امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
دوستان من gta iv رو دارم 2 تا dvd که تو دمو ها صدا نداره و ضبط هم آهنگ نداره و اصلا حال نمیده یه راهی سراغ ندارین این صداش درست شه ؟
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
(01-03-2016, 10:48 AM)Yves Guillemot نوشته است: دوستان من gta iv رو دارم 2 تا dvd که تو دمو ها صدا نداره و ضبط هم آهنگ نداره و اصلا حال نمیده یه راهی سراغ ندارین این صداش درست شه ؟
دوتا پوشه movie و audio تو فایل اصلی و بازيتون هست که اگر این دو ناقص باشه این مشکلات به وجود میاد 
حجم واقعی پوشه movie باید یک گيگ خورده باشه و حجم پوشه audio باید 5 گيگ باشه تو گوگل سرچ کنید ببینید ميتونيد پیدا شون کنید برای دانلود 
روش های دیگه هم هست مثلا خودم از همین iv دو DVD ها داشتم که اون دو فايلو از يک iv دیگه که اون دوفايلو کامل داشت کپی کردم درست شد
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
سلام
من تو بازی GoW 3 remastered به یه مشکلی بر خوردم
توی مرحله palace of hades که تابوت یک زنه با زنجیر آویزونه پشتش هم یه مجسمه سنگین خیلی بزرگ قرار داره
و روش حل کردن معما هم اینه که باید دو تا دست مجسمه رو به دو طرف دیوار قفل کنی و ...
حالا من روش حلشو فهمیدم ولی نمیدونم این چه باگی هست که نمیزاره انجامش بدم :
وقتی از نردبون سمت چپ بالا میرم و اون تپه کوچیک سنگ رو از طبقه پایین میارم بالا و بعد از اینکه دست چپ مجسمه رو به یه طرف دیوار قفل میکنم ، وقتی میخوام اون تپه سنگ رو زیر اون چرخ دنده بزارم که دوباره دست مجسمه نیافته، انگار اون تپه سنگه اصن نمیره زیر چرخ دنده ، اصن فیت نمیشه ، اصن نمیره زیر چرخ دنده ، هرچقدر هم نزدیک میبرم آخرش حداقل چند سانت بینشون فاصله میوفته و دوباره دسته مجسمه به حالت عادی بر میگرده ، کسی میدونه باید چیکار کنم؟
[تصویر:  Moein_Awesome.png]
پاسخ
سلام دوستان تو بازی  Fallout 4 وقتی سوار سفینه کوچک می شود چکار باید کرد؟ تو دکل مخابرات که مرد سیاه اونجا می رسه چه جوری برق رو وصل کرد؟
پاسخ
سلام

fallout یا bloodborne مسئله اینه لطفا یه راه حل بدید کدومو بخرم انتخاب فوق العاده سخته

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
(01-04-2016, 06:20 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: سلام

fallout یا bloodborne مسئله اینه لطفا یه راه حل بدید کدومو بخرم انتخاب فوق العاده سخته

بلادبورن از هر لحاظ
هم آر پی جی بهتریه هم فضای فلسفی تر و عرفانی تری داره هم گیم پلی عالی و موسیقی شاهکاری داره
در مقابل فال اوتو داریم که پر از باگ و مشکلات گرافیکیه (اگه گرافیکی داشته باشه!) 
خلاصه اینکه 100 درصد بلادبورن
پاسخ
سلام من بازی Tom Clancys Rainbow Six Siege رو از فروشگاه گرفتم و اومدم نصب کردم ... الان بازی رو که باز میکنم و برم تو بازی کنم صفحه پر پر میشه .... تو منو اینجوری نمیشه ها فقط تو بازی موقع بازی کردن اینجوری میشه ... با عکس معلوم نمیشد یه فیلم بیکیفت 100 کیلو بایتی گرفتم که میتونید انلاین هم ببینید لینک:

http://s6.picofile.com/file/8231617584/22222.mov.html

لطفا زود جواب بدین .... ممنون میشم
پاسخ
(01-04-2016, 07:09 PM)mortaza16 نوشته است: سلام من بازی Tom Clancys Rainbow Six Siege رو از فروشگاه گرفتم و اومدم نصب کردم ... الان بازی رو که باز میکنم و برم تو بازی کنم صفحه پر پر میشه .... تو منو اینجوری نمیشه ها فقط تو بازی موقع بازی کردن اینجوری میشه ... با عکس معلوم نمیشد یه فیلم بیکیفت 100 کیلو بایتی گرفتم که میتونید انلاین هم ببینید لینک:

http://s6.picofile.com/file/8231617584/22222.mov.html

لطفا زود جواب بدین .... ممنون میشم

لینک ویدو خرابه.
بازی CD key داره؟؟؟
پاسخ
اره دیدم .. باید دانلود کنی... تو بازی که میری درو دیوار میاد جلوت و میره ... فیلم رو ببینی میفهمی....
نه cd kay نداره.

اخرین کرک رو هم دانلود کردم و زدم بازم درست نشد.

لطفا یکی جواب بده

لطفا جواب بدین
پاسخ
سلام خدمت دوستان گل...!
با توجه به این ایام و تخفیف های خوب استیم شما چه بازی هایی رو ( در هر سبکی) به بنده پیشنهاد میدید؟! میخوام تا دیر نشده یک چند تا بازی خوب اورجینال تهیه کنم. ممنون میشم سرعتر راهنمایی و نظر بدید! Smiley118
[تصویر:  w0r_cool-wallpapers-cat_l0hvkmy.jpg]
>نیازمند همکاری شما در بازی SplinterCell:Black List می باشم!<
:)

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,526 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,261 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,704 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 26 مهمان