مرحله 4 نصفشو رفتم. بعد دفعه بعد هم که میام بازی کنم، از اول مرحله 4 میاد

حالا چه کار کنم آپلود بشه؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,526 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,260 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,702 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 21 مهمان