امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(02-21-2016, 11:02 PM)Hunterson نوشته است:
(02-21-2016, 10:44 PM)majid cod نوشته است: دوستان من تو بازی مکس پین 3 باگ دارم نسخه ی بلک باکس هستش بضی وقتا گیر میکنه چه تو موس چه تو بقیه دگمه ها.

آیا آپدیتی چیزی داره؟؟

سلام دوست عزیز، فکر میکنم مشکل از نسخه بلک باکس باشه چون نسخه کامله این بازی کلی مشکل داشت چه برسه به بلک باکس.

(02-21-2016, 08:23 PM)tedy mehr shad نوشته است: سلام ببخشید من واچ داگز رو گرفتم (کرک نهایی)
خیلی لگ داره مشکل کجاست؟

سلام سیستم شما چیه؟

این شد جواب؟؟؟؟؟ یعنی یه دکتر به مریضش بگه بزارید بره بمیره بیماریش زیاده

این همه آدم بازی رو تموم کردند بعد تو میگی کل نسخه هاش مشکل داره تو هیچ سایتی هم از مشکل من گفته نشده حتما راه حلی داره
اه
پاسخ
(02-21-2016, 08:23 PM)tedy mehr shad نوشته است: سلام ببخشید من واچ داگز رو گرفتم (کرک نهایی)
خیلی لگ داره مشکل کجاست؟

این بازی کلا مشکل لگ داره:/ چیز اصی نیس و طبیعیه
ولی با چند تا مود و آپدیت نصب کردن شاید لگ کمتر بشه و گرافیک بازی کمی پیشرفت کنه اما در کل این بازی اصالتا لگ میزنه:/
پاسخ
میشه یکی داستان بازی Hotline Miami برای من بگه؟ 120 بار تمومش کردم نفهمیدم .... Wall
پاسخ
سلام دوستان یه سوال راجب بلادبورن دارم
من امروز dlc بازی رو خریدم فقط نمیدونم باید چجوری وارد دنیای dlc بشم کسی میتونه کمک کنه ؟
پاسخ
سلام
آقا یک سوال یک سری steam random account من توی یک سایتی دیدم بعد یک سوال برام پیش اومده اونم اینه که اینا قانونیه یا نه از ایناست که مال یک بنده خدایی هک شده پشتیبانیش هم خبر نداشت  Wall
[تصویر:  gxx4ul4nz0dp.jpg]
پاسخ
(02-22-2016, 07:19 PM)abolika نوشته است: سلام دوستان یه سوال راجب بلادبورن دارم
من امروز dlc بازی رو خریدم فقط نمیدونم باید چجوری وارد دنیای dlc بشم کسی میتونه کمک کنه ؟

اول باید Vicar Amelia رو شکست بدید و زمان بازی رو از روز به شب تغییر بدید.
بعد به هانترز دریم برگردید و آیتم Eye Of the Blood Drunk رو بگیرید.سپس به منطقه Oeden Chapel برید.در این قسمت، در خروجی سمت چپ، به محیطی میدان مانند دسترسی پیدا میکنید.سپس به ضلع جنوبی میدان بروید و لامپ رو روشن بکنید.از اونجا میتونید بین دنیای اصلی و اولد هانتر برید

(02-22-2016, 07:22 PM)diako نوشته است: سلام
آقا یک سوال یک سری steam random account من توی یک سایتی دیدم بعد یک سوال برام پیش اومده اونم اینه که اینا قانونیه یا نه از ایناست که مال یک بنده خدایی هک شده پشتیبانیش هم خبر نداشت  Wall

اکانت؟ معمولا من دیدم گیفت رندوم بازی رو به شما میدند نه اکانت رو.
اگه هم اکانت رو بدن با توجه به سود خود فروشنده، معمولا اکانت های غیرقانونی و یا هکی میدهند که حتما اکانت مسدود میشه.
That was just a dream

پاسخ
سلام ببخشید.من قبلا یه بازی رو با پسر خالم بازی میکردم که توش دو تا شخصیت بود و هر کی کنترل یکی رو میگرفت.یکیشون شبیه مترسک بود و یه کت بلند میپوشید و میتونست قفل ها رو باز کنه اون یکی هم یه قهرمانی بود شبیه بتمن ولی از برق استفاده میکرد.تو بازی هم کلا با زندانی ها و مجرم ها میجنگیدی.بازیش هم باید بین 2007 تا 2010 اومده باشه اگه اشتباه نکنم.کسی اسمش رو میدونه؟
آقا پیدا کردم اسمش Watchmen: The End Is Nigh بود

[تصویر:  Uncharted-3-here-we-go.jpg]
پاسخ
(02-22-2016, 07:34 PM)ERFAN RP نوشته است:
(02-22-2016, 07:19 PM)abolika نوشته است: سلام دوستان یه سوال راجب بلادبورن دارم

اول باید Vicar Amelia رو شکست بدید و زمان بازی رو از روز به شب تغییر بدید.
بعد به هانترز دریم برگردید و آیتم Eye Of the Blood Drunk رو بگیرید.سپس به منطقه Oeden Chapel برید.در این قسمت، در خروجی سمت چپ، به محیطی میدان مانند دسترسی پیدا میکنید.سپس به ضلع جنوبی میدان بروید و لامپ رو روشن بکنید.از اونجا میتونید بین دنیای اصلی و اولد هانتر
داداش من الان cleric beast و father و vicar amelia رو کشتم و هوا هم تاریک شده ولی بازم بهم تو هانترز دریم هیچ کلیدی سر پله ها داده نمیشه
پاسخ
سلام خسته نباشید
ببخشید من بازی batman arkham city رو ویندوز 8 نصب کردم اما به محض اینکه صفحه سیاه میشه بره تو بازی stoped working میده  
باید چکار کنم؟
راستی game for windowse live نصب کردم
[تصویر:  5b8u3whcv9gkuntav09r.jpg]
پاسخ
(02-22-2016, 10:24 PM)samanir نوشته است: سلام خسته نباشید
ببخشید من بازی batman arkham city رو ویندوز 8 نصب کردم اما به محض اینکه صفحه سیاه میشه بره تو بازی stoped working میده  
باید چکار کنم؟
راستی game for windowse live نصب کردم

درود. 
احتمالا به خاطر کرکشه. کرک این بازی یک مقدار مشکل تر از بقیه بازیاس. راسی انتی ویروس حتما خاموش باشه. اگه درست یادم باشه این بازی یه کرک بدون Daemon tools داشت که راحت تر از بقیه بود. اگه بتونی اونو تو نت پیدا کنی کارت راحته...
James P. Ark
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,522 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,257 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,700 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 85 مهمان