امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(03-01-2016, 08:40 PM)omid orton نوشته است:
(03-01-2016, 08:34 PM)مجید‌نصر نوشته است:
(03-01-2016, 08:29 PM)omid orton نوشته است: من میخوام bf4 انلاین بازی کنم .پینگ من هم 80 هست سرعت هم 3 مگ . ولی سرور رو انتخاب میکنم منو کیک میکنه میگه .
your ping is too high
باید چی کارکنم از قند شکن هم استفاده کردم
سلام بر شما
شما باید از سرویس های کاهش پینگ استفاده کنید. فکر کنم اسم یکی از این سرویس ها god ping بود که اگه توی گوگل سرچ کنید براتون میاره.
این سرویس ها مخصوص کسانی که می خواند بازی آنلاین بازی کنند ساخته و مورد استفاده
 مگه باید پینگ من چند باشه ؟؟
پینگ هر چی پایین تر باشه بهتره ببین وقتی می خوای سرور انتخاب کنی یه جایی نوشته که پینگ این سرور چقدر هست البته شاید اشتباه کنم ولی باید چنین چیزی باشه. چون شما داری با سرور های خارجی بازی می کنی و کسایی هم که ارند پینگ بازی می کنند حتی اگه پینگ شما نسبت به پینگ اون افراد بیشتر باشه احتمالا چنین اتفاقی رخ میده. مثلا توی یه سرور 20 نفر وجود دارند که میانگین پینگشون روی 15 هست بعد وقتی شما با پینگ 80 میری خب مشکل پیدا می کنی. شاید تمام این حرف هام اشتباه باشه ولی باید چنین چیزی باشه. حالا صبر کن اگه کسی اینجا BF4 رو داشت بیاد و نظرش رو بگو
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
چطور میشه در bf4 صوتی با هم گروه ها چت کرد ؟؟
و چطور میشه اسلحه های بخش مولتی رو باز کرد ؟؟
[تصویر:  j6sohzyikj0f.jpg]
پاسخ
(03-01-2016, 10:55 PM)omid orton نوشته است: چطور میشه در bf4 صوتی با هم گروه ها چت کرد ؟؟

چت صوتی رو که نمیدونم ولی فک کنم با تیم اسپیک بشه

در مورد باز کردن اسلحه هام فکر کنم مثل بتلفیلد 3 باشه که من بازی میکنم هر چی لولت بالا بره برات اسلحه های جدید تر باز میکنه
[تصویر:  knjg_10639631_620258808085403_3325874796439845228_n.jpg]
پاسخ
(03-01-2016, 10:55 PM)omid orton نوشته است: چطور میشه در bf4 صوتی با هم گروه ها چت کرد ؟؟

صوتی حرف زدنو یه نگاه بنداز تو تنظیمات کلید ها بازی، اگه دیدی کلید ویس چت داره که حال کن باهاش، اگه نداشتم که که نداره دیگه...
درمورد اسلحه باید بگم خود اسلحه با بالا رفتن لول باز میشه، خود اپشن های یه اسلحه وقتی باز میشه که با اون اسلحه کار کنی S0 (24)
James P. Ark
پاسخ
ببخشید دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده تو هر درایوی از ویندوز که میرم یه سری پوشه اضافی ساخته میشه که وقتی پاکشون میکنم از دوباره میان لطفا کمک کنید

[تصویر:  8op1ljf9y9qt_t.jpg]

بعدش همه پوشه ها تو حالت new tab بازی میشه

اونایی که قرمز رنگن پوشه های اضافی اند
پاسخ
(03-02-2016, 01:00 AM)ash-1999 نوشته است: ببخشید دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده تو هر درایوی از ویندوز که میرم یه سری پوشه اضافی ساخته میشه که وقتی پاکشون میکنم از دوباره میان لطفا کمک کنید

[تصویر:  8op1ljf9y9qt_t.jpg]

بعدش همه پوشه ها تو حالت new tab بازی میشه

اونایی که قرمز رنگن پوشه های اضافی اند

این مشکل رو من هم داشتم و چیزی نیست جز ویروس
یه ویتدوز عوض کنید درست میشه
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
اگه منظورت نسخه PC هست باید Alt رو نگه داری تا با افراد Squad صحبت کنی
اسلحه ها هم با امتیاز آزاد میشن ، و البته بعضی هاشون هم مخصوص پریمیوم هستن
اسلحه هایی که قفل هستن روشون کلیک کن خودش می نویسه چقدر امتیاز لازم داری تا آزاد بشن
تو سوال های قبلیت هم در مورد پینگ پرسیدی باید بگم که بعضی از سرورها اگه پینگت از یه حدی بالاتر بره کیک میکنن
باید دنبال سرورهایی بگردی که به پینگ کاری ندارن که زیاد هم هست تعدادشون
[تصویر:  ttm78k3yhid2wdubxh6r.jpg]
پاسخ
سلام من دیروز Tom Clancy's Splinter Cell Conviction رو خریدم دو DVD هست.قبل از نصب آنتی ویروسمو خاموش کردم همه ی آپدیت های بازی رو نصب کردم و آخرین کرک این بازی رو تو محل نصب src\system ریختم.اما مشکلی که داره اینه که بازی بعد از اجرا و نشان دادن لوگوی بازی و Unreal Engine تو هنگام لودینگ گیر میکنه(کرش نمیکنه)فقط لودینگ بازی خیلی طولانی هست و اصلا منوی بازی نمیاد تا وارد بازی بشم.به نظر شما مشکل چیه دوستان؟تمام درایور هاهم آپدیت شدست

مشخصات سیستم

رم:4
سی پی یو: Pentium R Dual-Core CPU E5700 @ 3.00GHz
کارت گرافیک:4
سیستم عامل:ویندوز 10
دایرکت ایکس 11.2
 ممنون میشم اگه کسی میدونه پاسخ بده باتشکر S0 (74)
پاسخ

(03-02-2016, 01:25 AM)mamad-battlefield نوشته است:
اسلحه هایی که قفل هستن روشون کلیک کن خودش می نویسه چقدر امتیاز لازم داری تا آزاد بشن
تو سوال های قبلیت هم در مورد پینگ پرسیدی باید بگم که بعضی از سرورها اگه پینگت از یه حدی بالاتر بره کیک میکنن

اون سرور هارو از کجا باید پیدا کرد ؟؟ 
ایا سروری میشناسید که player های ایرانی داشته باشه؟؟
[تصویر:  j6sohzyikj0f.jpg]
پاسخ
(03-02-2016, 04:26 PM)omid orton نوشته است:
(03-02-2016, 01:25 AM)mamad-battlefield نوشته است:

اون سرور هارو از کجا باید پیدا کرد ؟؟ 
ایا سروری میشناسید که player های ایرانی داشته باشه؟؟

سرورها رو باید تو بتل لاگ سرچ کنی ، قسمت server browser منظورم هست ، اونایی که خوشت اومد علامت ستاره کنارشون رو بزن تا وارد favourite بشن و راحت بتونی بهشون دسترسی پیدا کنی
من فقط یه سرور ایرانی میشناسم که البته اسمش IRAN هست و خود سرور تو آلمانه و نسبت به بقیه سرورها پینگ خیلی بدی داشت و کسی هم زیاد اونجا بازی نمیکرد ، در کل بیخیالش بشی بهتره S0 (2)
بهترین سرور برای ما ایرانی ها ، سرورهای آلمان هست که پینگ خوبی داره!
[تصویر:  ttm78k3yhid2wdubxh6r.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,527 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,262 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,705 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان