امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
ممنون عرفان عزیز...کاملا متوجه شدم.

سوال دیگه ای داشتم..میخواستم ویدنوزمو الان عوض کنم ولی سیو بیو شاک اینفینیتی رو نمیدونم کجاست!
گشتم خارجی هارو هم ولی پید نکردم موردی که با من یکی باشه.!
\BioShock Infinite
Version 1.00
ویندوز سون 64 بیت
ستاپ بازی 15 گیگه و ظاهرا fair light هست.
از کسی گرفتم..الان تا یه جایی رفتم و میخام ویندوز عوض کنم هرچه سریعتر
ممنون میشم راهنمایی کنی
Wall
پاسخ
(06-22-2016, 01:20 PM)Arash356 نوشته است: ممنون عرفان عزیز...کاملا متوجه شدم.

سوال دیگه ای داشتم..میخواستم ویدنوزمو الان عوض کنم ولی سیو بیو شاک اینفینیتی رو نمیدونم کجاست!
گشتم خارجی هارو هم ولی پید نکردم موردی که با من یکی باشه.!
\BioShock Infinite
Version 1.00
ویندوز سون 64 بیت
ستاپ بازی 15 گیگه و ظاهرا fair light هست.
از کسی گرفتم..الان تا یه جایی رفتم و میخام ویندوز عوض کنم هرچه سریعتر
ممنون میشم راهنمایی کنی
باید توی این فولدر باشه:
C:\ProgramData\RELOADED\SEYTER\8870\storage\SaveData
C:\ProgramData\Steam\RLD!\8870
یا
C:\Users\UserName\AppData\Local\FLT\Steam
اگر فولدر program data وجود نداشت، کافیه این کارو بکنید:
به control panel بروید، Folder option رو انتخاب کنید، به تب View برید و گزینه show hidden files, folder رو انتخاب کنید.
حالا به درایو C برید، دنبال فولدر user بگردید و واردش بشید و all users رو واردش بشید. حالا اگر میخوایید یکم کارتون راحت تر شه، از تب search عدد 8870 رو جستجووو کنید.
That was just a dream

پاسخ
سلام دوستان در بازی Mortal Kombat X
من زمانی که پچ هارو نصب میکنم ، به ترتیب اول پچ ۲۰۱۵۰۴۱۸ بعد پچ ۲۰۱۵۰۴۲۵ و زمانی که پچ ۲۰۱۵۰۵۰۶ رو نصب میکنم و Apply patch رو با Run as Admin میزنم صفحه مشکی cmd اجرا میشه و تا این مقدار پیش میره :
Processing file: 4 of 745
بعد از این مقدار روی این پیغام stop میکنه :
problem renaming file :
From : M:\MK’X’\Mortal Kombat X\Asset\Aztec_CharIntro_MapAssets.xxx.out
To: M:\MK’X’\Mortal Kombat X\Asset\Aztec_CharIntro_MapAssets.xxx
Please Test to re-run With Admin right (Run as administratior
بازهم با راست کلیک و run as admin زدم همین Error رو داد .
بنظر شما چکار کنم ؟
نسخه RELOADED هستش
پاسخ
سلام دوستان یه سوال فنی داشتم:
آیا  کندی و لگ زدن بازیها تنها به کارت گرافیک بستگی داره؟ 
اگه میشه یکم برام توضیح بدید خیلی ممنون میشم.
چون که تو یوتیوب دیدم ینفر که کارت گرافیکش از مال من کمتره داره بازی Dying Light رو راحت روی حالت Low بازی میکنه و اصلا لگ نداره!
ممنون میشم دربارش برام یکم توضیح بدید. S0 (29)
[تصویر:  vwh6_the-adventures-of-tintin-movie-4.jpg]
پاسخ
(06-22-2016, 07:59 PM)Adel S Lam نوشته است: سلام دوستان یه سوال فنی داشتم:
چون که تو یوتیوب دیدم ینفر که کارت گرافیکش از مال من کمتره داره بازی Dying Light رو راحت روی حالت Low بازی میکنه و اصلا لگ نداره!
سلام وقت بخیر
خیر، ممکنه از آپدیت نبودن کارت گرافیک شما هم باشه. چون وقتی کارت گرافیک آپدیت نباشه، نمی‌تونه تمام استفاده رو از سخت افزار ببره و در نهایت کند میشه. ولی اگر آپدیت آخرین نسخه باشه، بیشترین استفاده رو از گرافیک شما می‌بره و حتی قدرتمندترین سیستم ها از نظر نرم افزاری ممکنه دچار مشکل شده و بازی ها لگ بزنند و کند بشوند.
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ

دلایل مختلفی وجود داره
آپدیت نبودن قطعات دستگاه، بهینه سازهای مختلف که شرکت سازنده عرضه میکند، از نظر سخت افزاری هم بگم قطعات باید باهم همخوانی داشته باشه، مثلا نمیشه یک GTX 980 رو با یک پردازنده اصلی با تکنولوژی 10 سال پیش توی یک کیس ببنیدید، چون مسلما از تمام قدرت کارت گرافیک استفاده نخواهد شد.
توی دایینگ لایت بهتره اگر میتونید آپدیت ها و آخرین پچ‌های موجود رو دانلود بکنید تا بتونید راحت تر بازی بکنید(اگر enhanced edition رو دارید دیگه نمیخواد چیزی رو دانلود بکنید)
That was just a dream

پاسخ
(06-22-2016, 08:06 PM)スヌーピーアミニ نوشته است:
سلام وقت بخیر
خیر، ممکنه از آپدیت نبودن کارت گرافیک شما هم باشه. چون وقتی کارت گرافیک آپدیت نباشه، نمی‌تونه تمام استفاده رو از سخت افزار ببره و در نهایت کند میشه. ولی اگر آپدیت آخرین نسخه باشه، بیشترین استفاده رو از گرافیک شما می‌بره و حتی قدرتمندترین سیستم ها از نظر نرم افزاری ممکنه دچار مشکل شده و بازی ها لگ بزنند و کند بشوند.

ممنون بابت پاسخگویی، ببخشید میشه شما  اگه زحمتی نیست لینک آپدیت کارت گرافیک Amd Radeon hd 6450 رو بدید لطفا ؟ هر جا گشتم آپدیتی مطابق این نسخه پیدا نکردم ممنون میشم. S0 (29)
[تصویر:  vwh6_the-adventures-of-tintin-movie-4.jpg]
پاسخ
سلام من نمیتوتم در بازی گرافیکو در low یا very low بذارم فقط حالت های normal high very high داره همینطور وقتی در فول اسکرین میذارم فریم ریت در 60 میمونه و تکون ننیخوره.کلا نمیتونم خودم دستی گرافیکو تنظیم کنم.یهم وسط بازی هنگ میکنه بازی بسته میشه چیکار کنم
پاسخ
(06-22-2016, 08:30 PM)Adel S Lam نوشته است:
(06-22-2016, 08:06 PM)スヌーピーアミニ نوشته است:
سلام وقت بخیر

ممنون بابت پاسخگویی، ببخشید میشه شما  اگه زحمتی نیست لینک آپدیت کارت گرافیک Amd Radeon hd 6450 رو بدید لطفا ؟ هر جا گشتم آپدیتی مطابق این نسخه پیدا نکردم ممنون میشم. S0 (29)
خدمت شما
AMD Crimson Driver 16.3.2 WHQL درایور کارت گرافیک AMD

(06-22-2016, 08:37 PM)Amirre66 نوشته است: سلام من نمیتوتم در بازی گرافیکو در low یا very low بذارم فقط حالت های normal high very high داره همینطور وقتی در فول اسکرین میذارم فریم ریت در 60 میمونه و تکون ننیخوره.کلا نمیتونم خودم دستی گرافیکو تنظیم کنم.یهم وسط بازی هنگ میکنه بازی بسته میشه چیکار کنم
سلام وقت بخیر
لطف کنید نام بازی رو بنویسید.
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
Gta v
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,527 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,262 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,705 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 27 مهمان