امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات و ارورهای بازی Mad Max
(11-05-2015, 11:55 AM)Alirezabr نوشته است: خسته نباشید چطور میشه این ارور Stop Working با دلیل Msvcr100.dll رو حل کنم؟
نسخه بازی هم فشرده شده است
عکس ارور:http://uupload.ir/files/f1q0_mad.png

سلام
این سه تا پکیج رو دانلود کنید :
Runtime Pack
Microsoft NET Framework
Microsoft Visual C++
اول پکیج Runtime Pack رو دانلود و نصب کنید اگر مشکل حل نشد دوتای دیگه رو دانلود و نصب کنید
از پی سی دانلود یا سافت 98 میتونید دانلود کنید

(11-27-2015, 05:37 PM)Amir_big bass نوشته است: سلام امیرجان.هنوز راه حلی برای کرش نشدن نقشه تو بازی پیدا نشد؟من‌د‌وست دارم بازی رو برم ولی نمیتونم بدن نقشه با مینی مپ بازی کنم Wall

سلام
از کرک ورزن 3 3DM استفاده بفرمایید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه
بیشتر Stopped Working هایی که من توی قسمت های مختلف این بازی داشتم با این کرک حل شده
ساعتتون رو هم روی beijing, hong kong قرار بدید (برای اینکه راحت پیدا کنید دنبال 08:00+ بگردید)
پاسخ
(11-27-2015, 05:37 PM)Amir_big bass نوشته است: سلام امیرجان.هنوز راه حلی برای کرش نشدن نقشه تو بازی پیدا نشد؟من‌د‌وست دارم بازی رو برم ولی نمیتونم بدن نقشه با مینی مپ بازی کنم Wall
سلام
شما از چه کرکی استفاده می کنید؟
کارت گرافیک خودتون آپدیت هست.
این بازی با آخرین آپدیت و کرک V3 هیچ مشکلی از جمله کرش کردن البته روی بیشتر سیستم ها نداشت و خیلی ها بازی رو تموم کردند.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام خسته نباشید من بازیو نصب کردم کلی هم بازی کردم ولی فک کنم انتی ویروسم فعال شد و 3dmgame.dll رو پاک کرد بعد میخواستم بازیو اجرا کنم ارور میسینگ 3dmgame.dll میداد بعد رفتم دانلودش کردم 3dmgame رو ریختم تو پوشه فابل نصبی الان میخوام باز کنم این ارورو میده میشه راهنمایی کنید چیکار کنم؟

madmax.exe-application error  

the applcatiom was unable to start correcctly (0xc000007b) click 0k close the application

Wall Wall Wall Wall
پاسخ
(12-06-2015, 02:54 AM)faceless68 نوشته است: سلام خسته نباشید من بازیو نصب کردم کلی هم بازی کردم ولی فک کنم انتی ویروسم فعال شد و 3dmgame.dll رو پاک کرد بعد میخواستم بازیو اجرا کنم ارور میسینگ 3dmgame.dll میداد بعد رفتم دانلودش کردم 3dmgame رو ریختم تو پوشه فابل نصبی الان میخوام باز کنم این ارورو میده میشه راهنمایی کنید چیکار کنم؟

the applcatiom was unable to start correcctly (0xc000007b) click 0k close the application

Wall Wall Wall Wall

این یکی از اون مشکلاتی است که کلا کرک 3dm داره، مال gta v من هم همینطوری شد، تنها راهی که من انجام دادم این بود که بازی رو پاک کردم، بعدش دوباره نصب کردم، اما قبلش آنتی ویروسم رو خاموش کردم، ولی شایدم مشکلت حل بشه، مجیدجان بهتر میفهمه.
S0 (29)
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(12-06-2015, 02:54 AM)faceless68 نوشته است: سلام خسته نباشید من بازیو نصب کردم کلی هم بازی کردم ولی فک کنم انتی ویروسم فعال شد و 3dmgame.dll رو پاک کرد بعد میخواستم بازیو اجرا کنم ارور میسینگ 3dmgame.dll میداد بعد رفتم دانلودش کردم 3dmgame رو ریختم تو پوشه فابل نصبی الان میخوام باز کنم این ارورو میده میشه راهنمایی کنید چیکار کنم؟

Wall Wall Wall Wall
سلام دوست عزیز
اون ارور 3dmgame.dll که همون جور که خودتون گفتید مربوط به آنتی ویروس میشه و با کپی کردن کرک درست میشه. حالا ارور دومتون مربوط به نصب نبودن یا آپدیت نبودن نرم افزار .net هست. شما این نرم افزار رو نصب کردید؟
حالا نسخه ی بازی شما چیه و کرک شما کدوم ورژن بوده؟ مشخصات سسیستم به همراه ویندزتون رو هم بگید.
پاسخ
(12-06-2015, 09:52 PM)مجیدنصر نوشته است:

Wall Wall Wall Wall
سلام دوست عزیز
اون ارور 3dmgame.dll که همون جور که خودتون گفتید مربوط به آنتی ویروس میشه و با کپی کردن کرک درست میشه. حالا ارور دومتون مربوط به نصب نبودن یا آپدیت نبودن نرم افزار .net هست. شما این نرم افزار رو نصب کردید؟
حالا نسخه ی بازی شما چیه و کرک شما کدوم ورژن بوده؟ مشخصات سسیستم به همراه ویندزتون رو هم بگید.

سلام خسته نباشید ممنون بابت جوابتون
نرم افزار net. رو اپ کردم واسه اخرین نسخش کلا همه ی نرم افزارارو اپ کردم حتی درایو کارت گرافیک
نسخه بازی هم فک کنم sG game  باشه کرک هم ورژن 3 و 4 رو امتحان کردم درست نشد
ویندوز 8.1
رم 8 
گرافیک  adm fx-7600p radeon R7
cpu :2.70
بازیرو هم کلی بازی کرده بودم  یهو این ارورو داد
پاسخ
(12-06-2015, 10:08 PM)faceless68 نوشته است:
(12-06-2015, 09:52 PM)مجیدنصر نوشته است:

Wall Wall Wall Wall
سلام دوست عزیز

سلام خسته نباشید ممنون بابت جوابتون
نرم افزار net. رو اپ کردم واسه اخرین نسخش کلا همه ی نرم افزارارو اپ کردم حتی درایو کارت گرافیک
نسخه بازی هم فک کنم sG game  باشه کرک هم ورژن 3 و 4 رو امتحان کردم درست نشد
ویندوز 8.1
رم 8 
گرافیک  adm fx-7600p radeon R7
cpu :2.70
بازیرو هم کلی بازی کرده بودم  یهو این ارورو داد
خب این کار هایی که میگم رو انجام بده ببین مشکل حل میشه.
1- بازی رو با نرم افزار iobit uninstaller به صورت کامل پاک کن. البته قبلش از سو هات یه بکاپ بگیر اگه خواستی.
2- بعد بازی رو نصب کن و از آپدیت و کرک زیر استفاده کن.
Mad Max Update 0 Incl DLC and Crack v3-3DM
یادت باشه قبل اینکه تمام اینکار ها رو انجام بدی آنتی ویروست رو خاموش یا غیر فعال کن که فعالیتی نداشته باشه.
3- کارت گرافیکت رو حتما حتما به آخرین نسخه بروز کن. خیلی مهمه
4- برای تاکید بیشتر به تاپیک زیر برو و اگه از نرم افزار های پیش نیاز چیزی رو نصب نکردی از اینجا دانلود و نصب کن. توی این تاپیک می تونی آخرین درایور کارت گرافیکت رو هم دانلود و نصب کنی.
تاپیک جامع نرم افزار های پیش نیاز بازی ها
5- از لینک های زیر می تونی DLC های بازی رو دانلود کنی.( اختیاری اگه نخواستی دانلود نکن).
ROCKSTAR DLC

RETAIL HOODORNAMENT2 DLC
فقط توجه کن حتما آنتی ویروس غیر فعال باشه و اینکه نرم افزار های مورد نیاز هم حتما نصب شده باشه به خصوص .net نسخه ی 6
پاسخ
سلام
من روی ویندوز 8 64 بیتی این مدمکس رو ریختم
یه فایلی هم بود 270 مگ که توش اپدیت و کرک بود اونا هم ریختم تو محل نصب
وقتی رو بازی میزنم اون glowstorm میاد که میگه 3dm کرک کرده و اینا .. بعدش ok میزنم کلا هیچ چیزی نمیاد و بازی اجرا نمیشه
مشکل از چیه به نظرتون ؟ از نسخه fitgirl هم استفاده میکنم ، بجز کرکی که توی dvd بود تست کردم ، کرک ورژن 4 هم ریختم تست کردم ولی باز اون پیام میاد و باز نمیشه ( هیچ ارور و اینایی هم نمیادا ، کلا هیچی به هیچی :D )
پاسخ
(12-15-2015, 04:34 PM)erfanoo نوشته است: سلام
من روی ویندوز 8 64 بیتی این مدمکس رو ریختم
یه فایلی هم بود 270 مگ که توش اپدیت و کرک بود اونا هم ریختم تو محل نصب
وقتی رو بازی میزنم اون glowstorm میاد که میگه 3dm کرک کرده و اینا .. بعدش ok میزنم کلا هیچ چیزی نمیاد و بازی اجرا نمیشه
مشکل از چیه به نظرتون ؟ از نسخه fitgirl هم استفاده میکنم ، بجز کرکی که توی dvd بود تست کردم ، کرک ورژن 4 هم ریختم تست کردم ولی باز اون پیام میاد و باز نمیشه ( هیچ ارور و اینایی هم نمیادا ، کلا هیچی به هیچی :D )

سلام
کرک ورژن 3 3DM رو بریزید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه
اگر مشکل حل نشد بازی رو پاک کنید و بدون اینکه اون آپدیت رو بریزید بازی رو با کرکی که همراه بازی هست و کرک ورژن 3 تست کنید ببینید اجرا میشه یا نه
ساعت کامپیوترتون رو هم روی beijing, hong kong قرار بدید (برای اینکه راحت پیدا کنید دنبال 08:00+ بگردید)
پ.ن : کارت گرافیکتون رو هم آپدیت کنید
پاسخ
کسانی که مشکل لودینگ در ورود به بازی mad max رو دارند به پوشه archives_win64 برن و تمام فایل های game با پسوند .tab و .arc رو بررسی کنند از شماره 0 تا 38 که هر دو فایل موجود باشه برای بنده شماره 22 این طور بود و فایل game22.arc موجود نبود کاری نداره یکی از فایل های arc رو در جایی دیگه کپی کنید و اسمشو به game22.arc تغییر بدن و اون رو در محل پوشه archives_win64 مجددا کپی کنید

موفق و پایدار باشید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی dark_prince277 11,894 1,898,034 01-01-2024, 06:58 AM
آخرین ارسال: bazi_center
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,466 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,096 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,408 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  رفع مشکلات و ارور های بازی PES 2016 Seed 92 75,018 09-28-2018, 12:28 PM
آخرین ارسال: mobinkohan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان