امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد )
واقعا عالی هست راهنماهای شما محمد جان، باید جلوی شما شاگردی کنیم
خیلی منتظر راهنماهای بازی فال اوت 4 و دارک سولز 3 به محض انتشار هستم :heart:
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(08-19-2015, 08:24 PM)AMIR_PC نوشته است: واقعا عالی هست راهنماهای شما محمد جان، باید جلوی شما شاگردی کنیم
خیلی منتظر راهنماهای بازی فال اوت 4 و دارک سولز 3 به محض انتشار هستم :heart:
این حرفا چیه عزیز شکسته نفسی میفرمایید .
ما فقط داریم درس پس میدیم خدمتت .
تشکر از این که همیشه حمایت میکنید. :heart:
پاسخ
خیلی هم عالی... 
یه سوال: 
چجوری باید حجم وسایلی که میشه حمل کرد رو بالا برد؟!  ( از 90 بالاتر نمیره برا من)
پاسخ
(08-20-2015, 12:47 AM)Amir.PS نوشته است: خیلی هم عالی... 
یه سوال: 
چجوری باید حجم وسایلی که میشه حمل کرد رو بالا برد؟!  ( از 90 بالاتر نمیره برا من)

داداش لباسرو پیدا کردی که بهت ادرس دادم....................... 112 (1)

داداش منبعی که وسایلو نگهر میداریم از 60 بالاتر نمیره؟ S0 (60)
اگه میره میشه بگی چجوری S0 (2)
پاسخ
(08-20-2015, 12:47 AM)Amir.PS نوشته است: خیلی هم عالی... 
یه سوال: 
عزیز برای اینکار باید برای اسبتون کیف حمل بار یا saddle bags بخرید.یچ راه دیگه هم برای بدست اوردنشون هست .توی مسابقات اسب که در بخش کوست ها میتونید به اسم races پیداشون کنید ،شرکت کنید.جایزه این مسابقات هم وسایل برای اسبتون هست و هم پول .خیلی راحت میتونید در این مسابقات پیروز بشید و با یک تیر دو نشون بزنید .
پاسخ
بخش دوم : راهنمای افزایش پول

[تصویر:  16dr92rm9c3525d71hjo.jpg]

در این بخش کوتاه قصد داریم تا ترفنده های را برای افزایش پول خود در بازی به شما اموزش دهیم.اگر میخواهید پول خود را در بازی افزایش دهید فقط کافی است راهنمای زیر را بدقت بخوانید و ان را اجرا کنید.

۱.تا میتوانید حیوانات وحشی موجود در محیط همانند بز ، گوسفند ، گاو ، گرگ ، اهو و... را بکشید و پوست و گوشت ان ها را بردارید.از گوشت این حیوانات میتوانید برای افزایش خون استفاده کنید و پوستشان را ذخیره کنید.

۲.یک تاجر در بازی وجود دارد که بر خلاف سایر تاجران و فروشندگان ، تمامی ایتم ها را به قیمت واقعی ان ها میخرد.به این فرد که در تصویر زیر محل ان مشخص است ،مراجعه کنید و پوست هایی را که ذخیره کرده اید را به او بفروشید. به این ترتیب میتوانید فقط با فروش پوست حیوانات پول خوبی را بدست اورید . اما مشکلی در این میان وجود دارد و ان توان خرید این فرد از شماست.این تاجر در دفعه اول 500 کرون بیشتر پول ندارد و پس از این که تمام پوست های خود را فروختید پول او تمام میشود.اما نگران نباشید این مشکل نیز مثل هر مشکل دیگر یک راه حل دارد.چاره این کار این است که شما به مدت ۵ روز meditation کنید .پس از این کار این فرد حدود ۱۳۰ کرون پول بدست می اورد و شما میتوانید به این مقدار پول به او پوست بفروشید.این کار را میتوانید به هر مقدار که میتوانید انجام دهید .مکان این فروشنده بر روی نقشه :

[تصویر:  monster_trophy_turn_in-1024x567.jpg]

۳.مسابقات بوکس یا fists of fury را در همان ابتدای بازی انجام دهید و این مسابقات نیاز به  لول خاصی ندارند و با لول ۱ نیز میتوانید در این مسابقات شرکت کنید و براحتی برنده شوید فقط تنها نیاز است به روش مبارزه ای که قرار دادیم عمل کنید.

روش مبارزه در مسابقات بوکس : باید در فاصله نسبتا دور از حریف خود قرار بگیرید .به این ترتیب حریف شما با ضربه های قدرتی و کند به شما حمله خواهد کرد و شما میتوانید با فشار دادن دکمه دفاع بسیار راحت ضربه حریفتان را خنثی کنید. پس از خنثی کردن ضربه او دو بار با ضربه مشت سریع یا یک بار با ضربه مشت قدرتی به او حمله کنید و سریعا بعد از این کار با استفاده از دکمه جای خالی سریع و دوبار فشار دادن این دکمه مجددا از حریف خود فاصله بگیرید.این روش در بسیاری از موارد جوابگو خواهد بود و اگر بدرستی ان را اجرا کنید همیشه پیروز خواهید بود !

در ضمن اگر میخواهید در مبارزات بوکس به منظور تمرین کردن در بار اول شرکت کنید پول وسط گذاشته شده را بر روی حداقل مقدار قرار دهید تا پول زیادی را از دست ندهید.در غیر این صورت اگر مهارت کافی را پیدا کردید این مقدار پول را بر روی حداکثر مقدار قرار دهید.صفحه تعیین مقدار پول قبل از مسابقه به شما نشان داده میشود.جایزه این مسابقات در اکثر مواقع پول و در بعضی مواقع ایتم ها یا فرمول ایتم ها خواهد بود.

۴.در مسابقات اسب یا race ها شرکت کنید.این مسابقات بسیار ساده هستند و شما براحتی میتوانید در این مسابقات پیروز شوید.فقط کافی است روش شرکت در مسابقه را بیاموزید.

روش شرکت در مسابقات اسب : در ابتدای مسابقه با زدن دکمه دویدن با سرعت اسب مسابقه را شروع کنید .این کار را ادامه دهید تا استامینای اسب شما که در پایین صفحه نشان داده میشود ، به نصف برسد .پس از این کار استراحت کوچکی به اسب خود بدهید البته نه به این معنا که کلا بایستید.بلکه مدتی دکمه دویدن اسب با سرعت کمتر را نگه دارید تا استامینا اسب شما مجددا پر شود .البته اگر مشاهده کردید که حریف شما از شما گذشت مجددا باسرعت به راه خود ادامه دهید تا به فاصله دور تری از حریف خود برسید و ان لحظه مجددا استراحت دیگری به اسب خود بدهید.توجه داشته باشید که زمان استراحت دادن به اسب خود مناسب باشد یعنی در چند متر مانده به خط پایان به اسب خود استراحت ندهید که در این صورت شکست خواهید خورد.اگر این روش را به درستی اجرا کنید همیشه پبروز خواهید بود!

جایزه این مسابقات پول و وسایلی مثل زین ، کیف حمل بار و چشم بند برای اسب شما خواهد بود.

امیدواریم مورد استفاده شما دوستان عزیز قرار گرفته باشد.
پاسخ
یک سوال
توی بازی مکانی وجود داره که بشه توی اون ایتم های اضافی رو قرار داد ؟
یک جور جعبه یا همچین چیزی.
من خودم 130 تا جا دارم توی انبارم ولی یک سری شمشیرو و لباسی که توی بازی کردم رو می خوام نگهدارم و نفروشمشون (یا قشنگن یا گرفتنشون سخت بوده)
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ
(08-21-2015, 07:59 PM)بازی_خور نوشته است: یک سوال
توی بازی مکانی وجود داره که بشه توی اون ایتم های اضافی رو قرار داد ؟
یک جور جعبه یا همچین چیزی.
من خودم 130 تا جا دارم توی انبارم ولی یک سری شمشیرو و لباسی که توی بازی کردم رو می خوام نگهدارم و نفروشمشون (یا قشنگن یا گرفتنشون سخت بوده)
بله این مکان ها بعد از اپدیت ۱.۰۷ در بازی قرار گرفته و شما میتونید ایتم ها رو در صندوق هایی مشخص شده ذخیره کنید.اگر هیچ کدام از اپدیت ها رو نگرفتید فقط اپدیت ۱.۰۸.۲ رو که شامل تمام اپدیت های منتشر شده است دانلود کنید .
پاسخ
(08-21-2015, 06:38 PM)S.M.H.S.M نوشته است:
بخش دوم : راهنمای افزایش پول

در این بخش کوتاه قصد داریم تا ترفنده های را برای افزایش پول خود در بازی به شما اموزش دهیم.اگر میخواهید پول خود را در بازی افزایش دهید فقط کافی است راهنمای زیر را بدقت بخوانید و ان را اجرا کنید.

۱.تا میتوانید حیوانات وحشی موجود در محیط همانند بز ، گوسفند ، گاو ، گرگ ، اهو و... را بکشید و پوست و گوشت ان ها را بردارید.از گوشت این حیوانات میتوانید برای افزایش خون استفاده کنید و پوستشان را ذخیره کنید.

۲.یک تاجر در بازی وجود دارد که بر خلاف سایر تاجران و فروشندگان ، تمامی ایتم ها را به قیمت واقعی ان ها میخرد.به این فرد که در تصویر زیر محل ان مشخص است ،مراجعه کنید و پوست هایی را که ذخیره کرده اید را به او بفروشید. به این ترتیب میتوانید فقط با فروش پوست حیوانات پول خوبی را بدست اورید . اما مشکلی در این میان وجود دارد و ان توان خرید این فرد از شماست.این تاجر در دفعه اول 500 کرون بیشتر پول ندارد و پس از این که تمام پوست های خود را فروختید پول او تمام میشود.اما نگران نباشید این مشکل نیز مثل هر مشکل دیگر یک راه حل دارد.چاره این کار این است که شما به مدت ۵ روز meditation کنید .پس از این کار این فرد حدود ۱۳۰ کرون پول بدست می اورد و شما میتوانید به این مقدار پول به او پوست بفروشید.این کار را میتوانید به هر مقدار که میتوانید انجام دهید .مکان این فروشنده بر روی نقشه :

[تصویر:  monster_trophy_turn_in-1024x567.jpg]

۳.مسابقات بوکس یا fists of fury را در همان ابتدای بازی انجام دهید و این مسابقات نیاز به  لول خاصی ندارند و با لول ۱ نیز میتوانید در این مسابقات شرکت کنید و براحتی برنده شوید فقط تنها نیاز است به روش مبارزه ای که قرار دادیم عمل کنید.

روش مبارزه در مسابقات بوکس : باید در فاصله نسبتا دور از حریف خود قرار بگیرید .به این ترتیب حریف شما با ضربه های قدرتی و کند به شما حمله خواهد کرد و شما میتوانید با فشار دادن دکمه دفاع بسیار راحت ضربه حریفتان را خنثی کنید. پس از خنثی کردن ضربه او دو بار با ضربه مشت سریع یا یک بار با ضربه مشت قدرتی به او حمله کنید و سریعا بعد از این کار با استفاده از دکمه جای خالی سریع و دوبار فشار دادن این دکمه مجددا از حریف خود فاصله بگیرید.این روش در بسیاری از موارد جوابگو خواهد بود و اگر بدرستی ان را اجرا کنید همیشه پیروز خواهید بود !

در ضمن اگر میخواهید در مبارزات بوکس به منظور تمرین کردن در بار اول شرکت کنید پول وسط گذاشته شده را بر روی حداقل مقدار قرار دهید تا پول زیادی را از دست ندهید.در غیر این صورت اگر مهارت کافی را پیدا کردید این مقدار پول را بر روی حداکثر مقدار قرار دهید.صفحه تعیین مقدار پول قبل از مسابقه به شما نشان داده میشود.جایزه این مسابقات در اکثر مواقع پول و در بعضی مواقع ایتم ها یا فرمول ایتم ها خواهد بود.

۴.در مسابقات اسب یا race ها شرکت کنید.این مسابقات بسیار ساده هستند و شما براحتی میتوانید در این مسابقات پیروز شوید.فقط کافی است روش شرکت در مسابقه را بیاموزید.

روش شرکت در مسابقات اسب : در ابتدای مسابقه با زدن دکمه دویدن با سرعت اسب مسابقه را شروع کنید .این کار را ادامه دهید تا استامینای اسب شما که در پایین صفحه نشان داده میشود ، به نصف برسد .پس از این کار استراحت کوچکی به اسب خود بدهید البته نه به این معنا که کلا بایستید.بلکه مدتی دکمه دویدن اسب با سرعت کمتر را نگه دارید تا استامینا اسب شما مجددا پر شود .البته اگر مشاهده کردید که حریف شما از شما گذشت مجددا باسرعت به راه خود ادامه دهید تا به فاصله دور تری از حریف خود برسید و ان لحظه مجددا استراحت دیگری به اسب خود بدهید.توجه داشته باشید که زمان استراحت دادن به اسب خود مناسب باشد یعنی در چند متر مانده به خط پایان به اسب خود استراحت ندهید که در این صورت شکست خواهید خورد.اگر این روش را به درستی اجرا کنید همیشه پبروز خواهید بود!

جایزه این مسابقات پول و وسایلی مثل زین ، کیف حمل بار و چشم بند برای اسب شما خواهد بود.

امیدواریم مورد استفاده شما دوستان عزیز قرار گرفته باشد.

من هم یک چیزی بگم که عریضه خالی نمونه
در مورد فروشنده خوب من به شما 2 تا اهنگر توی میدون اصلی شهر رو پیشنهاد می کنم.
http://*****/images/cs79dkpug5y7zynb2zze.jpg
هرکودوم 2000 تا پول دارن و به قیمت بالای جنس های شما رو خریداری می کنن( توی بازی هر فروشنده بسته به شغلش وسایل شما رو می خره. مثلا یک اهنگر به یک لباس یا زره پول بیشتری میده تا یک فروشنده دوره گرد)
علاوه بر این چون اهنگر هستن وشما جای اهنگری می تونین برای خودتونوسایل بسازین یا وسایلتون رو تعمیر کنین. می تونین پولی رو که با خرید کردن ازش از دست دادین رو با فروش وسایل غیر ضروری بر گردونن به جیب خودتون
از بین وسایلی که توی اهنگری ساخته میشه ایتم " diagram plate "(پنجمین وسیله از بالا) قیمت بالای داره ولی در اوایل بازی اصلا به درد شما نمی خوره
_____
مسابقات مشتزنی بازی هم از نظر من درامد چندانی ندارن.
و مسابقات اسب دوانی هم به خاطر جایزه هاشون ارزشمند هستن. (مثل زین یا افسار) و پولی که ازشون در میاد کمه
البته وقت گیر هم هستن این کار ها . برای همین زیاد فایده ای ندارن(غیر از جایزه های مسابقه اسب دوانی)
______

امید وارم به درد دوستان بخوره

فایده ای دارن یا نه ؟
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ
(08-21-2015, 08:44 PM)بازی_خور نوشته است: _________________________________
یک سوال
بعد لول اپ شدن و و اپگرید کردن یکی از گزینه ها (مثلا جادوی اتش)
اگر اون هارو توی لیست وسط صفحه نزارم.
فایده ای دارن یا نه ؟

اول تشکر از شما که نکته ای فراموش شده رو یاداوری کردید.بله بعضی از زره ساز ها یا اهنگر ها هستند که فقط وسایل مربوط به خودشون رو با قیمت کامل میخرن اما نه همه ایتم ها رو.دقت کنید تنها تاجری که در بازی تمام ایتم ها رو به قیمت کامل میخره همین تاجری هست که محلش رو براتون گذاشتم.مورد دوم این که بنده بخش داستانی رو ۷ بار و تمام ماموریت های بازی رو دوبار در لول سختی death match به اتمام رسوندم .بنابراین تمام حرفهایی که در مورد راهنمای پول و دیگر راهنماها زدم رو خودم بار ها امتحان کردم و ازشون مطمعن هستم.مسابقات بوکس و اسب سواری ،مسابقاتی هستند که به راحتی میشه ازشون پول دراورد .اگر کل مسابقات رو به پایان رسونده باشید و همیشه مقدار حداکثر پول وسط گذاشته شده رو در یافت کرده باشید راحت ۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰ کرون پول بدست اوردید که مبلغ بسیار خوبی برای این بازی هستش.
در اخر هم بگم هر لولی که میخواهید ازش استفاده کنید باید در محل مشخص شده قرار بدید.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,367 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,644 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004
  راهنمای برای دانلود بازی susis 0 2,203 04-09-2020, 12:26 PM
آخرین ارسال: susis
  راهنمای سوم بازی Skyrim| ده مورد از بهترین زره های اسکایرم Zoom Hunter 7 14,796 02-11-2020, 07:11 PM
آخرین ارسال: MAHP83
  راهنمای بازی The Witcher 3 Wild Hunt (قسمت دوم) Auberon 163 92,724 01-15-2020, 07:55 PM
آخرین ارسال: Mostafa-p

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان