امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(04-07-2016, 04:41 PM)Erik-1999 نوشته است:
(04-07-2016, 04:36 PM)omid orton نوشته است:
(04-07-2016, 04:14 PM)omid orton نوشته است:
(04-07-2016, 04:10 PM)Erik-1999 نوشته است:
(04-07-2016, 04:02 PM)omid orton نوشته است: هر کاری میکنم این صفحه ای که شما میگید باز نمیشه .

به این لینک برید به احتمال زیاد windows live رو نصب ندارد

لینک

اون قسمتی که نوشته windows live براشون بالا نمیاد یا windows 8 دارن استفاده کنید در لینکی که دادم
من windows 7 دارم
من تمام این کار هارو انجام دادم ولی موقع لانچ بازی اررور میده . وارد بازی نمیشه

این راه حل ها رو بزاریم کنار شما این راه رو برید به احتمال زیاد درست میشه

1- بازی رو حذف کنید
2- اگه Windows Live رو دارید اون هم حذفش کنید
3- حالا آخرین ورژن Windows Live رو دانلود کنید و روی سیستم نصب کنید
4- بازی رو نصب کنید و کرک و .. هم همینطوری
5- امتحان کنید بازی اجرا میشه یا نه
6- اگه اجرا شد بیاید بیرون از بازی و برنامه Windows Live که آخرین ورژنش رو دانلود کردید نصب کنید
7- از دوباره وارد بازی شد و همون لحظه که لوگوی شرکت ها رو نشون میده دکمه Home در کیبورد رو بزنید

اگه نشد بازم بگید یه راه دیگه بهتون بگم
من تو مرحله 3 نصب کردم باز تو مرحله 6 دوباره نصب کنم ؟؟
این کار هارو کردم بازی اجرا شد ولی باز هم که home رو میزنم چیزی نمیشه .
خود games for windows marketplace رو که اجرا میکنم ولی اررور میده

(04-07-2016, 05:22 PM)omid orton نوشته است:
(04-07-2016, 04:41 PM)Erik-1999 نوشته است:
(04-07-2016, 04:36 PM)omid orton نوشته است:
(04-07-2016, 04:14 PM)omid orton نوشته است:
(04-07-2016, 04:10 PM)Erik-1999 نوشته است: به این لینک برید به احتمال زیاد windows live رو نصب ندارد

لینک

اون قسمتی که نوشته windows live براشون بالا نمیاد یا windows 8 دارن استفاده کنید در لینکی که دادم
من windows 7 دارم
من تمام این کار هارو انجام دادم ولی موقع لانچ بازی اررور میده . وارد بازی نمیشه

این راه حل ها رو بزاریم کنار شما این راه رو برید به احتمال زیاد درست میشه

1- بازی رو حذف کنید
2- اگه Windows Live رو دارید اون هم حذفش کنید
3- حالا آخرین ورژن Windows Live رو دانلود کنید و روی سیستم نصب کنید
4- بازی رو نصب کنید و کرک و .. هم همینطوری
5- امتحان کنید بازی اجرا میشه یا نه
6- اگه اجرا شد بیاید بیرون از بازی و برنامه Windows Live که آخرین ورژنش رو دانلود کردید نصب کنید
7- از دوباره وارد بازی شد و همون لحظه که لوگوی شرکت ها رو نشون میده دکمه Home در کیبورد رو بزنید

اگه نشد بازم بگید یه راه دیگه بهتون بگم
من تو مرحله 3 نصب کردم باز تو مرحله 6 دوباره نصب کنم ؟؟
این کار هارو کردم بازی اجرا شد ولی باز هم که home رو میزنم چیزی نمیشه .
خود games for windows marketplace رو که اجرا میکنم ولی اررور میده

هر کاری میکنم نمیشه. دیگه خسته شدم .....
[تصویر:  j6sohzyikj0f.jpg]
پاسخ
(04-07-2016, 04:57 PM)Erik-1999 نوشته است:
(04-07-2016, 04:52 PM)Arash356 نوشته است: امیدوارم تو تاپیک درستی بیان کرده باشم 
راستش من یه بازی از قدیم به خاطر دارم که امیدوارم با این مشخصاتی که میگم پیدا بشه فق اسمش اگه پیدا بشه کافیه...

یه بازی بود میرفتیم کلوپ یا همین گیم نت الان... توی پی اس ها بود نمدونم چی کنسولی...فقط میدونم تو کامپیوتر نبود!
یه بازی فایتینگ با قابلیت 4 نفره اونم آفلاین ... سه بعدی بود...
تو خیابونا و محل های گوناگون با هم مبارزه میکردند... چند تا آدم کت شلواری هم که خیلی فنی بودن یادم میاد...
میشد بری بالای دیوار و بعد برگردون بزنی و بزنی پاتو تو سر حریف... سه بعدی و قابلیت انتقال هرجای زمین ....
بیشتر شب بود مرحلش... میشد دو به دو هم با هم یار باشیم و با حریف بجنگیم...یاه بازی جنگی باحال....
اگه دوستان میدونید اسمشو یا کلا هر نشانه یا ... دیگه ای دارید رو لطفا بگید ..
ممنون میشم که کمکم کنید...خیلی ممنون و اگه ادبیاتم پایینه هم به بزرگیتون ببخشید.

یه بازی بود توی PS1 من بازی می کردم میشه گفت شورش در شهر بود اما از نوع 3بعدی بعدشم یک زن توش بود یک مرد هیکلی و دوتا مرد دیگه فکر کنم با هیکل معمولی چهار نفره هم فکر کنم میشد اما اسمشو دقیق یادم نیست ببینید همین بازیه

(04-07-2016, 04:52 PM)Arash356 نوشته است: امیدوارم تو تاپیک درستی بیان کرده باشم 
راستش من یه بازی از قدیم به خاطر دارم که امیدوارم با این مشخصاتی که میگم پیدا بشه فق اسمش اگه پیدا بشه کافیه...

یه بازی بود میرفتیم کلوپ یا همین گیم نت الان... توی پی اس ها بود نمدونم چی کنسولی...فقط میدونم تو کامپیوتر نبود!
تو خیابونا و محل های گوناگون با هم مبارزه میکردند... چند تا آدم کت شلواری هم که خیلی فنی بودن یادم میاد...
میشد بری بالای دیوار و بعد برگردون بزنی و بزنی پاتو تو سر حریف... سه بعدی و قابلیت انتقال هرجای زمین ....
بیشتر شب بود مرحلش... میشد دو به دو هم با هم یار باشیم و با حریف بجنگیم...یاه بازی جنگی باحال....
ممنون میشم که کمکم کنید...خیلی ممنون و اگه ادبیاتم پایینه هم به بزرگیتون ببخشید.

یه بازی بود توی PS1 من بازی می کردم میشه گفت شورش در شهر بود اما از نوع 3بعدی بعدشم یک زن توش بود یک مرد هیکلی و دوتا مرد دیگه فکر کنم با هیکل معمولی چهار نفره هم فکر کنم میشد اما اسمشو دقیق یادم نیست ببینید همین بازیه

توی این لینک برید ببینید این بازیه

لینک

نه اون نبود.....
اونی که میگم گرافیکش بهتر بود....و قیافه ها اون زمان یه جورایی واقعی بود واسم....
شخصیت
هاشم احتمالا بیشتر بود یه بازی مثل کمبات ... جنگی میجنگیدی فقط
Wall
پاسخ
(04-07-2016, 05:54 PM)Arash356 نوشته است:

توی این لینک برید ببینید این بازیه

لینک

نه اون نبود.....
اونی که میگم گرافیکش بهتر بود....و قیافه ها اون زمان یه جورایی واقعی بود واسم....
شخصیت
هاشم احتمالا بیشتر بود یه بازی مثل کمبات ... جنگی میجنگیدی فقط

والا اینجور بازی ها زیادی به این لینک برید لیست بازی ها و اطلاعاتشون هست ببینید شاید یافتید

لینک
پاسخ
سلام
 سوال پخش آنلاین بازی gta v کی باز میشه؟باید داستانیرو تموم کنم تا باز بشه؟
نسخه اورجینالو دارم
پاسخ
(04-07-2016, 06:13 PM)mehr@n نوشته است: سلام
نسخه اورجینالو دارم
خیر، بعید میدونم نیازی به اتمام بخش داستانی داشته باشه.
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
(04-07-2016, 06:13 PM)mehr@n نوشته است: سلام
نسخه اورجینالو دارم
باید قسمت پرولوگو تموم کنی تا بتونی بعدش آنلاین بازی کنی
پاسخ
سلام من بازی splinter cell double agent رو از سایت download.ir دانلود کردم و وقتی روی scdaluncher.exe کلیک میکنم وارد بازی میشم میرم گزینه new game رو میزنم و حالت سختی رو انتخاب می کنم و وقتی load میشه یهو کرش میکنه

راهی نیست؟خیلی دلم هوایی این بازی رو کرده

خیلی ممنون میشم کمک کنید

اینم عکس کرشه

http://*****/images/fuuofv59o6h2ctvmq6ak.png

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
سلام
بازی Need for Speed Deluxe Edition انلاینه ( نیاز به اینترنت داره حتما )؟
برای بازی کردن نیاز به cd key هست؟
پاسخ
(04-07-2016, 11:31 PM)tvchn نوشته است: سلام

بله کلا فکر کنم باید آنلاین باشید

چون کرکم نشده سی دی کی هم طبیعتا میخواد
پاسخ
(04-07-2016, 11:31 PM)tvchn نوشته است: سلام

بله فرقی نداره کدوم نسخه رو تهیه میکنید، شما باید موقع بازی همیشه به اینترنت وصل باشید.
بله حتما لازم هستش+ اکانت و برنامه Origin لینک سایت
That was just a dream

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,527 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,262 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,706 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 21 مهمان