امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(06-04-2016, 05:20 PM)dark raider نوشته است:
(06-04-2016, 05:10 PM)z170progaming نوشته است:
(06-04-2016, 05:09 PM)dark raider نوشته است: سلام 
من تو GTA V  هیچ مرحله ای ندارم برم حتی فرعی چکار کنم باز بشه اینم عکس مپم هیچی مرحله توش نیست
[تصویر:  Screenshot_343_.png][تصویر:  Screenshot_344_.png]
اخرین مرحله چیبود؟ با فرانک یا ترور سوار ماشین بشید ببینید پیغام نمیده؟

Sent from my SM-A500YZ using Tapatalk

اخرین مرحله همونی بود که یه کشتی رو ترکوندم بعد با ترور سوار زیر دریایی شدم و...
چرا بالای صفحه یه چیزی مینویسه اینم عکسش
[تصویر:  Screenshot_348_.png]
یه ماشین ترجیحا سریع انتخاب کنید برید توی کوچه یا کانال فاضلاب یا حایی شبیه اون مخفی کنید جایی که کسی نباشه بعد به مایکل زنگ بزنید یه گزینه زیر کال میاد اونو انتخاب کنید بعد از این فکر کنم باید برید ماسک و لباس بخرید خودش بهتون میگه

Sent from my SM-A500YZ using Tapatalk
پاسخ
سلام
مربوط به بازی Dark Souls  Prepare to Die  Edition

مربوط به غول (اولین غولی ک وقتی به جنگل میرسم و موجودات درختی میادو میگم)Moonlight Butterfly

قبل رسیدن به غول زیر پله هایی ک باید ازش بالا میرفتم تا به غوله برسم ی بوته بود ک وقتی ضبدر زدم مینشست و ی کاری میکرد
ک بعدش ی چیزی شبیه شبح میومد ولی کاریم نداشتو و(شبیه جادوگر بود و جادو میکرد) یارم بود و تو کشتن غول کمکم میکرد ولی بازم مردم(مردن تو این بازی عادیه خخخ)این ماجرا برای بار اولم بود ک رسیدم به غوله
ولی
بازهایی بعدی ک میرم اصلا نمیشه رو اون بوته ضبدر زد یا کاری کرد ک اون شبحه بیاد
و باید غوله رو تنها بکشم ک خیلی سخته
چکار کنم تا دوباره اون شبحه بیاد.

ممنون(فک نکنم کسی بدونه)
باتشکر
پاسخ
میشه بی زحمت کرک انلاین cod black ops2 رو قرار بدبد ؟
[تصویر:  j6sohzyikj0f.jpg]
پاسخ
سلام اگر کسی بازی بلادبورن رو داره و میتونه دو دانجن ها بهم کمک کنه لطفا پیام بده 
AMIRKH4030:Id
پاسخ
سلام من سی دی کی دیویژن رو خریدم و دیتای بازی رو هم دارم.

حالا وقتی روی فایل setup بازی که میزنم بجای اینکه بازی نصب بشه، برنامه استیم رو بازی میکنه ولی سی دی کی که من خریدم برای یوپلی هست. 
چیکار باید بکنم؟؟
چطوری دیتای بازی رو به یوپلی بشناسونم یا نصب کنم بازی رو ؟   لطفا کمک کنید.
پاسخ
(06-04-2016, 08:43 PM)Payom نوشته است: سلام من سی دی کی دیویژن رو خریدم و دیتای بازی رو هم دارم.

حالا وقتی روی فایل setup بازی که میزنم بجای اینکه بازی نصب بشه، برنامه استیم رو بازی میکنه ولی سی دی کی که من خریدم برای یوپلی هست. 
چیکار باید بکنم؟؟

دیتای بازی شما تحت uplay است.شما باید برنامه ی uplay رو نصب و اجرا کنید . یک اکانت در ان بسازید . سپس بازی را مجددا اجرا کنید .در برنامه uplay روی ایکون بازی کلیک کرده و گزینه دانلود را بزنید مسیری را انتخاب کنید و بگذارید چند مگ دانلود کند.سپس محتویات دیتای بازی خود را در ان مسیر که نتخاب کردید بریزید "توجه کنید فقط محتویات نه پوشه بازی ".برنامه uplay راببندید و دوباره باز کنید بر روی ایکون بازی کلیک کرده و دوباره دانلود را بزنید.در این قسمت برنامه باید به جای دانلود بازی پیام discovering files را نشان بدهد. اگر اپدیت های بازی در داخل دیتای شما نباشد باید توسط uplay دانلود شود .
اگر سوال دیگری بود بپرسید
پاسخ
سلام دوستان 
سیستم حال حاضر من 
CPU : Cor i5
grafik : gt430 2gig
Ram : 4gig
اینه من میخواستم بدونم اگه رم رو ارتقا بدم بازی هایی که بیاد رومیتونم بازی کنم مثل miror edge 2 و home front و... و من با این سیستم نمی تونستم بازیایی مثل assassin syndikat یا the witcher 3 یا mortal x بازی کنم (اجرا میشد اما لگ بودشدید که نمیشد بازی کرد) با ارتقای رم میشه درست اجراشون کرد واگه میشه رم رو چقدر ارتقا بدم
پاسخ
ببخشید  سوال میخوام team fortress 2 رو بگیرم
با نت مخابرات ۵۱۲
پینگ ۱۸۰
لگ داره؟

(06-04-2016, 11:13 PM)M.Erfan نوشته است: سلام دوستان 
سیستم حال حاضر من 
اینه من میخواستم بدونم اگه رم رو ارتقا بدم بازی هایی که بیاد رومیتونم بازی کنم مثل miror edge 2 و home front و... و من با این سیستم نمی تونستم بازیایی مثل assassin syndikat یا the witcher 3 یا mortal x بازی کنم (اجرا میشد اما لگ بودشدید که نمیشد بازی کرد) با ارتقای رم میشه درست اجراشون کرد واگه میشه رم رو چقدر ارتقا بدم

داداش اول رمتو ۸ کن 
گرافیکتو ارتقا بده داغونه
پاسخ
(06-04-2016, 11:13 PM)M.Erfan نوشته است: سلام دوستان 
سیستم حال حاضر من 

شما باید کارت گرافیک خود را ارتقا دهید . مخصوصا برای بازی mortal kombat x و syndicate به گرافیک بالا احتیاج دارید . رم تاثیر زیادی نداره . با توجه به رزولوشن مانیتور و بودجتون بگید یک کارت گرافیک معرفی کنم بهتون

(06-04-2016, 11:14 PM)Please نوشته است: ببخشید  سوال میخوام team fortress 2 رو بگیرم
با نت مخابرات ۵۱۲
پینگ ۱۸۰
لگ داره؟

خیر راحت میتونید بازی کنید اگر خواستید پینگ پایین تری داشته باشید از سرویس کاهش پینگ استفاده کنید
پاسخ
(06-04-2016, 11:00 PM)omid orton نوشته است:
(06-04-2016, 08:43 PM)Payom نوشته است: سلام من سی دی کی دیویژن رو خریدم و دیتای بازی رو هم دارم.

چیکار باید بکنم؟؟

دیتای بازی شما تحت uplay است.شما باید برنامه ی uplay رو نصب و اجرا کنید . یک اکانت در ان بسازید . سپس بازی را مجددا اجرا کنید .در برنامه uplay روی ایکون بازی کلیک کرده و گزینه دانلود را بزنید مسیری را انتخاب کنید و بگذارید چند مگ دانلود کند.سپس محتویات دیتای بازی خود را در ان مسیر که نتخاب کردید بریزید "توجه کنید فقط محتویات نه پوشه بازی ".برنامه uplay راببندید و دوباره باز کنید بر روی ایکون بازی کلیک کرده و دوباره دانلود را بزنید.در این قسمت برنامه باید به جای دانلود بازی پیام discovering files را نشان بدهد. اگر اپدیت های بازی در داخل دیتای شما نباشد باید توسط uplay دانلود شود .
اگر سوال دیگری بود بپرسید

همین کارهایی که گفتید انجام دادم  همه فولدرها و فایلهای دیتا رو منتقل کردم به اون پوشه ای که یوپلی ساخته بود ولی تا یوپلی رو دوباره باز کردم، دوباره شروع کرد از صفر دانلود کردن!!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,526 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,260 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,702 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 20 مهمان