امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
lموقع اجرای بازی batman arkham city این ارور میاد مشکلش چیه؟؟ نسخه بلک باکس [تصویر:  huiw3kkv1ty74xrh4g56.png]
[تصویر:  0ig7e02rj0pa9yhbyyjp.jpg]
پاسخ
(02-06-2016, 03:23 PM)Son of Rome نوشته است: lموقع اجرای بازی batman arkham city این ارور میاد مشکلش چیه؟؟ نسخه بلک باکس [تصویر:  huiw3kkv1ty74xrh4g56.png]
سلام دوست عزیز.
این برنامه رو اول دان کن و بعد نصب. بعدش سیستموتو ریستارت کن. حالا بتمنو امتحان کن.
http://games.softpedia.com/get/Tools/Gam...LIVE.shtml
میتونی از توضیحات این فروم هم کمک بگیری.
http://www.gamefaqs.com/boards/918428-fa...3/50979135
(02-06-2016, 12:45 AM)ERFAN RP نوشته است: اتفاقا اصلا غول سختی نیست S0 (2)
سلاحی بردار که استامینای کمی ازت رو استفاده بکنه(Holy Blade) از این اسلحه برای ضربه معمولی استفاده بکن، از یک سلاحی که قدرت تخریب زیاد داره و سریع میشه حالت قدرتش رو فعال کرد استفاده بکن(Hunter Axe)
توی نیمه اول سریع بزنش زیاد از بلادوایل استفاده نکن، تا حد امکان ضربه هاشو با کویک سیلور دفع کنی، اون موقعه قشنگ میتونی جونشو خالی کنی.
نیمه دوم کلا نزدیکش نشو!!!
از آیتمی که قدرت ضربه تیر رو زیاد میکنه استفاده بکن(اسمشو یام نیست) از راه دور بزنش.وقتی میره بالا یا کلا یکم غیر طبیعی نشون داد فرار بکن، سعی کن از Holy Blade استفاده بکنی که استامینای کمتری استفاده میکنه و راحت میتونی از دستش فرار بکنی.
از آیتمات درست استفاده بکن
داداش خیلی خیلی ازت ممنونم بالاخره کشتمش و به پایان کامل بازی رسیدم دم همه اونایی که راهنماییم کردن گرم البته من به جای تفنگ از executioners gloves استفاده کردم چون قدرت تیرم کم بود ولی همونجور که گفتی ازش دور موندم و کشتم واقعا دمت گرم
ولی دلم خیلی واسه این مبارزه تنگ میشه موسیقی و مکان مبارزه منو برد به حال و هوای اخر فیلمای ژاپنی که دو تا سامورایی با هم مبارزه میکنن و موسیقیش هم واقعا شاهکار بود 
اگه سه تا تروفی دیگه بگیرم به امید خدا پلات میشه که یکیش پایان سوم بازی هست ولی دو تای دیگه واسم یه خورده سوال ایجاد کرده 
سوال اول 
این beast claw دقیقا کجاس ؟ فقط همین یه سلاحو میخوام واسه گرفتن تروفیش و ایا واسه تروفیش فقط یه مدل از سلاح ها کافیه یا همرو باید گیر بیاریم ؟ چون من تو اینترنت رفتم دیدم به جز مدل معمولیش یه مدل uncany و یه مدل دیگه هم داره
و سوال دو 
برای رسیدن به queen yharnam باید فقط همون chalice اولی رو تموم کنیم (اسمشو یادم نیست خیلی سخته اسمش ) یا باید ailing loran و isz و اون یکی هم تموم کنیم ؟
پاسخ
(02-06-2016, 09:05 PM)abolika نوشته است:
(02-06-2016, 12:45 AM)ERFAN RP نوشته است: اتفاقا اصلا غول سختی نیست S0 (2)
سلاحی بردار که استامینای کمی ازت رو استفاده بکنه(Holy Blade) از این اسلحه برای ضربه معمولی استفاده بکن، از یک سلاحی که قدرت تخریب زیاد داره و سریع میشه حالت قدرتش رو فعال کرد استفاده بکن(Hunter Axe)
توی نیمه اول سریع بزنش زیاد از بلادوایل استفاده نکن، تا حد امکان ضربه هاشو با کویک سیلور دفع کنی، اون موقعه قشنگ میتونی جونشو خالی کنی.
نیمه دوم کلا نزدیکش نشو!!!
از آیتمی که قدرت ضربه تیر رو زیاد میکنه استفاده بکن(اسمشو یام نیست) از راه دور بزنش.وقتی میره بالا یا کلا یکم غیر طبیعی نشون داد فرار بکن، سعی کن از Holy Blade استفاده بکنی که استامینای کمتری استفاده میکنه و راحت میتونی از دستش فرار بکنی.
از آیتمات درست استفاده بکن
داداش خیلی خیلی ازت ممنونم بالاخره کشتمش و به پایان کامل بازی رسیدم دم همه اونایی که راهنماییم کردن گرم البته من به جای تفنگ از executioners gloves استفاده کردم چون قدرت تیرم کم بود ولی همونجور که گفتی ازش دور موندم و کشتم واقعا دمت گرم
ولی دلم خیلی واسه این مبارزه تنگ میشه موسیقی و مکان مبارزه منو برد به حال و هوای اخر فیلمای ژاپنی که دو تا سامورایی با هم مبارزه میکنن و موسیقیش هم واقعا شاهکار بود 
اگه سه تا تروفی دیگه بگیرم به امید خدا پلات میشه که یکیش پایان سوم بازی هست ولی دو تای دیگه واسم یه خورده سوال ایجاد کرده 
سوال اول 
این beast claw دقیقا کجاس ؟ فقط همین یه سلاحو میخوام واسه گرفتن تروفیش و ایا واسه تروفیش فقط یه مدل از سلاح ها کافیه یا همرو باید گیر بیاریم ؟ چون من تو اینترنت رفتم دیدم به جز مدل معمولیش یه مدل uncany و یه مدل دیگه هم داره
و سوال دو 
برای رسیدن به queen yharnam باید فقط همون chalice اولی رو تموم کنیم (اسمشو یادم نیست خیلی سخته اسمش ) یا باید ailing loran و isz و اون یکی هم تموم کنیم ؟

مورد اول تاجایی که خوندم باید کل شمشیرها و سلاح های بازی رو بگیرید حالا هر مدلش که باشه باید همشو داشته باشید.
مورد دوم فقط از طریق چلیس ها میشه اونو کشت
That was just a dream

پاسخ
سلام دوستان
چرا بازی pes 2016 من با دیگر pes 2016 ها فرق داره؟
حتی نمیشه بازیکن خرید و فروش کرد
اینم عکس بازی:
http://axgig.ir/images/i29xxisn60kkehua3lw3.png

[تصویر:  i29xxisn60kkehua3lw3.png]

چه کار باید کنم؟ 
پاسخ
(02-06-2016, 09:37 PM)SINA40 نوشته است: سلام دوستان
اینم عکس بازی:

چه کار باید کنم؟ 
سلام دوست عزیز.
اگر بازیتون نسخه کرک و آپدیت شده این احتمالا از اثرات آپدیت ها و کرک هاست.
برای جلوگیری از شناسایی کرک، گروه کرک سعی میکنن تمام قسمتایی که به نحوی ریسک اتصال بازی به اینترنت و شناسایی شدنش رو حذف کنن.
با تشکر.
پاسخ
(02-06-2016, 09:40 PM)قارچ نوشته است:
اینم عکس بازی:

چه کار باید کنم؟ 
سلام دوست عزیز.
برای جلوگیری از شناسایی کرک، گروه کرک سعی میکنن تمام قسمتایی که به نحوی ریسک اتصال بازی به اینترنت و شناسایی شدنش رو حذف کنن.
با تشکر.

خب چه کار باید کنم الان؟
پاسخ
(02-07-2016, 12:08 AM)SINA40 نوشته است:
(02-06-2016, 09:40 PM)قارچ نوشته است:
اینم عکس بازی:

چه کار باید کنم؟ 
سلام دوست عزیز.
با تشکر.

خب چه کار باید کنم الان؟
من دلیل تفاوت نسخه های کرک شده توسط گروههای مختلف و حتی توسط یه گروه در زمانهای مختلف رو براتون نوشتم.
مشکلاتتون رو کامل بنویسید تا بتونم بهتر راهنماییتون کنم.
باتشکر
پاسخ
الان بهترین کرک چیه برای این بازی؟
و دوباره باید این بازیو پاک کنم و نصبش کنم؟
پاسخ
(02-07-2016, 12:12 AM)SINA40 نوشته است: الان بهترین کرک چیه برای این بازی؟
و دوباره باید این بازیو پاک کنم و نصبش کنم؟

کلا یک کرک برای این بازی اومده.
شما بگو چه گیم مودی رو انتخاب کردید تا کمکتون بکنم
That was just a dream

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,526 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,260 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,702 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 25 مهمان