امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
آقا من چند تا بازی مثل from dust  از این شرکتایی ها برای لوح زرین نیکان هست گرفتم . بعد وقتی ستاب رو میزنم یه ارور میده. (اون اروره هم میگه مشخص نیست مشکل از کجاست) من دو تا با زی هم از همین شرکنت گرفتم این طوری بود . چی کار کنم؟؟ لطفا جوابم رو بدین[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
[تصویر:  63972110648605793199.jpg]
پاسخ
(06-11-2013, 10:08 PM)'www.' نوشته است: اقا ما اول بازیه مترو رو موندیم خواهشا کمک کنید.

اونجایی که خواب اور میده بهت بعد میگیرنت بعد پسر اون یارو نجاتش میده و بعدش از تونل کوچیک که رد میشه چن تا ادم هست بعد میکشی میری جلوتر بازم ادم هست که میکشی بعد جلوتر که میری خیلی ادم هست بعد اونجا باید ماسک بزاری.

خلاصه همه ی اونا رو میکشم بعد دیگه نمی دونم چی کار کنم.کجا برم؟

خواهشا اونایی که رد کردن جواب بدن با تشکر

منم تو همین گیر کرده بودم ولی فهمیدم! ببین اون ته ته یه نردبان هست میری تو اتاق فرمان. بعد یه دسته داری میکشی و بعد یه موشک بزرگ شکل هست که نور زرد مثل آژیر میمونه. تو بعد از اینکه دسته رو کشیدی باید از لای اون پره های بمب رد بشی! باید بپری توش و ادامه بدی! موفق باشی![img]images/smi/s0 (24).gif[/img] کارت راه افتاد یه دعا واه ما بکن که منم گیر کردم برم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  13939600899284675628.jpg]
پاسخ
(06-11-2013, 10:45 PM)mamal نوشته است:
(06-11-2013, 10:08 PM)'www.' نوشته است: اقا ما اول بازیه مترو رو موندیم خواهشا کمک کنید.

اونجایی که خواب اور میده بهت بعد میگیرنت بعد پسر اون یارو نجاتش میده و بعدش از تونل کوچیک که رد میشه چن تا ادم هست بعد میکشی میری جلوتر بازم ادم هست که میکشی بعد جلوتر که میری خیلی ادم هست بعد اونجا باید ماسک بزاری.

منم تو همین گیر کرده بودم ولی فهمیدم! ببین اون ته ته یه نردبان هست میری تو اتاق فرمان. بعد یه دسته داری میکشی و بعد یه موشک بزرگ شکل هست که نور زرد مثل آژیر میمونه. تو بعد از اینکه دسته رو کشیدی باید از لای اون پره های بمب رد بشی! باید بپری توش و ادامه بدی! موفق باشی![img]images/smi/s0 (24).gif[/img] کارت راه افتاد یه دعا واه ما بکن که منم گیر کردم برم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
آهان الآن فهمیدم کجا رو میگفت
آره دسته رو میکشی فن قطع میشه بعد از اون قسمت پاره شده ی توری میری
پاسخ
سوال من هویج بود ؟؟؟؟؟؟؟؟ [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
[تصویر:  10421949463826358012.jpg]
پاسخ
(06-11-2013, 03:38 PM)'pooya.1001' نوشته است: دوستان سلام . [img]/images/smi/new/3.gif[/img][img]/images/smi/new/3.gif[/img]
sleeping dogs رو خریدم (کمی دیر[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) وقتی new game رو میزنم رو لودینگ گیر میکنه . یه جایی یه کرک دیگه دانلود کردم ریختم رو بازی ، مشکل که درست نشد هیچی ، زبون بازی هم روسی شد ! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
می دونید یه جورایی دارم کم کم داغ میکنم از دست این بازی های کپی . [img]/images/smi/new/217.gif[/img]
کمکم می کنید ؟؟لطفا ... [img]/images/smi/new/241.gif[/img]
من هم همین مشکل رو داشتم.وقتی new game رو میزدم روی لودینگ گیر میکرد[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
ولی بعدش cpu رو عوض کردم و دیگه هیچ مشکلی نداشت وبازی رو تا آخر بدون مشکل رفتم[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
اصلا این بازی رو از دست نده خیلی قشنگه.
موفق باشی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ
مشکل در بازی شاهزاده ایرانی 2 - کنسول PS2
سلام
من توی بازی شاهزادی ایرانی 2 گیر کردم و نیاز به کمک شما دارم
مشکل اینجاست که بعد از کشتن کالینا (دفعه اولش) گیر می کنم و نمی دونم چکار باید بکنم تا داکاها پیداش بشه
اونایی که این بازی رو گذروندن لطفا راهنمایی کنید.
ممنون
پاسخ
(06-11-2013, 11:55 PM)'van helsing' نوشته است:
(06-11-2013, 03:38 PM)'pooya.1001' نوشته است: دوستان سلام . [img]/images/smi/new/3.gif[/img][img]/images/smi/new/3.gif[/img]
sleeping dogs رو خریدم (کمی دیر[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) وقتی new game رو میزنم رو لودینگ گیر میکنه . یه جایی یه کرک دیگه دانلود کردم ریختم رو بازی ، مشکل که درست نشد هیچی ، زبون بازی هم روسی شد ! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
می دونید یه جورایی دارم کم کم داغ میکنم از دست این بازی های کپی . [img]/images/smi/new/217.gif[/img]
کمکم می کنید ؟؟لطفا ... [img]/images/smi/new/241.gif[/img]
من هم همین مشکل رو داشتم.وقتی new game رو میزدم روی لودینگ گیر میکرد[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
ولی بعدش cpu رو عوض کردم و دیگه هیچ مشکلی نداشت وبازی رو تا آخر بدون مشکل رفتم[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
اصلا این بازی رو از دست نده خیلی قشنگه.
موفق باشی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

منم یکی داشتم همین جوری بود اگه دوتا dvd بندازش دور . ولی شاید کرک براش باشه
پاسخ
من می خوام resident evil 6 با دسته دو نفره بازی کنم ولی تنظیماتش خیلی داغون اصلا نمیشه باهاش بازی کرد . بعد که درستش کردم همش باید با شوک بازی کنم کسی می تونه به من کمک کنه ؟
پاسخ

ببین  بالای سرت یه اتاقک هست یه دسته اونجاست غیر فعالش کن بعد یه پره خیلی بزرگ که بغلته از کار میافته تو باید از وسط پره رد شی 

پاسخ
(06-12-2013, 10:19 AM)'krazy_kow@' نوشته است: من می خوام resident evil 6 با دسته دو نفره بازی کنم ولی تنظیماتش خیلی داغون اصلا نمیشه باهاش بازی کرد . بعد که درستش کردم همش باید با شوک بازی کنم کسی می تونه به من کمک کنه ؟

منظورت از شوک ، آنالوگ هست؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
می شه دیگه با دسته ولی aiming خیلی سریع یعنی دقتش زیاد نیست / بعد اسپلیت سکرین می شه و راهی نداره که بدون شوک بشه بازی کرد، اساسین کرید که نیست[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]بعد چی جای موس کامپیوتر باشه به قول تو شوک دیگه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,527 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,445 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,263 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,713 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 20 مهمان